آژانس هواپیماییexchanging

remote control

شروع موضوع توسط PERSIANLITY ‏14 مارس 2010 در انجمن شبکه

1. PERSIANLITY

PERSIANLITY کاربر تازه وارد

سلام . آیا کسی در مورد اینکه چطور میشه به یک سیستم در یک شبکه دسترسی کامل داشت اطلاعاتی داره ؟ نرم افزارهای متعددی در این زمینه هست و بیشترشون تو خود شبکه کار می کنند . من می خوام وقتی خونه هستم بتونم کاملا سیستم داخل شرکت رو هم داشته باشم .
    مثال : آی پی من وقتی می رم تو سایت ip2location اینه : 84.66.1xx.2xx
    اینم تصویر کانکشن منه

2. igimax

igimax کاربر فعال کامپیوتر

سلام PERSIANLITY عزيز [​IMG]

. بهترين برنامه اينترنتي كه خوشبختانه مجاني هم هست، TeamViewer هست كه بي نياز به IP هست و سرعت بسيار بسيار خوبي هم داره و چون به شكل يك سرويس ويندوز قابل اجرا هست مي‌توان با آن وارد محيط Safemode هم شد و ...

موفق باشيد. [​IMG]

خداحافظ
    IgImAx
    88/12/01
    [​IMG] [​IMG]

3. tutors0

tutors0 Registered User

سلام
    برای ریموت داشتن بین دو رایانه باید رایانه مقصد Ip Valid ( آی پی مجزا و ثابت ) داشته باشه که تا اونجایی که من می دونم حدودا ماهی 10 هزار تومن هست . اما هزینه داشتن یک IP مجزا برای خیلی ها صرفه اقتصادی ندارد . برای صرفه جویی در این هزینه میتونید از نرم افزار Team viewer استفاده کنید .
    این نرم افزار به جای اینکه از IP برای ارتباط با کامپیوتر مقصد استفاده کنه از ID شخصی ( پس از نصب نرم افزار بر روی رایانه ) استفاده می کنه .
    این ID مادامی که نرم افزار از روی رایانه حذف نشده ثابت می مونه . بدین ترتیب مشکل داشتن آیپی مجزا حل میشه و مادامی که نرم افزار از روی رایانه حذف نگردیده حکم IP valid رو داره و شما با اون ID و توسط نرم افزار Team viewer می تونید بین دو کامپیوتر ریموت کنید !! :D ;)
    البته نرم افزار هم با نسخه های معمولی ( مجانی ) و کامل ( پولی ) در سایت سازنده موجود است .
    اگر نتونستید نسخه کامل رو پیدا کنید بگین تا براتون نسخه کامل همراه با کرک رو آپلود کنم .

4. erroring

erroring Registered User

فقط مشکل Team Viewer اینه که اگه نرم افزار در کلاینتی که می خواهید ریموت کنید بسته بشه و دوباره اجرا بشه پسورد اون عوض میشه. و کلا به اپراتور در سیستم کلاینت گزارش کاملی از اعمال انجامی شما میده. بنابراین برای یک ریموت بی سر و صدا زیاد مناسب نیست.

5. radium

radium Registered User

لطفا اگه کسی نسخه کاملشو+ کرک داره آپلود کنه.
    بعد رو کامپیوتر مقصد ویندوز سرور باید نصب یاشه؟

6. hadi_S

hadi_S Registered User

واسه اون برنامه كرك وجود نداره فقط ميتوني تو حالت personal نصب و اجرا كني اگه بخواي حالت تجاري نصب كني 14 روزه فتتو
    من دارم ازش استفاده ميكنم و حال ميده انتقال صدا و چت و ترنسفر فايل هم داره خيلي خيلي راضيم
    البته رو ويندوز 2003 فقط حالت تجاري نصب ميشه و ديگه اجازه نصب شخصي نمي ده
    در ضمن مي توني بدون نصب مستقيم Run كني كه من با اين گزينه كار ميكنم
    در هر دو جا بايد نصب و يا اجرا بشه
    ميتوني يه اكانت هم بسازي وليستي از ID هاي مخصوص اون رو اد كني و همه رو با هم داشته باشي كه با كليك رو هر كدوم در صورت اينكه اجرا شده باشه بهت جواب ميده و بايد پسورد رو بزني

بعد ازاجرا يه ID بهت ميده با يه پسورد
    كه اگه اون ID طرف مقابل رو بزني و پسورد رو بزني اتصال برقرار ميشه

Last edited: ‏20 آپریل 2010
  7. appbannerkhuniresbanner
  8. radium

radium Registered User

ممنون از راهنماییتون. نصب میکنم ببینم چی میشه