برگزیده های پرشین تولز

S2Is & A620

iman-58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
دوربین A620 با قیمت 395 و گارانتی نورنگار موجود است. میخواستم بدونم بین این مدل و S2IS کدوم رو برای مصارف خونگی می پسندید و آیا اختلاف قیمت 100 تومنی این دو مدل ارزشش رو داره یا نه؟
آیا این مدل A610 کیفیت مناسبی داره و میتونه برا کاربرد خونگی مناسب باشه؟ خصوصا در مورد زوم 12 براربر S2is
ضمنا من بیشتر به عکاسی پرتره علاقه دارم و میخوام که عکسهایی با عمق میدان کم بگیرم.میخوام بدونم زوم 4برابر A620 یا 610 برا این کار کافیه یا نه؟ یا باید برم سراغ S2is
Thanks very much

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
خوب ناگفته پيداست که برتري هاي اس تو اي اس خيلي بيتشر هست و اصلا" تو يه گروه ديگه اي از دوربين ها قرار داره . ولي بايد بگم شما براي کار عکاسي پرتره انتخابي ديگه اي نميتوني داشته باشي جز يه دوربين با زوم بالا مثل اس تو اي اس .از اين نظر من تضمينش ميدم . البته براي گرفتن عکس با عمق ميدان کم ميتوني از منوي A دوربين استفاده کني و مقدار دياف رو در بازترين حالت قرار بدي و سپس خود دوربين شاتر مناسب رو انتخاب کنه و در اين حالت مطمئن باش عمق ميدان خيلي کم خواهد بود .اما زوم بالا براي شما مزيتهاي زيادي خواهد داشت از قبيل 1.سايه نيافتادن روي سوژه 2.اماکان استفاده از نورهاي پروژوکتور و سافت باکسها به راحتي 3.عکاسي راحتتر از بچه ها . و .... .من دوربين اس تو اي اس رو شديدا" پيشنهاد ميدم و اصلا" فکر اون دو دوربين رو از سرت بيرون بيار .چون نياز شما به اين دوربين هست اين دوربين (اس تو اي اس ) جواب خودشو پس داده و خيلي ها خريدنش اما اين دو مدل بتازگي وارد بازار شدن و قيمتشون بيش از حد زياده .موفق باشي.

iman-58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه محاسبه ای کردم دیدم اگر بخوام S2is بخرم با هزینه وسایل و مموری 1 گیگ چیزی حدود 620 در میاد که فکر کنم زیاد باشه. به نظر شما اینقدر ارزش داره یا نه؟ اصلا میشه با همین A610 برا مصارف خونگی و گاهی وقتها عکاسی پرتره استفاده کرد چون من در زمینه عکاسی مبتدی هستم. من دیروز عکسهای عادی دوربینهای S2is و S1is رو با عکسهای سرس A مقایسه کرم به نظر عکسهای S1 و S2 روشنترو زیباتره آیا واقعا اینطوریه ؟ اگر نظرتون رو در مورد مدل S1Is و زوم 10برابر اون برا شروع عکاسی بگید ممنون میشم -------متشکرم

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
گفتم که رده اين دو دوربين اصلا" با هم قابل مقايسه نيست اگه نياز به کار پرتره داري و قصد داري پرتره کار کني حتما" حتما" به يه دوربين با زوم نياز داري در ضمن اين دوربين امکانات حرفه اي تري داره .در ضمن نياز نيست اين پول رو يه جا جمع کني .چرا؟؟؟ چون ميتوني تا يک ماه بعد براي دوربينت کارت نخري و يا خريد کيف رو به دو ماه بعد موکول کني پس همه هزينه ها رو يه جا جمع نبند .فعلا" فکر خريد خود دوربين باش . من بازم دوربين اس تو اي اس رو پيسنهاد ميدم . .نمونه عکسها بهتره چون سنسور بزرگتر و لنز با کيفيتره و همچنين لنز با سنسور دقيق تر ست شده . موفق باشي يا علي .

بالا