برگزیده های پرشین تولز

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 و تعدادی لوازم جوانبی

Dragon 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز یک دستگاه تبلت گلکسی تب 2 7 اینچ رو برای فروش دارم:

تبلت فوق العاده تمیز و بدون کوچکترین خط وخشی (چه پشت وچه روی صفحه) هست و از همون ابتدا یک Screen Protector روش انداخته شده

ورژن استوک تبلت 4.0.3 هست (رام اصلی ایران) اما من هم Root کردم هم ورژن Cyanogen Mod 10 رو زدم که Jelly Bean 4.1 هست و البته ورژن Cyanogen Mod 10.1 که اندروید Jelly Bean 4.2.1 هست هم اومده اما به علت باگهای متعددی که داره روی دستگاه نزدم.
هر چند که این ورژن هم دارای باگهایی هست اما به مراتب کمتر.

دستگاه با Kernel CMOC10 اورکلاک شده ،این اورکلاک فرکانس CPU رو از 1Ghz به 1.3Ghz افزایش داده و فوق العاده Stable هست. این افزایش باعث شده که Benchmark گرفته شده در حالت استوک با حالات اورکلاک در حدود 2000 امتیاز !!! تفاوت کنه.

دستگاه گارانتی نداشته و نداره چون از اولین سری بود که وارد ایران شده بود.

دستگاه علاوه بر اینکه تبلت هست سیم کارت هم میخوره و امکان تماس ، ارسال مسیج و GPRS و ... رو داره.

وسایل جانبی همراه این تبلت که همگی همراه ان فروخته میشود و هیچ کدام جداگانه به فروش نمیرسه ، به این ترتیب هستند:

1.Sony SmartWatch
اطلاعت این وسیله رو در این لینک ببینید:

SmartWatch | Android Watch - Sony Smartphones (US)

و مطلب خودم در سایت بازیسنتر:

بازی‌سنتر | مقاله‌ها | Unboxing | Sony SmartWatch

2.هنذفری جبرا BT-2080 کیفیت بسیار خوبی داره

3.کیف دستی تا شو مخصوص Galaxy Tab

4.قلم مخصوص Galaxy Tab

5.USB Connection برای اتصال فلش ، موس و کیبرد و دارای ورودی رمهای مختلف.

اما قیمت:
به صورت پیشنهادی هست.

اما امکانت ویژه:
به خریدار محترم یک پکیچ کامل از برنامه ها و بازیهایی که خودم برای دستگاه دانلود کردم (تعداد زیادیشون الان روی خود دستگاه نصبه) میدم + رام اصلی ایران که اگر کسی خواست بر گردونه به رام استوک + تمام برنامه های لازم برای Root کردن نصب CW ، نصب CM و ... که مجموعا حجمی حدود 11 گیگ داره.

نحوه خرید:
چون مبلغ بالاست و برای جلوگیری از هر گونه حرف و حدیث ، ترجیح میدم حصوری در کرج باشه. در ضمن برای ارتباط بیشتر هم به سایت بازیسنتر و نام کاربری Dragon مراجعه کنید ، چون اونجا هم خرید و فروشهام رو انجام میدم و هم مدیریت سایت بنده رو میشناسن.
ممنون از توجهتون.
IMG_0178.jpg

moghazzal

Registered User
لایک‌ها
6
این مجموعه چنده؟
من تبلت رو می خوام
اما اون ساعت !!!!!
می شه قیمت بدی

Dragon 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مجموعه چنده؟
من تبلت رو می خوام
اما اون ساعت !!!!!
می شه قیمت بدی
با توجه به قیمت نو اجناس و مرام خودتون :D و توضیحات داده شده قیمت بدید.
در ضمن وسایل جداگانه فروخته نمیشه.
ممنون.

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
درموردتب چرا اور کردی ؟ خودش قدرت خوبی داره ؟اور کلاک عمر تب رو کم میکنه

Dragon 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درموردتب چرا اور کردی ؟ خودش قدرت خوبی داره ؟اور کلاک عمر تب رو کم میکنه
این موضوع اور کلاک کردن به غلط جا افتاده که عمر دستگاه رو کم میکنه ، و در عین حال فرکانس 1Ghz تب اصلا جالب نیست تازه با این اور کردن و زدن رام سیانوژن متوجه میشه تب 2 تازه چی هست.
(رام استوک 4.0.3 واقعا عذاب اوره)

UP :)

Last edited:

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
این موضوع اور کلاک کردن به غلط جا افتاده که عمر دستگاه رو کم میکنه ، و در عین حال فرکانس 1Ghz تب اصلا جالب نیست تازه با این اور کردن و زدن رام سیانوژن متوجه میشه تب 2 تازه چی هست.
(رام استوک 4.0.3 واقعا عذاب اوره)

UP :)
دوست عزیز اور کلاک به چیپ ست ها صدمه میزنه و باعث کاهش عمرشون میشه چون تبلت مثل پی سی خنک کننده درست حسابی نداره و بیشتر گوشی های ضعیف اور میکنند مثل گالکسی فیت که کلاکش 600 هست اما برای گیم خیلی کمه حد اقل باید 800 افزایش داد اون هم موقه بازی فقط حالا شما روی اور کلاک ثابت موندید یا نه ؟

Dragon 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اور کلاک به چیپ ست ها صدمه میزنه و باعث کاهش عمرشون میشه چون تبلت مثل پی سی خنک کننده درست حسابی نداره و بیشتر گوشی های ضعیف اور میکنند مثل گالکسی فیت که کلاکش 600 هست اما برای گیم خیلی کمه حد اقل باید 800 افزایش داد اون هم موقه بازی فقط حالا شما روی اور کلاک ثابت موندید یا نه ؟

عزیز بنده تحقیقم رو کردم که این کار رو انجام دادم و به حرفی که میزنم مطمئنم بار اولم نیست که دارم این کار روی دیوایسهای انروید انجام میدم ، بعدم اورکلاک انجام شده استیبل هست منتها تنظیماتش رو Boot at Startup نیست.

700 با کیف و داک یو اس بی پ خ

فکرش رو هم نکن بخوام با این قیمت بدم.

Dragon 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت برای کلیه لوازم وامکاناتی که دستگاه داره و با توجه به قیمت روز تب 2 1400 هست.

Dragon 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Last edited:
بالا