برگزیده های پرشین تولز

Save Kyle XY

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Azumi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان.

نمی دونستم کجا این تاپیک رو ایجاد کنم برای همین هم گفتم اینجا بهترین جا می تونه باشه.
راستش نمی دونم دوستان این سریال رو می بینن یا نه. متاسفانه فقط 43 قسمتش بیشتر پخش نشده و شبکه ABC Family که پخشش می کرده دیگه پخش نمی کنه و مجوز فروشش رو به شبکه های دیگه هم نمی ده. به دلیل اینکه فکر کرده تعداد بیننده هاش کم شده. این به این معناست که دیگه سریال به پایان نمی رسه و تا همین جایی که به دستتون رسیده خواهید دید.
حالا من به یکی از شهروندان آمریکایی که توی شبکه ABC شاغله (البته اگه اشتباه نکنم) ایمیل زدم و اون هم گفت هر چی بیشتر درخواست باشه، ممکنه بیشتر توجه بشه. و بالاخره پخشش کنن. و ازم خواست که توی یکی از همین سایتهای خودمون یه تاپیک بزنم تا کسایی که می خوان پخش بشه همینجا در خواست بدن.
حالا ازشما دوستان هر کدوم که می خواین همینجا پیام بنویسین تا من لینک اینجا رو برای اون کارمند شبکه میل کنم تا اون هم به مدیران شبکه تا شاید یه فرجی بشه و پخششو شروع کنن.
از دوستان می خوام همه پیام بدن، سریال بسیار جالبیه و نا تمام موندنش افتضاح بزرگیه!!! تا جاییکه می تونین پیام بزنین. حتی هر نفر چند بار هم بزنه قبوله.
دوستان اگه به انگلیسی حتی یه جمله Save KYle please یا please don't cancle the Kyleهم باشه بازم قبوله
من به انگلیسی هم می نویسم که اونا بفهمن...

Dear ABC FAmily,
we are now here to tell you that how we are eager to watch the show, Kyle Xy. and ask you not to cancle the airing. This show was so good and its a great misery that we lost it.
so please start to air it again, or just sell it to Sci-fi
Thank you very much
Your sincerely
Persian Tools​
از همه دوستان ممنون میشم اگه یه پیام بزنین.....

Azumi

Registered User
لایک‌ها
1
:eek:توی این فروم خبری نیست؟؟؟؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
بهتر نيست ايميل شبكه رو بزاري كه مستقيم اقدام كنن ؟

Azumi

Registered User
لایک‌ها
1
بهتر نيست ايميل شبكه رو بزاري كه مستقيم اقدام كنن ؟

دوست عزیز. وقتی دوستان به خودشون زحمت نمی دن که همینجا پیام بدن می خوان برن توی میلشون و دکمه کامپوز رو بزنن و میل رو بنویسن و بعد هم سند؟؟؟

مشکل اینجاست آدرس میل نداریم و فقط یه فرومه که اونجا دو نفر آمریکایی فعلیت بیشتری دارن.و وقتی کسی اینجا نامه بنویسه من می رم و داخل اون فروم کپی می کنمش و اونها پرینت می گیرن و به آدرس شبکه پست می کنن. چون وقتی میل باشه کسی زیاد توجه نمی کنه اما وقتی نامه کاغذی باشه توجه بیشتره.
باز هم من آدرس فروم رو می ذارم.
اونجا همه چیز به انگلیسیه.
ممنون میشم اگه هر کسی یه دونه نامه بنویسه. اگر اونجا نشد. همینجا. فارسی هم بنویسین اشکال نداره من ترجمه می کنمشون.
نوشتن یه دونه نامه چهار پنج خطی وقت زیادی نمی گیره.
ممنون میشم حداقل یک نامه بنوسین.
این سریال بسیار قشنگه واقعا حیفه که نصفه بمونه.
لا اقل یه پایان خوب یعنی فقط یه قسمت براش درست کنن هم خوبه.
این لینک فرومی که توش همه نامه هاشونو می نویسن:
http://community.abcfamily.go.com/forums/shows/kyle-xy/kyle-xy-letter-thread#comment-322876

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا