سایت ساز وبزیکسب درآمد
  1. †$H@ki®@†

[email protected]®@† Registered User

1-من در پلی استیشن دو ای که تازه خریدم وقتی وسط بازی هستم همینجوری دستگاه را خاموش میکنم تا دی وی دی را در بیارم
    این اشکالی نداره؟
    2-چرا ریست کنم؟من میخواهم دی وی دی را در بیارم پس باید دستگاه رو خاموش کنم تا دربیارم دیگه؟!
    3-در ضمن میخواهم بدونم اگر دستگاه کنار مانیتور کامپیوتر باشه و من مانیتور را روشن کنم به دستگاه لطمه میخوره؟
    4-به من گفتن هر وقت بازی میزاری 1 بار دستگاه رو ریست کن و هر وقت دی وی دی فیلم میزاری 3 بار دستگاه رو پشت سر هم ریست کن
    این دلیلش چیه؟
    اگر این کارو نکنم چی میشه؟
    نکنه اون طرف منو سر کار گذاشته؟؟؟؟؟؟

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. Dark Knight

Dark Knight مدیر بازنشسته

1: اگر وسط'ش از پشت خاموش کنی که کلا پاور دستگاه غيب میشه (!) و ديگه نمیتونی در بياری بازی رو (!) بايد ريست رو بزنی و هنگامی که داره بوت میشه Eject کنی !
    2: شما تو ديويدی خونگی تا ضبط خونگی هر دفعه خاموش میکنی مگه :د ؟
    3: به دستگاه شايد نه ولی شايد به مانيتور بخوره (!)
    4: ديويدی رو 2 بار ريست کن ، نياز به 3 بار نيست چيزی نمیشه (!) ديويدی فيلم رو نمیخونه اگر يک بار ريست کنی و میگه فرمت ديسک ناشناخته هست !!

4. AmirSteve

AmirSteve کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

در تکمیل کردن صحبت های دوست عزیز Dark Knight برای بهتر ریست کردن و تعویض بازی , در هنگام بازی اول اجکت بزن و سی دی را دربیار و سی گیم بعدی را بزار و ریست کن اینطوری دوبار ریست نمی شه و فقط یه بار ریست می کنی.

در مورد چند بار ریست کردن هم خوب جز تعریف شده فرمان ps2 است که دو بار بزنه حالت movie بخونه ....

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی