برگزیده های پرشین تولز

Pro Evolution Soccer 6

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان .

PSP_Pro_Evolution_Soccer_6_Boxart_UK.jpg

این هم تاپیکی به منظور بحث و بررسی پیرامون بازی
PES 6
من برای اولین بار بود که مجموعه " فیفا " را از روی سیستم پاک کردم ! :(

و پس از نصب این بازی , تازه فهمیدم که چه مجموعه بازی بی نظیری را از دست داده ام !!;)

همه ی خصوصیات آن یک سر و گردن بالاتر از " فیفا " است !!!:blink:

حرکات بدنی خیلی به واقعیت نزدیکتر ,
مقررات بسیار سخت گیرانه , به شکلی که دیگر نمی توان از پشت به بازیگر " تکل " بزنیم و خلاصه خیلی داوران مصممی دارد .:lol:

قدرت شوتها متفاوت و در انواع مختلف خود ,

و خیلی امکانات دیگر که می توان از آنها نام برد .:cool:

شنیده ام که می توان در این بازی , گلهایی را که به ثمر می رسانیم ! ضبط کنیم ؟ آیا این حقیقت دارد ؟؟ ;)

اگر چنین است , پس بیایید تا گلهای خود را ( البته گلهای استثنایی ) به یکدیگر نشان بدهیم ! :blush:

در کل من که از این بازی راضی هستم و در اکثر مواقع بیکاری , به انجام آن مشغول می شوم .

شما نیز می توانید در این تاپیک به بحث و بررسی بپردازید .:rolleyes:

پیروز باشید

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داشتم مطالب پست اول رو می خوندم که

متوجه این اشتباه خودم شدم

به شکلی که دیگر نمی توان از پشت به بازیگر

گفتم پست اول رو ادیت نکنم , تا خاطره ای باشد برای آینده :lol:

* * * * ** * * *

Hooman_911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط حیف که نمیشه رو لن بازی کرد

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان .

PSP_Pro_Evolution_Soccer_6_Boxart_UK.jpg

این هم تاپیکی به منظور بحث و بررسی پیرامون بازی
PES 6
من برای اولین بار بود که مجموعه " فیفا " را از روی سیستم پاک کردم ! :(

و پس از نصب این بازی , تازه فهمیدم که چه مجموعه بازی بی نظیری را از دست داده ام !!;)

همه ی خصوصیات آن یک سر و گردن بالاتر از " فیفا " است !!!:blink:

حرکات بدنی خیلی به واقعیت نزدیکتر ,
مقررات بسیار سخت گیرانه , به شکلی که دیگر نمی توان از پشت به بازیگر " تکل " بزنیم و خلاصه خیلی داوران مصممی دارد .:lol:

قدرت شوتها متفاوت و در انواع مختلف خود ,

و خیلی امکانات دیگر که می توان از آنها نام برد .:cool:

شنیده ام که می توان در این بازی , گلهایی را که به ثمر می رسانیم ! ضبط کنیم ؟ آیا این حقیقت دارد ؟؟ ;)

اگر چنین است , پس بیایید تا گلهای خود را ( البته گلهای استثنایی ) به یکدیگر نشان بدهیم ! :blush:

در کل من که از این بازی راضی هستم و در اکثر مواقع بیکاری , به انجام آن مشغول می شوم .

شما نیز می توانید در این تاپیک به بحث و بررسی بپردازید .:rolleyes:

پیروز باشید
سلام توماس
یعنی واقعا تا حالا این رو بازی نکرده بودی؟
فیییففففففففااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!فیفا؟فیفا؟؟؟...
بابا فیفا دیگه کیلویی چنده؟از وقتی که سری پرو اولوشن برای کامپیوتر اومد دیگه فیفا باید لنگ بندازه.من از pro evolution 3 همه نسخه هاش رو دارم و همه رو بازی میکنم.قبلش هم تو پلی استیشن 1 با بچه ها از سال 98 میزدیم چه حالی میداد.کل کلمون فقط سر این بازی بود.کلا من اولین نسخش که ماله پلی استیشن 1 بود یادمه تا الان.قبل از پلی استیشن هم کونامی برای کنسول سوپر نینتندو یه فوتبال زده بود که فوتبالش اون موقع خدا بود و فیفا 94 رو نابود کرد.ما بهش میگفتیم فوتبال گزارشگر.خیلی فاز میداد.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا نسبت به فیفا خیلی بازی واقعی تر و روونتری داره ولی بعضی وقتها رویه اعصاب آدم راه میره.
نمی دونم این مسئله عمدی هستش یا اشتباه اینطوری شده.
داور تویه بعضی بازیها از یه تیم طرفداری می کنه و کل اعصاب آدم رو بهم میزنه. الکی پنالتی می گیره. مثلا پاس میده میگه پنالتی شد. یا تکل رو خیلی معمولی میزنی جوری که خطرناک هم نیست بازیکن رو اخراج میکنه. صربه آزادهای الکی به طرف میده. کلا کاری می کنه که نمی تونی تکون بخوری چه برسه به اینکه گل بزنی.

این مورد برای شما هم پیش اومده؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
واقعا نسبت به فیفا خیلی بازی واقعی تر و روونتری داره ولی بعضی وقتها رویه اعصاب آدم راه میره.
نمی دونم این مسئله عمدی هستش یا اشتباه اینطوری شده.
داور تویه بعضی بازیها از یه تیم طرفداری می کنه و کل اعصاب آدم رو بهم میزنه. الکی پنالتی می گیره. مثلا پاس میده میگه پنالتی شد. یا تکل رو خیلی معمولی میزنی جوری که خطرناک هم نیست بازیکن رو اخراج میکنه. صربه آزادهای الکی به طرف میده. کلا کاری می کنه که نمی تونی تکون بخوری چه برسه به اینکه گل بزنی.

این مورد برای شما هم پیش اومده؟
این مورد بیشتر تو top player پیش میاد.درسته مثلا میخواد بازی رو سخت تر کنه ولی من که هر دفعه با 6-5 گل میبرم.کلا این بازی دو نفرش بیشتر حال میده و این مشکلات رو هم نداره.من با رفیقام هر هفته جمع میشیم خونه یکی و حسابی پرو میزنیم.کلی حال میده.دسته جمعی کاپ میذاریم و کل کل راه میندازیم.خلاصه مخلص همه پرو بازها هم هستیم.

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این مورد بیشتر تو top player پیش میاد.درسته مثلا میخواد بازی رو سخت تر کنه ولی من که هر دفعه با 6-5 گل میبرم.کلا این بازی دو نفرش بیشتر حال میده و این مشکلات رو هم نداره.من با رفیقام هر هفته جمع میشیم خونه یکی و حسابی پرو میزنیم.کلی حال میده.دسته جمعی کاپ میذاریم و کل کل راه میندازیم.خلاصه مخلص همه پرو بازها هم هستیم.

واقعا به نظر من تنها مشکل ساکر همین سادگیشه تو تاپ پلیر به سادگی می شه 6 7 تا گل به حریف زد وگرنه از فیفا خیلی خیلی بهتره چه به لحاظ طبیعی بودن و چه به لحاظ روان بودن بازی

تا یکی دو ماه دیگه هم که pes 7 میاد.

اطلاعات کامل و تکمیلی از بازی pes 7 :

+ سه کلید ترکیبی برای حرکت شیرجه عمقی برای هد
+ بازی بسیار سخت و دشوار خواهد بود و با حرکت بی مورد کارت زرد دریافت خواهید کرد
+ شوت های به مراتب بهتر از سری های قبل
+ هیچ فرقی بین امکانات 360 - PS3 - PC نخواهد بود
+ صفحه های آزار دهنده کند بعد از خطا نخواهد بود و بازی سریع آغاز میشود
+ لیسانس لیگ های ترکیه به بازی اضافه شده است
+ شکل ظاهری منو عالی به همراه موقعیت یاب نقشه جهان
+ توپ بازی درای فیزیک حجمی میباشد و به واقع سنگین
+ تی شرت خود را میتوانید جدا کنید
+ تماشاگران به صورت Full 3D
+ برخورد بازیکنان شگفت انگیز تر از همیشه
+ دروازبان و کنترل آن به صورت کاملا واقع بینانه
+ نمایش ابتدای ورود بازی از صورت بازیکنان به صورت واقعی و اسکن شده
+ انتخاب رندوم سوت داور در مسابقه (شدت صدا)
+ نمایش انیمیشن کمک رسانی پزشکان به بازیکن
+ در صورت بازی بد خشم مربی به نمایش گذاشته میشود(دوربین مجزا)
+ دوربین جدید از سوی دروازبان روبرو دروازبان اول شخص!
+ فقط پس از گذراندن مراحلی امکان دسترسی به master league و online mode خواهد بود !

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
واقعا به نظر من تنها مشکل ساکر همین سادگیشه تو تاپ پلیر به سادگی می شه 6 7 تا گل به حریف زد وگرنه از فیفا خیلی خیلی بهتره چه به لحاظ طبیعی بودن و چه به لحاظ روان بودن بازی

تا یکی دو ماه دیگه هم که pes 7 میاد.

+ سه کلید ترکیبی برای حرکت شیرجه عمقی برای هد
+ بازی بسیار سخت و دشوار خواهد بود و با حرکت بی مورد کارت زرد دریافت خواهید کرد
+ شوت های به مراتب بهتر از سری های قبل
+ هیچ فرقی بین امکانات 360 - PS3 - PC نخواهد بود
+ صفحه های آزار دهنده کند بعد از خطا نخواهد بود و بازی سریع آغاز میشود
+ لیسانس لیگ های ترکیه به بازی اضافه شده است
+ شکل ظاهری منو عالی به همراه موقعیت یاب نقشه جهان
+ توپ بازی درای فیزیک حجمی میباشد و به واقع سنگین
+ تی شرت خود را میتوانید جدا کنید
+ تماشاگران به صورت Full 3D
+ برخورد بازیکنان شگفت انگیز تر از همیشه
+ دروازبان و کنترل آن به صورت کاملا واقع بینانه
+ نمایش ابتدای ورود بازی از صورت بازیکنان به صورت واقعی و اسکن شده
+ انتخاب رندوم سوت داور در مسابقه (شدت صدا)
+ نمایش انیمیشن کمک رسانی پزشکان به بازیکن
+ در صورت بازی بد خشم مربی به نمایش گذاشته میشود(دوربین مجزا)
+ دوربین جدید از سوی دروازبان روبرو دروازبان اول شخص!
+ فقط پس از گذراندن مراحلی امکان دسترسی به master league و online mode خواهد بود !
ایول اگه اینجوری باشه خیلی حال میده.باز هم منتظر یه شاهکار دیگه از کونامی هستیم.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
منم با تمامی این مشکلاتی که گفتم pes رو با هیچ چیز عوض نمی کنم و منتظر نسخه 7 اش هستم. کاش تویه ایران هم میشد نسخه اصلی تهیه کرد.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

Hooman_911
فقط حیف که نمیشه رو لن بازی کرد

چرا ؟:blink:

** ** ** ** ** **

hadipro
نه , تا حالا این رو بازی نکرده بودم و عشق فیفا بودم !:cool:

سوپر نینتندو یه فوتبال زده بود که فوتبالش اون موقع خدا بود و فیفا 94 رو نابود کرد.ما بهش میگفتیم فوتبال گزارشگر.خیلی فاز میداد.
Yessss
من هم این بازی رو به یاد دارم ولی برای سگا !

** ** ** ** ** **
zfarhad2003
یا تکل رو خیلی معمولی میزنی جوری که خطرناک هم نیست بازیکن رو اخراج میکنه.
من بارها شاهد این مورد بوده ام !!!!:(

** ** ** ** ** ** **

nemessisor
بی زحمت , بگید که چه سیستمی مورد نیاز است ؟ ;)

** ** ** ** ** **

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام توماس
فیییففففففففااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!فیفا؟فیفا؟؟؟...
بابا فیفا دیگه کیلویی چنده؟از وقتی که سری پرو اولوشن برای کامپیوتر اومد دیگه فیفا باید لنگ بندازه.من از pro evolution 3 همه نسخه هاش رو دارم و همه رو بازی میکنم.قبلش هم تو پلی استیشن 1 با بچه ها از سال 98 میزدیم چه حالی میداد.کل کلمون فقط سر این بازی بود.کلا من اولین نسخش که ماله پلی استیشن 1 بود یادمه تا الان.قبل از پلی استیشن هم کونامی برای کنسول سوپر نینتندو یه فوتبال زده بود که فوتبالش اون موقع خدا بود و فیفا 94 رو نابود کرد.ما بهش میگفتیم فوتبال گزارشگر.خیلی فاز میداد.
سلام اساتید محترم پس باز
من هر دو رو بازی کردم هم فیفا هم پس!
در بعضی موارد پس یه سر و گردن بالاتره و در بعضی موارد 3 سر و گردن پایین تر فیفاست!
تا چند وقت دیگه فکرکنم کمتر از 20 روز دیگه فیفا08 وارد بازار میشه!
که مشکلات فیفا رو در این چند سال اخیر حل کرده!
بزرگترین مشکل فیفا باگ در سوئیچ بازی کنان هستش ، و مشکل بعدی داوری مضخرفشه ، ولی مزایایی که نسبت به پس داره ، رو مقایسه کنین ، قطعاً مثه من فیفا رو به پس ترجیح میدین!
مهمترین مزیتش اینه که میشه آنلاین بازی کرد ، یعنی سرویس های ویژه و قوی اون از قبیل network و direct Ip باعث شده که این بازی خیلی پرطرفدار تر از پس باشه!
حتماً اطلاع دارین که مسابقات بین الملی فیفا 6 ساله که به صورت منظم و حرفه ای در کشور های مختلف پیگیری میشه!
در ایران هم 4 ساله که این مسابقات برگذار میشه ، چند روز دیگه مسابقات این دوره در تهران برگذار میشه ، و نفرات اول تا سوم این مسابقات که کشوری هستند ، به آمریکا میرن و در مسابقات جهانی شرکت میکنن ، پارسال تیم ملی ایران در ایتالیا حضور داشت که در نهایت 35 ام شدن!
تیم کره در حال حاضر در صدر این مسابقاته!
این هم یکی دیگه از عوامل موفقیت و پرطرفدار بودن فیفاست!
موفقیت دیگش maneger mode فیفا 07 بود که خیلی حرفه ای و استادانه این بخش به فیفا اضافه شده بود به طوریکه در ابتدا شما به عنوان سرمربی با تیمی قرار داد میبستید و در طول فصل در تمامی جامها شرکت میکردین ، و میتونستین در فصل نقل و انتقالات با مدیر باشگاه ایمیل بزنید و بازیکنان که در ذهن دارید رو پیشنهاد بدید ، و سایر جزیانت از قبیل تایین اسپانسر تیم ، چگونگی تمرین دهی تیم و .... همگی دست شما بود!
واقعاً از این قسمت فیفا لذت بردم!
شرکت EASPORTS در این سالها نشون داده که از لحاظ گرافیک و نحوه ی ساخت بازی های ورزشی حرف اولو در جهان میزنه و با مینیمم سخت افزار بهترین گرافیک رو توی فیفا ارائه میده چیزی که کنامی توجهی بهش نمیکنه!
بازی پس ابتدا در پلی استی شن 1 و 2 مطرح شد سپس وارد PC شد دقیقاً برخلاف فیفا!البته پیس هم برتری هایی داره ، از جمله نحوه ی بازی و حرکات زیبا ولی اگه در مقابل بازی بسیار ساده و بی تجملاتی فیفا مقایسه بشه حتماً PES یه سر و گردن والاتره ولی خوب فیفا خیلی ساده تره و آدم زود باش انس میگیره!
من به شخص انتظار رسیدن فیفا08 رو میکشم!

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مثل این که قاطی شد!
Pro Evolation 2008 اون عکس هاست !
PES 2007 برای PS2 و PSP و 360 بود !!!!!

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام اساتید محترم پس باز

موفقیت دیگش maneger mode فیفا 07 بود که خیلی حرفه ای و استادانه این بخش به فیفا اضافه شده بود به طوریکه در ابتدا شما به عنوان سرمربی با تیمی قرار داد میبستید و در طول فصل در تمامی جامها شرکت میکردین ، و میتونستین در فصل نقل و انتقالات با مدیر باشگاه ایمیل بزنید و بازیکنان که در ذهن دارید رو پیشنهاد بدید ، و سایر جزیانت از قبیل تایین اسپانسر تیم ، چگونگی تمرین دهی تیم و .... همگی دست شما بود!
واقعاً از این قسمت فیفا لذت بردم!

یا عرض سلام خدمت استاد :)

این قسمت حرفتونو کاملا قبول دارم بخش manager mode فیفا واقعا برای من هم خیلی جالبه و به نظر من تنها مزیت فیفا نسبت به pes همین مورده بازی به صورت آنلاین هم جالبه ولی مورد نیاز همه نیست

به طور کلی نظر من اینه که pes و fifa دو سبک متفاوت ارائه می دن که نمی شه گفت کدومشون بهتره واقعیتی که در pes جریان داره چه به لحاظ داوری و چه حرکات بازیکنان هیچ وقت در فیفا وجود نداشته و احتمالا وجود نخواهد داشت باز من دو تا عکس از pro 2008 edit mode می ذارم خودتون قضاوت کنید:

1714112-medium.jpg

1714113-medium.jpg

1714114-medium.jpg

1714115-medium.jpg

از اون طرف سرعت و هیجان فیفا خیلی سرتره که البته واقعیت بازی فدای این دو ویژگی شده واقعا تو pes مثل فوتبال واقعی تاکتیک حرف اولو می زنه شما باید توپ رو با همکاری و هماهنگی پیش ببری.

مشکل دیگه pes 6 هم همون طور که قبلا گفتم راحتی بیش از حدش هست یا بهتره بگیم بود چون ظاهرا در pes 2008 این مشکل حل شده من چون زیاد فیفا بازی نکردم نمی دونم شرایط فیفا از این نظر چطوره.

و نکته آخر که شاید دلیل خیلی محکمی نباشه اما قابل توجهه. به نظر من طبیعتا کنسول ها مثل ps3 که فقط به ارائه بازی اختصاص دارند بازی های با کیفیت بالاتر در هر سطحی ارائه می دهند که بازی های فوتبال هم از این قاعده مستثنا نیست اگر تا به امروز فیفا بالاتر از pes بود ممکن بود خیلی ها بازی کردن با pc رو به کنسول ها ترجیح بدند! :)

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همون طور که خودتون هم گفتین این عکسها مربوط به Pes2008 e که مربوط به کنسوله !
این هم یه عکس از فیفا 08 که یادگاری اینجا بمونه!
البته شرمنده از اینکه سایزشو کوچیک نکردم!
http://www.ps3only.nl/screenshot.php?image=fifa003_6206.jpg

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
تو فیفا آدم قیافه بازیکنها رو میبینه وحشت میکنه.من که ازشون خیلی می ترسم.
283.gif

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
hadipro
تو فیفا آدم قیافه بازیکنها رو میبینه وحشت میکنه.من که ازشون خیلی می ترسم.

همین پرو 6 هم دست کمی از فیفا نداره ! من به قیافه بازیکنان که نگاه می کنم , خیلی تا واقعیت تفاوت دارند و البته سیاه پوستانش , ترسناک هستند . :eek:

نمی دانم شاید , نژاد پرستی باشه :f34r:

** ** ** **

بالا