برگزیده های پرشین تولز

Ryse: Son of Rome

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
یکی از بازی های پر طرفدار این روزها بازی Ryse Son of Rome است.
در دنیای گیم عناوین H&S جزو پرطرفدار ترین سبک ها هستند و بازی های زیادی بر پایه همین سبک ساخته و عرضه شده اند برای مثال میتوانیم به بارز ترین آن ها یعنی God Of War اشاره کنیم که در انحصار کنسول سونی یعنی Ps3 می باشد. و یا سری بازی DMC که با شخصیت پردازی خوب دانته جای خوبی میان این عناوین باز کرده است. اما عنوان Ryse با استفاده از پتانسیل بالای داستان های تاریخی توانسته است طرفداران زیادی را تا به این لحظه به خودش جذب کند.

fardad72

Registered User
لایک‌ها
31
دموی بازی رو که دیدم واقعا کفم برید..ته گرافیکه..متاسفانه روی سیستمم که نصبش کردم توان اجراش رو نداشت..زیاد لگ میزد

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان من این بازی را نصب کردم اما زیاد حال نکردم
مشکلات من:
1- دکمه ای برای پرش و یا نشستن نداره و هرجا لازم باشه خودش این کارا را میکنه ولی اعصابم از این خورد میشه که وقتی دارن به طرف من تیراندازی می کنند نمیشه پشت یه جا بشینیم تا تیر نخوریم و خیلی ضد حاله
2- توی یکی از مراحل باید نیزه برمیداشتم و با اون تیرانداز هارو میزدم ، نیزه ها جایی بود که در تیر رس تیرانداز ها بود و با وجود مشکل بالا که گفتم نمیشد بشینم، باید نیزه ها رو زود برمیداشتم و در میرفتم اما سیستم بازی جوریه که وقتی کنار نیزه میریم گوشه سمت راست مینویسه E را بزن تا برداشته بشه، حالا ما هرچی دور این نیزه ها میچرخیدیم E نمیومد و نمیتونستم برشون دارم از اون طرف هم کمانداران منو میکشتن، خلاصه 10 باری مردم تا E اومد و ردش کردم:mad:
و کلا یه سری از دکمه ها یه جاهایی که باید اول پیشنهاد بشه تا عمل کنه خیلی بد و به سختی پیشنهاد میشه
من توی یک روز حدود 30 درصد بازی را رفتم و این مشکلات تا اونجای بازی برام پیش اومد و بقدری اعصابم خورد شد که دیگه بازی نکردم
البته شاید این مشکلات قابل حل باشه ولی من هرچی داخل آپشن بازی گشتم حرفی از دکمه نشستن نبود

nike90

Registered User
لایک‌ها
16
گیو پلی بسیار یکنواخت

warlordmsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
بازی داستان سرایی و حماسه قوی ای داشت. ولی اصلا خوب پورت نشده بود. اگر یک دی ال سی داستانی اضافه یا بخش آنلاین pvp براش میزدن خیلی بیشتر عمر می کرد. یک بار بازی کردنش توصیه میشه.

VALASSS

Registered User
لایک‌ها
49
بازی از نظر گرافیک عالیه به خاطر شرکت کرایتک.

بالا