برگزیده های پرشین تولز

Prince Of Persia 3 Fast HTTP Link

isp_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!
بعد از خیلی وقت من دوباره برگشتم به این فروم و براتون یک مطلب تووووپ آماده کردم.
حالا دیگه تقریبا تمامی لینک های خوب و پر سرعت این بازی از کار افتاده ولی من یک لینک توپ و واقعا پر سرعت پیدا کردم که جای دیگه ای هم ندیده بودمش گفتم باشه از دوستان که این بازی رو دوست دارند و هنوز به دلایلی (مثلا بعضی ها از رپیدشیر و مگا آپلود خودشون نمیاد و...) نتونستن دانلود کنن این لینک شاید به دردشون بخوره.
البته من این رو هم متذکر میشم که دانلود من هم هنوز تموم نشده! پس مسئولیت دانلود با خودتون هست که البته فکر نکنم مشکلی داشته باشه ولی هر وقت دانلود تموم شد حتما نتیجه رو بهتون اعلام میکنم

POPt2t.JPG

برای دیدن و دانلود کردن بازی به لینک زیر مراجعه کنید
http://Www.TakWeblog.Com
نظر هم یادتون نره;)

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
آقاجون این لینکهای شما به سایت gamesload.de ختم میشه و در این سایت, بازی ها بصورت قانونی برای دانلود گذاشته شده ولی در عوض شما باید معادل قیمت بازی اوریجینال به این سایت پول بدید تا به شما یک سریال بده و بدون این سریال بازی اجرا نخواهد شد!
این روش خیلی وقته که مرسومه و برای کسانی هستش که حال ندارن برن بازی بخرن و یا دی وی دی رام ندارن و خلاصه یه جوری مشکل دارن.

ولی عجب مطلب تووووپی بودا :lol:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اون چیه زیر عکس روی پک نوشته؟

پارسیه یا عربی؟

isp_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من خودم دانلود کردم و نسب هم کردم هیچ مشکلی هم نداشت خیلی خوب هم کار میکنه
شما داخل وبلاگ که شدی رو ادامه مطلب همون پست کلیک کن صفحه دیگه که اومد او پایین سه تا لینک دانلود هست که واضح نوشته شده اونارو با دانلود منیجر یا با save target as دانلود میکنی و بعد همون لینک اول رو پسوندشو از exe. به rar. تبدیل میکنید و فایل ها رو استخراج میکنید و بعد بازی رو بدون هیچ مشکلی نسب کنید همونطور که خودم نسب کردم و کار کرد
من نه به کسی پول دادم نه کسی از من چیزی خواست دیگه دانلود کردن یه فایل فکر نکنم به IQ بالایی احتیاج داشته باشه

بالا