برگزیده های پرشین تولز

Post دی ان اس اختصاصی + نیاز به آموزش

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
با سلام خدمت دوستان و اساتید

من یک سری vps دارم که روی همشون دی ان اس جهانی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 هست
و از جاهایی که vps گرفتم دی ان اس های سرورشون را نمیدن.
خواستم بدونم چطوری میتونم دی ان اس اختصاصی داشته باشم و روی وی پی اس ها بزارم؟
یه دوستی میگفت میشه با 2 تا ای پی اضافه و کارت شبکه بسازی... ولی هیچی ازش نمیدونم
از دوستان اگر کسی بلد هست ممنون میشم راهنمایی و کمک کنه . هزینه آموزش هم تقبل میکنم.
من از سیستم عامل Ubuntu 14.04 استفاده میکنم و روی همی سیستم عامل هم میخوام اموزش هارو...
این اموزش را بخاطر dns leak نیاز دارم یکی از مشکلاتی که کاربرهام دارن....

منتظر پاسخ های شما عزیزان هستم .

hamid_brj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام خدمت دوستان و اساتید

من یک سری vps دارم که روی همشون دی ان اس جهانی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 هست
و از جاهایی که vps گرفتم دی ان اس های سرورشون را نمیدن.
خواستم بدونم چطوری میتونم دی ان اس اختصاصی داشته باشم و روی وی پی اس ها بزارم؟
یه دوستی میگفت میشه با 2 تا ای پی اضافه و کارت شبکه بسازی... ولی هیچی ازش نمیدونم
از دوستان اگر کسی بلد هست ممنون میشم راهنمایی و کمک کنه . هزینه آموزش هم تقبل میکنم.
من از سیستم عامل Ubuntu 14.04 استفاده میکنم و روی همی سیستم عامل هم میخوام اموزش هارو...
این اموزش را بخاطر dns leak نیاز دارم یکی از مشکلاتی که کاربرهام دارن....

منتظر پاسخ های شما عزیزان هستم .
منظورتون از DNS اختصاصی چیه؟ شما که میگید میخواستید DNSهای جایی که بهتون vps داده را بگیرید، یعنی این میشه اختصاصی از نظر شما؟

در هر صورت چیزی به نظر میاد اینه که شما باید سرویس DNS را روی سیستم عاملتون نصب کنید!

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
منظورتون از DNS اختصاصی چیه؟ شما که میگید میخواستید DNSهای جایی که بهتون vps داده را بگیرید، یعنی این میشه اختصاصی از نظر شما؟

در هر صورت چیزی به نظر میاد اینه که شما باید سرویس DNS را روی سیستم عاملتون نصب کنید!
خب صرف نظر از اسم یا واژه . اینی که شما میفرمایین به چه صورتی هست؟ میشه کمک و یا راهنمایی کنید؟ چطوری میتونم تنظیمش کنم
ممنون

hamid_brj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
خب صرف نظر از اسم یا واژه . اینی که شما میفرمایین به چه صورتی هست؟ میشه کمک و یا راهنمایی کنید؟ چطوری میتونم تنظیمش کنم
ممنون
شما وقتی میخواید DNS سرور داشته باشید منطقا باید سرویس DNS را روی سرورتون نصب کنید.
اوبونتو دارید پس سرویس BIND را که یک سرویس DNS هست نصب و مطابق با اسامی و دامنه هاتون آنرا تنطیم کنید.
نصبش که فکر نکنم براتون سخت باشه. پیکربندیش هم باید توی اینترنت نگاه کنید مطابق نیازتون.
https://www.google.com/search?q=dns+bind+configuration&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
شما وقتی میخواید DNS سرور داشته باشید منطقا باید سرویس DNS را روی سرورتون نصب کنید.
اوبونتو دارید پس سرویس BIND را که یک سرویس DNS هست نصب و مطابق با اسامی و دامنه هاتون آنرا تنطیم کنید.
نصبش که فکر نکنم براتون سخت باشه. پیکربندیش هم باید توی اینترنت نگاه کنید مطابق نیازتون.
https://www.google.com/search?q=dns+bind+configuration&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
این سرویس dns تاثیری روی سرویس های وی * داره یا نه؟

hamid_brj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
منظور از تأثیر را دقیقا متوجه نمیشم ولی بطور کلی نه!

بالا