برگزیده های پرشین تولز

post deleted

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
كاش براي پاك شدن پست ها پي ام با ذكر دليل داده بشه

من به شخصه براي تك تك پستهام ارزش قائلم (‌فكر كنم براي اكثر دوستان هم همين طوري باشه) و وقتي پستي از پستهام پاك ميشه حداقل اين حق رو دارم كه بدونم چرا ؟

لطفن نگيد به مدير پي ام بزن !‌ پست من رو مدير پاك كرده حالا بايد براي دونستن علت من پي ام بزنم ؟ :f34r:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
موافقم ، گاهي اوقات پست به خاطر 1 كلمه پاك ميشه ، در صورتي كه بهتره ويرايشش كنن و همونجا تو همون پست اخطار بدن ، الان من نميدونم مديرا كدوم پستام رو پاك كردن ، فقط گاهي اوقات اتفاقي متوجه ميشم .

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
منم همین نطر رو دارم!

خیلی پستا پاک میشه که خودمم نمیدونم کجا بوده.

فقط میدونم که من یکی که اصلا حوصله تایپ ندارم وقتی میبینم یه پستی که نمیدونم کجاس و نمیدونم چرا و هیشکیم نمیگه بی دلیل پاک شده خیلی به رمق میشم واصه زدن پستای دیگه

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
یه وقتا می بینی یک نفر یک چیزی نوشته و شما فقط یه توضیح کوچیک اضافه میکنی ! پست ما پاک میشه ولی پست اصلی سر جاش میمونه
در نوع خودش جالبه (یعنی خیلی سلیقه ای)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان مدير توضيحي ندارن؟

.....

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
دوستان مدير توضيحي ندارن؟

.....

حتمن متوجه نشدن!اما نظر من اینِ که بی خیال بشی،چون بعضی وقت ها خب اشتباه هم ممکنه بشه، و پستی بی دلیل پاک بشه،به همین دلیل رغبتی باقی نمیمونه واسه جواب دادن!

که فکر هم میکنم این اولین باری هست که پست شما پاک شده!درسته؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
قبلا خوب بود ادم میفهمید پستش پاک شده الان دیگه نه
فقط کافی دیگه محل ندی
خودت رو ناراحت نکن:D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
قبلا خوب بود ادم میفهمید پستش پاک شده الان دیگه نه
فقط کافی دیگه محل ندی
خودت رو ناراحت نکن:D

نه اتفاقا هر چقدر بيشتر داد و بيداد كني بهتره ، مثلا هر پستي كه ازت پاك ميشه يه تاپيك اعتراض براش باز كني از اون به بعد مديرا سعي ميكنن پستات رو كمتر پاك كنن كه رفتارت شر نشه . ايني كه ميگم رو خودم اجرا نكردم اما ميدونم جواب ميده .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
نه اتفاقا هر چقدر بيشتر داد و بيداد كني بهتره ، مثلا هر پستي كه ازت پاك ميشه يه تاپيك اعتراض براش باز كني از اون به بعد مديرا سعي ميكنن پستات رو كمتر پاك كنن كه رفتارت شر نشه . ايني كه ميگم رو خودم اجرا نكردم اما ميدونم جواب ميده .

مسعود جان،داد و بیداد واسِ چی؟؟ مگه ما بلا نسبت حیوان هستیم،صحبت میکنی،سوال میکنی،جواب میگیری،اگه قانع کننده بود که هیچ..اگرم نبود باید به فکر مکان دیگری باشیم!

شما خودت شاید ادمین باشی!!!اگه یه فاروم داشته باشی،حالا در این سطح هم نه...نرمال باشه..اجازه میدی کسی بیشتر از کوپنش صحبت کنه؟:blush:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
مسعود جان،داد و بیداد واسِ چی؟؟ مگه ما بلا نسبت حیوان هستیم،صحبت میکنی،سوال میکنی،جواب میگیری،اگه قانع کننده بود که هیچ..اگرم نبود باید به فکر مکان دیگری باشیم!

شما خودت شاید ادمین باشی!!!اگه یه فاروم داشته باشی،حالا در این سطح هم نه...نرمال باشه..اجازه میدی کسی بیشتر از کوپنش صحبت کنه؟:blush:

درسته با حرفت موافقم ، دقت كرده باشي من خودم تا بحال اعتراضي نكردم به اينجور چيزا ، تا بحال ديدي من تاپيك بزنم بخاطر رفتار مديرا ؟ شايد گاهي اوقات پيش اومده باشه كه در لفافه از پاك شدن پست ها صحبتي به ميون آوردم ، كه اون هم به مديرا حق ميدم ، چون بالاخره اگر عقيده خودشون هم نباشه ، باز مخابرات كه به اين چيزا اهميت نميده و انجمن رو في/لتر ميكنه . و واقعا حق ميدم اگر بعضي پست هام پاك بشه ( اون پست ها رو فقط براي اين مينويسم كه طرفي كه ميخوام بخونه و اگر بعدش هم پاك شد برام مهم نيست )

منظور من از حرف بالا اين بود كه بعضي كاربرا واسه پستاشون داد و بيداد راه ميندازن و به همين دليل حساسيت روي پست هاي اونا كمتر ميشه :cool:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
درسته با حرفت موافقم ، دقت كرده باشي من خودم تا بحال اعتراضي نكردم به اينجور چيزا ، تا بحال ديدي من تاپيك بزنم بخاطر رفتار مديرا ؟ شايد گاهي اوقات پيش اومده باشه كه در لفافه از پاك شدن پست ها صحبتي به ميون آوردم ، كه اون هم به مديرا حق ميدم ، چون بالاخره اگر عقيده خودشون هم نباشه ، باز مخابرات كه به اين چيزا اهميت نميده و انجمن رو في/لتر ميكنه . و واقعا حق ميدم اگر بعضي پست هام پاك بشه ( اون پست ها رو فقط براي اين مينويسم كه طرفي كه ميخوام بخونه و اگر بعدش هم پاك شد برام مهم نيست )

منظور من از حرف بالا اين بود كه بعضي كاربرا واسه پستاشون داد و بيداد راه ميندازن و به همين دليل حساسيت روي پست هاي اونا كمتر ميشه :cool:

درسته،دقیقا..ولی خب هر فارومی و هر مدیری یه طرز تفکری رو داره،توی یه فاروم با ادمینش شوخی میکنی میخندی!!!!یه جا هم اگر بگی بالای چشمش ابروست بن میشی!اینجا هم خدایی بخوایم قضاوت کنیم!فاروم بزرگی هست!به وجود یوزر هایی که دیگه روزی 5-6 تاش رو خودت میبینی،من باشم دیگه اعصابی واسم نمیمونه!چه برسِ بخوام مدیریت کنم!

اما اینجا یه مشکل داره اونم اینه که اگر خدایی نکردِ با کاربری لج کنن دیگه کار تمومه!!!یکی مثل من این همه مدت اخطار نگرفتم 2 تا اخطار پست سر هم به من دادند،دلیل چی بود ( بی احترامی ) اونم به کسی که خودش و یوزرش مشکل دار هست!و به من توهین کردِِِ...

شاعر میفرماید: همان بهتر که ساکت باشد این دل..البته یه جای دیگر هم میفرماید PT رو دوست دارم با تمام بدبیاریش!:happy:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
ديگه سكوت كافيه !‌

چند تا از پست هاي من پاك شده كه خلاف هيچ كدوم از بندهاي مرامنامه نبوده الان نمي خوام ديگه در مورد چراييش صحبت كنم چون خسته شدم اونقدر كه حرف منطقي زدم و جواب مسخره گرفتم ..........:hmm::hmm::hmm:

اما

من همين الان توضيح مي خوام كه چرا برخورد ها نسبي و انتخابي شده؟ اگه قراره نوع خاصي از پست ها پاك بشه بايد براي همه اين طور باشه

اگه قانوني هست بايد براي همه اجرا بشه (‌حتي اگه خود من اون قانون رو قبول نداشته باشم ...)‌

لطفا يكي از مدير ها توضيح بده

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام!

من یادم بود اینجا پست زدم...
حالا حتما نزدم دیگه!!

به هر حال..
شما 12th این تاپیک رو زدین...قاعدتا به خاطر پست 2 سال پیشتون که اعتراض نکردین، پس من پستاتون تا یه هفته قبلش رو چک کردم و دیدم که 2 تا پستتون پاک شده!! (چه جالب که خودم هم پاک کردم!!)

عناوین 2 تا پستتون هم این بود

زندگي متفاوت 2 رييس جمهور
رييس جمهور مردمي

//
حالا پست اول تاپیک عکس رو یه مروری میکنیم:

دوستان یه لطفی کنن و از گذاشتن هر گونه عکس به نحوی مربوط به سیاست و یا توهین به شخص یا گروه یا عقیده ای!! خود داری کنن!!!

خوب:
وقتی شما به قانون اینجا احترام نمیذارین...از ما چه انتظاری دارین؟؟؟

//
یه اخطار هم دیدم دارین از من...
که اون رو هم ایشالا یه یادگاری از من داشته باشین!!

بابت خسته شدن از حرفهای منطقی هم بهتون خسته نباشید میگم...
بابت برخورد نسبی و انتخابی هم نظرتون برای خودتون کاملا محترم ه...

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
ما ايراني ها آدم هاي جالبي هستيم ...

همه جور لذت و امكاناتي ميخوايم سر همه چيز و همه كس غر مي زنيم از بي عدالتي گله منديم اما نوبت خودمون كه مي رسه همون بلايي رو سر بقيه مياريم كه دوست نداريم سر خودمون بياد... همون چيزهايي كه سرش غر زديم همون ها رو خودمون اجرا مي كنيم...
حالا تو هر مقياسي كه بتونيم !

=

به عنوان استارتر تاپيك ؛ تاپيك رو مختومه اعلام مي كنم...

بالا