منتخب بازارچه

Programing With Visual Foxpro 6.0

hkiani

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
18 آگوست 2004
نوشته‌ها
21
لایک‌ها
0
محل سکونت
Khorasan, Iran
بياييد در مورد ويژوال فاكس‌پرو صحبت كنيم.
من چندين پروژه‌ي نسبتا بزرگ با فاكس‌پرو نوشته‌ام و مشكلات زيادي به هنگام طراحي آن‌ها داشته‌ام. اكثر مشكلات را توانسته‌ام پشت سر بگذارم ولي يك مشكل باقي مانده و آن هم اين است كه:
بعد از چاپ نمودن گزارشات در شرايط نامعلومي برنامه قفل مي‌كند. با بررسي‌هاي زياد به اين نتيجه رسيده‌ام كه اگر درايور مربوط به چاپگر از خود ويندوز باشد اين مشكل پيش نمي‌آيد. آيا شما هم با چنين مشكلي برخورد داشته‌ايد.
اگر با مشكلات ديگري برخورد داشته‌ايد مطرح نماييد شايد بتوانم كمك كنم.
با تشكر
 

alpha

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
20 دسامبر 2002
نوشته‌ها
334
لایک‌ها
1
فكر نمي كني وقت اينكارا ديگه گذشته ؟ با وجود تكنولوژي هاي جديد فاكس پروي از مد افتاده به چه درد مي خوره ؟ البته ببخشيد ها قصد جسارت نداشتم .
 

hkiani

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
18 آگوست 2004
نوشته‌ها
21
لایک‌ها
0
محل سکونت
Khorasan, Iran
راستش را بخواهيد خود من هم در حال حاضر ميانه‌ي خوبي با فاكس‌پرو ندارم. هدفم بيشتر اين بود كه يك نفر كه با فاكس‌پرو آشنا باشد پيدا كنم و مشكل نرم‌افزارم را با كمك وي حل نمايم.
چند سال قبل من نرم‌افزاري را با فاكس‌پرو شروع كردم (در آن زمان هر چه سعي كردم از محيط‌هاي مناسب‌تر مانند سي‌بيلدر استفاده نمايم نتوانستم و شروع كار برايم خيلي مشكل بود) به همين خاطر با فاكس‌پرو مدت دو سال يا بيشتر روي پروژه كاركردم و هم‌اكنون تبديل كردن اين نرم‌افزار به يك زبان ديگر مدت زيادي وقت مي‌گيرد. كارآيي آن هم نسبتا خوب است. فقط همان مشكل فوق را دارد كه گفتم.
در حال حاضر محيط ايده‌آل من سي‌بيلدر مي‌باشد و حتي خيلي راحت‌تر از فاكس‌پرو با آن برنامه مي‌نويسم.
 
بالا