خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

Prince of Persia: The Forgotten Sands

شروع موضوع توسط Dark Hero ‏30 مارس 2010 در انجمن معرفی بازی

 1. Dark Hero

  Dark Hero مدیر بازیهای کامپیوتری مدیر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏20 سپتامبر 2009
  نوشته ها:
  4,033
  تشکر شده:
  370
  محل سکونت:
  Shiraz
  سلام
  بالاخره يكي ديگه از نسخه هاي Prance of Persia هم در راهه.توي اين تاپيك در موردش توضيح ميدم.
  ميشه نسخه ي پنجم.
  ***
  Prince of Persia: The Forgotten Sands

  [​IMG]


  سازنده : Ubisoft Montreal
  ناشر : Ubisoft
  پلتفرم : PC,PS3,X360,Wii,DS,PSP
  تاریخ عرضه : اردیبهشت 89
  مد : تک نفره

  سبك: اشكن

  [​IMG]
  اولین نگاه به Prince of Persia The Forgaten Sands
  حوادث بین Prince of Persia The Sands of Time و عقبه ی آن Warrior Within طی 7 سال رخ داد.حوادث آن هفت سال یعنی زمانی که Prince از The Sands of Time به فضاهای تاریک Warrior Within رفت ناشناخته ماندند. تا الان . Prince of Persia The Forgaten Sands به طرفدان بازی در یک دید اجمالی نشان می دهد که چه حوادثی در آن سال ها رخ داده.

  Prince of Persia The Forgaten Sands
  روایت زمانی است که Prince به قصر برادرش مالک میرسد اما زمانی که قصر مالک محاصره شده است.صحنه ی ابتدایی بازی جنگی وسیع و تخریب کاخ های مجلل را نشان می دهد که اینها همگی یادآور صحنه های ابتدایی The Snads Of Time هستند. مالک خطای بزرگی را مرتکب شد.او ارتش شن ها را برای نابود کردن دشمنانش آزاد کرد. اما نتیجه ی این کار چیزی بود که شما حتی نمیتوانستید فکر آن را بکنید . همه تبدیل به مجسمه های شنی شدند و ارتش شن ها در اصل شیاطین بودند.

  خبر خوب این بود که Prince در مبارزاتش از قدرت های فوق العاده و ماوراطبیعه استفاده می کرد .در کنار استفاده از شمشیر Prince قادر بود برای جلوگیری از مرگ خود زمان را به عقب برگرداند.هر بار که Prince ازقابلیت بازگردادن زمان به عقب استفاده میکرد Blue Orb های بالای صفحه محو میشدند تا اینکه تمام شودند
  اصولا نسخه ی جدید POP در نیمه ی راه و بین دید فانتزی عربی The Sands of Time و جو تاریک و سنگین Warrior Within قرار دارد.The Forgotten Sands همزمان با فیلم آینده ی Prince of Persia و در مای May منتشر می شود.بازی در حال حاضر کمی خشن به نظر می رسد مخصوصا نسبت به نسخه های دیگر بازی در ده سال گذشته.خوشبختانه گیم پلی بازی مستحکم به نظر می رسد.

  [​IMG]

  مبارزه کردن بخش بزرگی از گیم پلی The Forgotten Sands را تشکیل می دهد.و تمرکز این مبارزات بر روی مبارزات تن تن بلند نیست ( این گیم پلی و سبک مبارزه مشخصه ی اصلی POP 2008 بود )در بازی جدید Prince درگیر جنگ های وسیع است.در اوایل بازی شما باید با 10 تن از دشمنان که به سوی شما هجوم آورده اند مبارزه می کنید.اما این یک جنگ کوچک است.شما در ادامه شما قبل از شکست دشمن با شمشیر 50 تن مبارزه می کنید.Melle Combat یک کمبو سنگین است.اما شما می توانید حملات Prince را از از یک از پشت سر هم هدایت کنید طوری که با 5 ضربه ی پشت سر هم (کمبو) می توانید 6 تن از شیاطین شن را از بین ببرید.

  گیم پلی POP جدید بر اساس اکشن سریع و بدون دفاع است.اگر شما می خواهید از صدمه دیدن در امان بمانید شما یا باید جاخالی بدهید و یا اول ضربه بزنید.شما در طول بازی از یک شمشیر استفاده می کنید.اما هر گاه که یکی از دشمنان را از لبه ی شمشیر خود عبور می دهید امتیازاتی را دریافت مینید (XP) که می توانید از آن برای خرید Upgrade ها استفاده کنید.افزایش خط جانی و قدرتمند کردن شمشیر از طریق این Upgrdae ها امکان پذیر است.شما همچنین می توانید قدرت هایی را خریداری و درمبارزا ت از آن استفاده کنید.Shield knocks back یکی از این قدرت هاست که Prince در بازی از آن استفاده می کند.هر Upgrade می تواند مبارزات را بهبود ببخشد.

  هم زمان با استفاده از این قدرت ها Prince از نوعی جادوی جدید هم استفاده می کند که Razia نام دارد.این جادو در درجه ی اول برای انجام حرکات آکروباتیک مورد استفاده قرار می گیرد.و من باید به عنوان یکی از طرفداران Prince بگویم که این حرکات آکروباتیک احساس هیجان انگیزی را من القا میکند.جادوی Even در درجه ی پایین تری قرار دارد.اما این روشن است که این جادو میتواند چیزی بسیار ویژه باشد.
  [​IMG]
  قدرت های جادویی که شما به دست می آورید به عناصر وابسته هستند.دفعه ی اول به شما اجازه داده می شود تا از قدرت جامد کردن موقتی آب استفاده کنید.یکی از حرکات آکروباتیک ساده ای که با استفاده از این جادو انجام می شود این است که شما یک آبشار را منجمد می کنید.سپس از عرض آن عبور میکنید .پس از اینکه از روی آن (مثل یک دیوار) عبور کردید یخ ها ذوب می شوند و درنتیجه شما بر روی زمین فرود می آیید.لازم به ذکر است که آب از فواره هایی که کنار دیوار است هم به بیرون میریزد.برای انجام حرکات آکروباتیک مرکب شما نیاز دارید که چه موقع و کجا باید از قدرت آب استفاده کنید تا به مکان های بعدی بازی برسید.

  [​IMG]

  چیزهایی که در ادامه به عنوان قدرت های جدید آزاد می کنید ارتباط مستقیمی با مهارت های آکروباتیک شما خواهند داشت.درنهایت شما احتیاج دارید تا جادوی آب با قدرتهای مبارزاتی ترکیب کنید تا بتوانید موانع را از پیش رو بردارید.جادوهایی که بعدا باز می شوند عبارتند از قدرت هایی بر فراز آسمان – زمین و اتش که این به نوبه ی خود باعث میشود مبارزات آکروباتیک بزرگتر و وسیع تر شوند.برای طرفداران مشتاق بازی که می خواهند خود را به شکل دیگری در Sands of Time امتحان کنند نسخه ی جدید Prince of Persia میتواند رضایت بخش باشد.

  Prince of Persia The Forgatten Sands فقط محدود به قصر مالک نیست و شما به مناطق دیگری هم میروید.د نهایت می توان به این عنوان امیدوار بود و منتظر آن ماند .

  نکات خلاصه ی پیش نمایش
  بازی بین فاصیه ی 7 ساله ی The Sands of Time و
  Within Warior صورت می گیرد
  جو بازی به Sands of Yime شباهت بیشتری دارد
  در بازی حرکات آکروباتیک زیادی انجام می شود
  حرکات آکروباتیک می تواندد به صورت ترکیبی و با استفاده از جادوها و قدرت های مبارزاتی انجام شوند
  یکی از جادو های موجود در بازی قدرت منجمد کردن آب است
  در بازی پس کشتن هر دشمن امتیازاتی را دریافت می کنید
  در بازی قابلیت آپگرید کردن وجود خواهد داشت
  منبع : IGN Preview
   
 2. کوتاه کننده لینک
 3. Dark Hero

  Dark Hero مدیر بازیهای کامپیوتری مدیر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏20 سپتامبر 2009
  نوشته ها:
  4,033
  تشکر شده:
  370
  محل سکونت:
  Shiraz
  Prince of Persia: The Forgotten Sands | Hands-On

  بازی با یک تصویر دیدنی از نمای کلی شهری شروع میشه که مورد حمله قرار گرفته ، در حالی که میبینیم تعداد زیادی افراد شمشیر به دست در حال جنگیدن در برجها و زمینهای اطراف قلعه هستند . این امپراتوری محاصره شده به برادر بزگتر پرینس تعلق داره ، که پرینس تصمیم گرفته به دیدنش بره ، اما به نظر میرسه بد موقعی رسیده – یا شایدم درست به موقع رسیده . در حالی که نبرد درگیرانه در پس زمینه ی تصویر دیده میشد ، به سرعت از پله های سنگی پایین رفتیم ، به زیبایی از لبه های در حال ریزش به لبه های بعدی پریدیم و با زیرکی ـه تمام روی دیوارها دویدیم تا به مبارزه بپیوندیم . حرکات آکروباتیک پرینس در حالی که با دقت روی لبه ها حرکت میکرد و به راحتی از یک میله روی دیگری میپرید بسیار آشنا به نظر میرسید . روند مبارزه هم به همین نرمی و روانی بود ، اما یکی از بزرگترین تغییرات اینه که با تعداد بیشتری دشمن طرف هستین . از گروه های کوچک 3 نفره گرفته تا دسته های بزرگ 50 نفره . دیگه قابلیت دفاع کردن ضربات رو ندارین ، بنابراین باید با غلط زدن و حرکات سریع جاخالی بدین . هنوز میتونین تعدادی حرکات تمام کننده ی نمایشی اجرا کنین ، مثل پریدن از روی سر دشمنان و شمشیر زدن بهشون از پشت . قابلیت لگد زدن به دشمنان برای گیج کردنشون رو هم دارین ، پس از اون میتونین با یه ضربه ی سریع کارشون رو بسازین . وقتی با تعداد زیادی از دشمنان طرف هستین ، میتونین روی سر دشمنان بپرین و بدوین و از جمعشون خارج بشین . این قسمت از دمو در حالی که دوربین از روی جمعیت به صورت عرضی حرکت میکرد تا بهتون حس گستردگی محیط رو القا کنه به شدت سینمایی بود ، و وقتی داشتیم با انبوه دشمنان میجنگیدیم تا راهمون رو به خارج باز کنیم میتونستیم نبردی که به سختی در پس زمینه داره دنبال میشه رو ببینیم

  [​IMG]

  سپس در مجاری فاضلاب زیر قصر به جست و جو پرداختیم ، که در واقع با آبشارهایی که از چندین دریچه به پایین سرازیر بودن خیلی قشنگ و تمیز به نظر میرسید. وقتی کار به استفاده از شمشیر میرسه ، پرینس از قبل مهارت کافی رو داره ، با این تفاوت که این بار میتونه توانایی کنترل عناصر طبیعت رو هم بدست بیاره . یکی از اولین قدرت هایی که بدست میاره امکان منجمد کردن آب هست . با استفاده از trigger ـه سمت چپ در هر زمانی از بازی ، تا وقتی که دکمه رو نگه داشتین تمام آب های محیط یخ میزنه . در این محوطه ی به خصوص ، بهتون این امکان رو میده که روی دیوارهای یخی بدوین تا به سکوی بعدی برسین . وقتی دکمه رو نگه میدارین یک نوار زرد رنگ انرژی زیر نوار سلامتی شما خالی میشه ، به همین خاطر نمیتونین آب رو به صورت نا محدود منجمد کنین . که البته به محض رها کردن دکمه ، نوار به سرعت دوباره پر میشه . بعضی وقت ها با موقعیت های پلتفرمینگ ـه دشوار تری رو به رو میشین که لازم ـه توانایی هاتون رو زمان بندی کنین تا به جایی که میخواین برسین . وقتی پرینس ـه ما راهش رو به روی زمین و قصر مجلل پیدا کرد ، دیدیم که از آب برای خلق معماهای پلتفرمینگی که به صورت استادانه طراحی شده استفاده شده . فواره های زمانی طوری در طول فضای داخلی قصر قرار گرفته بودن که با زمان بندی صحیح میتونستیم مهارت های هنری خودمون رو با تاب دادن پرینس روی یک لوله ی یخ زده و پریدن به روی دیگری به نمایش بگذاریم . این تنها مهارت جادویی بود که تونستیم ببینیم ، ولی بهمون گفتن که میتونین عناصر دیگه مانند خاک و باد و آتش رو هم کنترل کنین .

  [​IMG]

  پرینس همونطور که در سه گانه این کار رو انجام میداد یک بار دیگه قادر خواهد بود زمان رو به عقب برگردونه ، بنابراین اگه یه پرش سخت رو از دست دادین یا به شدت صدمه دیدین همیشه میتونین چند ثانیه به عقب برگردین . برای این کار به کره های انرژی نیاز دارین ، چون نوار انرژی شما با جمع کردن کره از دشمنان و آیتم های قابل تخریب محیط دوباره پر میشه . این کره ها برای اجرای فنون پیشرفته تر و قوی تر هم کاربرد دارن . یک ویژگی اضافه شده ی دیگه به بازی ، امکان بهینه سازی و پیشرفته تر کردن مهارت های جنگی ـه پرینس با استفاده از تجربه ی به دست اومده از مبارزه هست . برای مثال ، مهارت دفاعی شما امکان رها کردن مقدار زیادی انرژی رو داره ، که حریفان دور و بر رو به زمین میکوبه . اما وقتی به یه طوفان ارتقاع پیدا میکنه ، میتونین یه گردباد رو فرا بخونین که به راحتی تمام کسانی که بیش از اندازه بهتون نزدیک میشن رو نابود کنه . یه حرکت پیشرفته ی دیگه که تونستیم ببینیم یه جور مهارت حرکت سریع بود که به پرینس اجازه میداد با سرعت زیاد از یک طرف اتاق به طرف دیگه بره . که بهش این امکان رو میداد که هر فرد بیچاره ای که سر راهش قرار میگرفت رو شخم بزنه و همینطور جایگزین مناسبی بود برای مواقعی که دیواری وجود نداشت که بشه روش دوید .

  [​IMG]

  دموی ما با مبارزه ای با یه miniboss در قسمتی از یه شهر زیرزمینی مخروبه تموم شد ، در اینجا پرینس رو دیدیم که مقابل لشکری از مبارزان که همگی اسکلت بودن مبارزه میکرد . قضیه ی وجود این موجودات هم اینه که برادر پرینس برای دفاع از امپراتوریش در برابر مهاجمان ابتدای بازی تصمیم میگیره لشکری جادویی از مبارزان شنی درست کنه ، اما این فقط با پرداخت مبلغی گزاف امکان پذیره . الان همه ی شهروندان شهر به مجسمه های شنی تبدیل شدن ، و به نظر میاد که نامیراها به این زودی ها قصد ترک کردن شهر رو ندارن . miniboss ای که باهاش مواجه شدیم یه اسب جنگی بزرگ بود که برای زیر گرفتن ما اصلا وقت تلف نمیکرد . خوشبختانه خیلی باهوش نبود ، بنابراین با جایگیری دقیق پرینس ، میتونین اون رو به سمت گروه دشمنان هدایت کنین تا سر راه اونها رو لگدمال کنه ، که باعث میشه از دردسر مقابله با هر دوی اونها نجات پیدا کنین .


  The Forgotten Sand مانند یک Sands of Time ـه نسل جدید به نظر میرسه . در کنار طراحی هوشمندانه ی مرحله ها پر از کارگردانی هنری ـه غنی و سرشار از رنگ هست . این پرینس نماینده ی چیزی بین مدل سازی کاراکترهای Sands of Time و Warrior Within ـه . به نسبت بازی اول پخته تر به نظر میرسه و همون حالت اسرار آمیز خودش رو حفظ کرده ، اما در مقایسه با پرینس نسخه ی دوم کمتر خطرناک و تهدیدآمیز به نظر میاد . صداپیشه ی Sands of Time ، Yuri Lowenthal ، دوباره برگشته ، که باعث میشه احساس کنین ماجرا رو دقیقا بعد از پایان نسخه ی اول دارین ادامه میدین . یه منطقه ی بسیار زیبا به ما نشون داده شد – که در طول بازی چندین بار به اونجا میرین و با Djinn ملاقات میکنین ، کسی که قدرت های جدیدی به نام Razia در اختیارتون میذاره – که یادآور فواره ی زمان در بازی اول بود . وقتی به این عمارت خالی که در نور ماه غرق شده بود رسیدیم ، نمیشد جذب نور نقره ای رنگ ملایم ماه نشیم که اون سازه که به زیبایی طراحی شده بود رو پوشونده بود .


  بسیار مشتاقیم که چیزهای بیشتری از Prince of Persia: The Forgotten Sands ، که قراره برای Xbox 360 ، Playstation 3 و PC در ماه مارچ عرضه بشه ، ببینیم . نسخه ی Wii و DS هم بازی های کاملا متفاوتی هستن که به صورت اختصاصی برای این دو پلتفرم ساخته میشن .

  منبع
  البته عكس ها رو خودم گذاشتم
  موفق باشيد
   
  Last edited: ‏30 مارس 2010
 4. sJaguar

  sJaguar کاربر فعال موبایل و فوتبال کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏5 اکتبر 2007
  نوشته ها:
  11,355
  تشکر شده:
  1,603
  محل سکونت:
  Old Persian Empire
  کلا هیچوقت با این بازی حال نکردم.
   
 5. Captive

  Captive کاربر قدیمی پرشین تولز کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏2 سپتامبر 2007
  نوشته ها:
  7,715
  تشکر شده:
  3,187
  محل سکونت:
  Shiraz 4 Ever

  بازی ه خوبیه :D

  من این رو سال 75 بازی میکردم ، همون رو هیچکس نمیتونه مرحله 11 ش رو بره !! من با تقلب میرفتم جلو ، مرحله آخرش هم همونی هست که فقط باید مستقیم بری آخرشم که زنرو بقل میکنه و... :D

  یادش بخیر ... این نسخه ی جدیدش رو مغازه ها دارن؟
   
 6. sJaguar

  sJaguar کاربر فعال موبایل و فوتبال کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏5 اکتبر 2007
  نوشته ها:
  11,355
  تشکر شده:
  1,603
  محل سکونت:
  Old Persian Empire
  چندین تا نسخه داره ها.این جدید جدید رو که نمیدونم اما یکم از این جدیده قبلتر رو دارن.:D
   
 7. Blocker

  Blocker کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏2 ژانویه 2010
  نوشته ها:
  1,103
  تشکر شده:
  24
  محل سکونت:
  Where May I Roam
  فوق العاده بازیِ تووووووووپیه :دی
   
 8. خرید بیت کوین
 9. Mazi

  Mazi مدیر موبایل و اسمارت فون ها مدیر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏3 آگوست 2005
  نوشته ها:
  9,889
  تشکر شده:
  1,344
  محل سکونت:
  Tehran
  خیلی خوشحال شدم که این بازی برگشت به سبک قبلی و اون 3 نسخه قبلش...

  نسخه 4 ام که واقعا بی خود بود....
   
 10. Blocker

  Blocker کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏2 ژانویه 2010
  نوشته ها:
  1,103
  تشکر شده:
  24
  محل سکونت:
  Where May I Roam
  بله ولـی خدایی تا جایی قشنگ بود هااا :دی
   
 11. Blocker

  Blocker کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏2 ژانویه 2010
  نوشته ها:
  1,103
  تشکر شده:
  24
  محل سکونت:
  Where May I Roam
 12. Dark Hero

  Dark Hero مدیر بازیهای کامپیوتری مدیر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏20 سپتامبر 2009
  نوشته ها:
  4,033
  تشکر شده:
  370
  محل سکونت:
  Shiraz
  اي كلك :دي
  بازي حالش بدون كد تقلبه...

  اين جديده كه هنوز منتشر نشده...
  تا نسخه ي 4 راحت تو بازار پيدا ميشه.

  اين بازي واقعا بازي پرشيا هست.منظورم اينه كه اگه توي تصاوير بالا نگاه كنيد هنر ايراني رو توي ديوارهاش ميبينيد.خيلي امكانات بهش اضافه شده.

  موافقم.چهارش هر چي كه فروش كرد به دليل سابقه ي خوبش از نسخه هاي قبلي بود.
   
 13. Dark Hero

  Dark Hero مدیر بازیهای کامپیوتری مدیر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏20 سپتامبر 2009
  نوشته ها:
  4,033
  تشکر شده:
  370
  محل سکونت:
  Shiraz
  سلام دوستان.
  خب این بازی هم منتشر شده.
  کسی کرکش رو نداره؟؟
  اخه تو شیراز هیچ کس کرک نداره.
  اگه کسی بازی رو گرفته و سالم بوده بی زحمت کرکش رو یه جا آپلود کنه یا اصلا لینک کرک رو بده.
  من چن تایی دانلود کردم جواب نداد.
  ممنون.
   
 14. mohammad.kaveh

  mohammad.kaveh Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏7 مارس 2009
  نوشته ها:
  97
  تشکر شده:
  1
  محل سکونت:
  تهران
  این واسه کنسول ها هست درسته
  هنوز واسه پی سی ارائه نشده ؟
  اگه شده بریم بگیریم چیز جالبی باید باشه
   
 15. sokOoooot

  sokOoooot همکار انجمن سینما همکار انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏26 آپریل 2007
  نوشته ها:
  1,211
  تشکر شده:
  73
  محل سکونت:
  این بود تمام ماجرای من و او
  من دارم بازی اش می کنم

  خیلی خوشم نیومده که تا الان

  قبلنا بهتر حتی به نظرم قبلی ها گرافیکشون هم باحال تر بود الان یه جوری شده

  پ ن : روی کامیپوتر دارم بازی می کنم
   
 16. dracula_killer

  dracula_killer کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏4 سپتامبر 2009
  نوشته ها:
  24
  تشکر شده:
  0
  محل سکونت:
  اهوار
  با هیچی مثل فارسی حرف زدن دشمنا حال نمی کنم!!!
  راستی کسی کرک درست و حسابی نداره،چون ماله من گیر داره
   
 17. soroushX

  soroushX Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏20 ژانویه 2009
  نوشته ها:
  418
  تشکر شده:
  275
  محل سکونت:
  In The Mouth Of Madness
  من با این کرک بازی رو تموم کردم
  http://rapidshare.com/files/403688586/PoP.TFS.Crackfix.Repack-SR.rar.html

  بنظر من بازی قشنگی بود. البته برای من که سالی 4 یا 5 تا بازی می کنم که Prince Of Persia و Call Of Duty و GTA اعضای اصلیش هستن، شاید هر بازی پرنس که بیرون بیاد بازی کنم
  اما چیزی که من متوجه شدم این بود که اکشن بازی (کشتن دشمنان و رئیس های بازی و ...)پیشرفت خاصی نکرده بود و آسون بود
  در طول بازی اصلا دمو نداشت، همینطور آخر بازی
  خط داستانی خیلی جذابی نداشت
  نکته خوبش چیدمان مراحل بود و یه سری امکاناتی که به قدرت های پرنس اضافه شده بود
  اما در کل ارزش بازی کردن داره
   
 18. dracula_killer

  dracula_killer کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏4 سپتامبر 2009
  نوشته ها:
  24
  تشکر شده:
  0
  محل سکونت:
  اهوار
  ممنون از کرک
  منم بالاخره تمومش کردم،بازیه بدی نبود ارزش یه بار بازی کیدن رو داره،چیزی که بد بود شمشیر زنیش بود که از یک سیستم ساده و یکنواخت پیروی می کرد
   
 19. Crazy_Gamer

  Crazy_Gamer Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏24 دسامبر 2008
  نوشته ها:
  30
  تشکر شده:
  0
  بچه ها من توی مرحله آخر توی Boss آخر تا وارد بازی میشمپاهام تا نصف توی زمین فرو میره و گیر میکنم و نمیتونم کاری کنم.:( مال کرکه؟یا خود بازیه؟
   
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش