برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی RSS بخش‌ها مشکل دارد

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان.

در سیستم قبلی RSS وقتی آپدیت میشد که تاپیک جدیدی ایجاد می‌شد، اما در این سیستم RSS های قدیمی وقتی آپدیت میشن که نوشته جدیدی در موضوع ارسال بشه. این حالت هم خوبه برای اینکه بشه نوشته های موضوعات رو دنبال کرد (چیزی مشابه اشتراک ها در سیستم قبلی) اما باید نوشته های جدید رو نشون بده نه نوشته اول تاپیک. بنابراین پیشنهاد می کنم، علاوه بر اصلاح این مورد، RSS هایی اضافه کنید به هر بخش که فقط وقتی آپدیت بشن که موضوع جدیدی ایجاد میشه. من از نرم افزار تحت وب Feedly برای مشاهده RSS استفاده می کنم.)
برای مثال این RSS همین بخش هست که در سیستم جدید ایجاد شده. می بینید که ترتیب موضوعات،‌ زمان ایجاد اونها هست:
نمونه RSS بخش جدید
اما مثلا این RSS بخش مسائل فروم هست که می بینید ترتیب نوشته ها، زمان آخرین ارسال اونها هست و محتوایی که برای اون نوشته میاره، محتوای پست اول هست. این RSS مفید هست به شرطی که محتوای آخرین نوشته رو بیاره. (دواقع وقتی یک موضوع به ابتدای این RSS اضافه میشه که نوشته جدیدی در اون ارسال بشه)
نمونه RSS بخشی قدیمی
بنابراین تقاضا دارم تمام RSS های فروم رو مثل RSS بخش جدید بکنید.

پ.ن: الان که مجدد RSS بخش جدید رو چک کردم، دیدم ترتیبش مثل RSS بخش های قدیمی، اشتباهه! نمی دونم، اما تو نرم‌افزار Feedly که تاپیک های تکراری رو نمیاره، بی زحمت خودتون چک کنید، شاید اینم مثل قدیمی ها اشتباه باشه!

ممنونم

Last edited:
  • Like
Reactions: Rip

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
این هم برای دوستانی که با RSS آشنا نیستند:
RSS چیست؟

Last edited:

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
مدیران عزیز، قصد ندارید این مورد رو درست کنید؟

بالا