برگزیده های پرشین تولز

SE K750 کمیاب شد!

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
من امروز رفتم علاالدین یه k750i بگیرم ولی دریغ از یک مغازه که این گوشی رو موجود داشته باشه!!!! همین شنبه ای که سر زدم همشون داشتن ولی انگار امروز تخمشو ملخ خورده! انقدر هم شولوغ بود که نمیشد راه رفت! همه تالیایی ها اومده بودن گوشی بگیرن! کسی میدونه جریان چیه؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب سه هفته ای هست که پرفروش ترین گوشی در بازاره اما بعید می دونم که میزان تقاضا بیش از میزان عرضه باشه. بالاخره موفق به خرید شدید یا نه؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23
من که امروز برای قیمت کردن رفته بودم اکثرا داشتن البته جاهای دیگه رو می گم
ولی عجب قیمتای سرسام آوری بود
کلا پشیمون شدم

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از xPlod :
خب سه هفته ای هست که پرفروش ترین گوشی در بازاره اما بعید می دونم که میزان تقاضا بیش از میزان عرضه باشه. بالاخره موفق به خرید شدید یا نه؟

متاسفانه خير!! حتي تو هيچ ويتريني هم نبود!!! خيلي برام عجيب بود!
مجبورم دوباره صبر كنم :blush:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
عجيبا غريبا !
چهارشنبه پنج شنبه كه تو بازار ريخته بود! :blink:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اگه با گارانتی الرمس می خواین بگیرین یه جا بهتون معرفی کنم با همون قیمت 365 داره.

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از xPlod :
اگه با گارانتی الرمس می خواین بگیرین یه جا بهتون معرفی کنم با همون قیمت 365 داره.

اگه معرفي كنين كه ممنون ميشم. ولي ترجيحا فعلا صبر ميكنم تا تكليفش مشخص بشه :) :happy:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
براتون PM کردم.

mansourlatifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Solarix :
اگه معرفي كنين كه ممنون ميشم. ولي ترجيحا فعلا صبر ميكنم تا تكليفش مشخص بشه :) :happy:
آقا من فكر ميكنم پاساژ علاالدين را به شما اشتباه آدرس دادند :eek: چون امروز اينطور كه من دارم ميبينم هم در مغازه هاي علاالدين و هم در جمهوري تو سر سگ ميزني كا750 ريخته قيمت هم بين 316 الي 340 متفاوت هستش:blink:

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mansourlatifi :
آقا من فكر ميكنم پاساژ علاالدين را به شما اشتباه آدرس دادند :eek: چون امروز اينطور كه من دارم ميبينم هم در مغازه هاي علاالدين و هم در جمهوري تو سر سگ ميزني كا750 ريخته قيمت هم بين 316 الي 340 متفاوت هستش:blink:

نه قربان اشتباه ندادن منم اشتباه نرفتم! ديشب يك دونه هم نبود! احتمالا امرزو كه شما ميگين اوردن.

بالا