برگزیده های پرشین تولز

ReadIRIS 12 pro Middle East Edition

ashkanali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی دوستان یک خبره جدید و خوب دارم برای دوستانی که تشنه برنامه های خدا هستند
یکی برنامه Translator Farsi و دیگری برنامه readiris 12 middle east edition را بتون میدم
اولی که ماله یک شرکته معروفه و چند تا از زبونهای بزرگ دنیا را به فارسی تبدیل میکنه اشتباه نکنید این دیکشنری نیست این میتونه 100 تا جمله شما را در یک ثانیه تبدیل به جمله فارسی کنه و روی خیلی از زبونها کار میده
شاید دوستان بگند که ما هنوز ورزن 11 را نصب نکردیم اما تو مثه گاو ورداشتی ورزن 12 را گذاشتی این ورزن را از روی یکی از سرور های IRIS کش رفتم مثه این که فعلان برای آزمایش داخل خوده شرکت هست و هنوز بیرون ندادند اینا به نظره من با 11 خیلی فرق کرده اصلان 11 آشغالیه وقتی من 12 را میبینم هالا میخوام به دوستان بدمش
این 2 برنامه را در صورتی به دوستان میدم که یک احتیاج منا رفع کنند
حالا اگر تونستید مشکل منا حل کنید تا من هم براتون اینا را اپلود کنم با تشکر از همه دوستان و میدریت پرشین فروم اگر کاری داشتید با ایدی من تماس بگیرید من بیشتر با لا هستم

My Yahoo ID:acceptable.silent

مشکل من
میخواستم بدونم کسی از دوستان backup از فلش کارد کرگ نداره البته 16 و اگر لطف کنه برای من و دوستان اینجا بزاره برای دانلود ممنونش میشم تازی یه سوالم داشتم که خیلی تو کفم بدونم و اون اینه که آیا میشه چند تا آهنگ از چند تا فلش مختلف گلچین کرد و همشو یک فلش کرد داخل کامپیوتر اگه لطف کنید ممنونتون میشم اگر هم نتونستید کمک کنید بازم ازتون برای این که لطف کردید و پست منا خوندید ممنونم راستیاین برنامه که میگند کاره Synthesizer را میکنه چیه فکر کنم اسمش VTS بود خوبه یا بده این برنامه با تشکر از تمام دوستان و مدیران پرشین تولز
راستی کرگ من PA80 هست​

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بهتر بود در موضوعات كامپيوتر مطرح مي كرديد .

ashkanali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله آقا بهروز شما به بزرگی خودتون ببخشید

1200

Registered User
لایک‌ها
7
راستی دوستان یک خبره جدید و خوب دارم برای دوستانی که تشنه برنامه های خدا هستند
یکی برنامه Translator Farsi و دیگری برنامه readiris 12 middle east edition را بتون میدم
اولی که ماله یک شرکته معروفه و چند تا از زبونهای بزرگ دنیا را به فارسی تبدیل میکنه اشتباه نکنید این دیکشنری نیست این میتونه 100 تا جمله شما را در یک ثانیه تبدیل به جمله فارسی کنه و روی خیلی از زبونها کار میده
شاید دوستان بگند که ما هنوز ورزن 11 را نصب نکردیم اما تو مثه گاو ورداشتی ورزن 12 را گذاشتی این ورزن را از روی یکی از سرور های IRIS کش رفتم مثه این که فعلان برای آزمایش داخل خوده شرکت هست و هنوز بیرون ندادند اینا به نظره من با 11 خیلی فرق کرده اصلان 11 آشغالیه وقتی من 12 را میبینم هالا میخوام به دوستان بدمش
ت​

خوب یک نفر می گه که 6000 تومن روی سی دی می فروشه شما بفرمایید کیفیت کارش با فارسی یا عربی چگونه است الآن هر کتاب و مجله ای را با هر فونتی براحتی تبدیل به ورد می کند؟ دقتش چند درصد است نسخه های قبلی که حدود 50 درصد دقت داشتند که اصلا خوب نبود الآن کیفیتش تفاوتی کرده است یا نه ؟ اگر امکان داشته باشد چند تا اسکرین شات و عکس ار نتیجه نهایی تبدیل متن کتاب به ورد و تبدیل پی دی اف به ورد بگذارید برای تبدیل فایلهای پی دی اف به ورد دقتش چند درصد است ؟ اگر امکانش باشد توضیحات کامل و مشروح همراه باعکس بدهید خیلی عالی می شود

در مورد متن مترجم هم اگر چند نمونه از ترجمه هایش را بگذارید ممنون می شوم

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تا جایی که من میدونم ReadIris 11 است نه 12 ، کمی توضیح می دهید ؟

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
راست میگه 12 هنوز نیومده... بعدشم شما آپلود کن روی راپید شیر ...

بالا