برگزیده های پرشین تولز

RivaTuner UnderClocking

Troy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارت گرافیک نوت بوک من NVIDIA GeForce Go 6200 128mb هست.
در حالت عادی تا 68 درجه گرم می کنه. فکر کنم برق زیادی هم مصرف کنه. برا همین می خوام با این نرم افزار Clock کارت گرافیک رو پائین بیارم.:blink:
کسانی که در این زمینه تخصص دارند لطفا من رو راهنمائی کنند که چطور این کار رو انجام بدم.:blush:
اگه نرم افزار دیگه ای هم برا این کار هست، بگید، ممنون میشم.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Troy :
کارت گرافیک نوت بوک من NVIDIA GeForce Go 6200 128mb هست.
در حالت عادی تا 68 درجه گرم می کنه. فکر کنم برق زیادی هم مصرف کنه. برا همین می خوام با این نرم افزار Clock کارت گرافیک رو پائین بیارم.:blink:
کسانی که در این زمینه تخصص دارند لطفا من رو راهنمائی کنند که چطور این کار رو انجام بدم.:blush:
اگه نرم افزار دیگه ای هم برا این کار هست، بگید، ممنون میشم.
خوب شما بايد سرعت هسته و مموري رو كاهش بديد .براي اينكار در تب main روي مشخصه درايور يك مثلت كوچيك هست كه اگه روش كليك كني يه سري ايكن ميبيني.ايكن اول رو انتخاب ميكني . پوشه اوركلاك واست مياد .
حالا ميتوني سرعت هسته و مموري رو كاهش بدي .

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann

Troy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
خوب شما بايد سرعت هسته و مموري رو كاهش بديد .براي اينكار در تب main روي مشخصه درايور يك مثلت كوچيك هست كه اگه روش كليك كني يه سري ايكن ميبيني.ايكن اول رو انتخاب ميكني . پوشه اوركلاك واست مياد .
حالا ميتوني سرعت هسته و مموري رو كاهش بدي .

بسیار مچکرم از این که راهنمائی کردید دوست عزیز.:blush:
مراحلی رو که فرمودید به درستی انجام دادم و فکر کنم مشکلم حل شد.:)

اما یه سوالی برام مونده، توی همون صفحه ای که سرعت مموری و هسته رو تغییر میدیم، خودش یه محدوده ای رو تعریف کرده که محدوده مجاز، ظاهراً هست.
اگر من بخوام سرعت رو در محدوده غیر مجاز کمتر بکنم، ممکنه مشکلی برای کارت گرافیکم پیش بیاد؟:f34r:

و دیگه اینکه، مدتی پیش در تب Power User یه کارائی کردم.:blink:
اگه ممکنه یه توضیحی هم در مورد این قسمت بفرمائید.:blush:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Troy :
بسیار مچکرم از این که راهنمائی کردید دوست عزیز.:blush:
مراحلی رو که فرمودید به درستی انجام دادم و فکر کنم مشکلم حل شد.:)

اما یه سوالی برام مونده، توی همون صفحه ای که سرعت مموری و هسته رو تغییر میدیم، خودش یه محدوده ای رو تعریف کرده که محدوده مجاز، ظاهراً هست.
اگر من بخوام سرعت رو در محدوده غیر مجاز کمتر بکنم، ممکنه مشکلی برای کارت گرافیکم پیش بیاد؟:f34r:

و دیگه اینکه، مدتی پیش در تب Power User یه کارائی کردم.:blink:
اگه ممکنه یه توضیحی هم در مورد این قسمت بفرمائید.:blush:
مشكل خاصي پيش نمياد .(البته اگه اجازه ي اينكارو بهت بده برنامه ) يك اندر كلاك ساده است . خيلي هم مهم نيست . اگه توي تب power user انگولك كردي پيشنهاد ميكنم برگردي به حالت ديفالت و از دوباره اين كارو شروع كني .

Troy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
مشكل خاصي پيش نمياد .(البته اگه اجازه ي اينكارو بهت بده برنامه ) يك اندر كلاك ساده است . خيلي هم مهم نيست . اگه توي تب power user انگولك كردي پيشنهاد ميكنم برگردي به حالت ديفالت و از دوباره اين كارو شروع كني .

ممنون، تا الآن که مشکلی پیش نیومد، شما هم که می گی پیش نمی آد، پس حله.
:)

بالا