exchanging

Se Tool 3 Box - UFS Box

شروع موضوع توسط Kiarash77 ‏12 فوریه 2008 در انجمن Windows Mobile

1. Kiarash77

Kiarash77 کاربر تازه وارد

دوستان متخصص و صاحبنظران عزيز.
    من در كشور آلمان زندگي ميكنم و تمايل به خريد يك بوكس برا فلش كردن پاكت پي سي دارم ولي اطلاعات زيادي ندارم.
    مثلا نميدونم كه هر كدوم از اين دستگاها به PPC ميخوره يا بايد نوع خاصي باشه.آخه چند تا تو اينترنت ديدم كه مثلا نوشته بود كه برا سوني يا يكي نوشته بوود برا نوكيا BB5 Box.
    يعني منظورشون اينه كه فقط كابل اون گوشي باهاشه يا كه چي؟
    خوشحال ميشم اكه مسي بتونه بهم كمك كنه و اگه قيمتم بديد كه چه بهتر.
    منتظر نظرات دوستان هستم

2. Planet75

Planet75 کاربر تازه وارد

برای فلش کردن PPC یک دانگل وجود داره به نام JAFWM که قیمتش تو ایران در حدود پنجاه هزار تومن هستش اینهم
    آدرس سایتش .:happy:

3. Kiarash77

مرسي از جوابت ولي اين چيزي كه آدرسشو دادي فقط نرم افزارشه كه انگار.

4. Kiarash77

5. Planet75

Planet75 کاربر تازه وارد

نه این چیزی که گذاشتی به دردت نمی خوره.
    اینجا هم آدرس فروشنده های اون دانگل هستش .

6. mohsen_h

mohsen_h Registered User

سلام خوبی اقا تا اونجا که من میدونم و از نز دیگ دیدم و قیمت دارم باکسی که بتونه کارتو را بندازه ندیدم اول سقف قیمتی که می خوای براش بپردازیو بگو
    از بهترین باکسها همین jafwm هست ولی باز میگم مهم کابلش هست نه نرم افزارش

7. vocian

vocian Registered User

اون بالایی به شدت تایید میشه به علاوه اینکه این باکس ها معمولا یه رنج 1 تا حداکثر 10-12 تایی از دستگاهها رو در بر میگیرن . شما باید اول دستگاه رو مشخص کنید. بعد ببینین آیا دستگاهی برای این کار وجود داره (در خیلی از موارد اصلا همچین دستگاهی وجود نداره و یا باید دستی همچین چیزی رو بسازید . یا باید قاب رو باز کنین و یا حتی برد رو عوض کنید)

8. Kiarash77

محسن جان شما كه خودت ميدوني مشكل من چيه !
    من فعلا اگه بتونم همين MDA Vario رو راه بندازم حله و در ضمن اين JAFWM كه دوستان معرفي كردند من خودم هم قبلا جاي ديگه ديده بودم ولي شك دارم كه كارمو راه بندازه!

9. Kiarash77

دستگاه من MDA Vario هستش كه بعد از استفاده از يه ROM اشتباه يا فلش كردن بدون UNLOCK CID اين بلا سرش اومده يعني ديگه روشن نميشه!
    كامپيوتر هم نميشناسدش خوب طبيعيه آخه روشن نميشه.
    حالا ميخوام بدونم اين دستگاها با وجود خاموش بودن گوشي كارشون رو ميكنند يعني گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكنند كه بشه رام رو روش ريخت؟
    اين JAFWM كه من ديدم تو ليستش گوشي مورد نظر هستش و ساپورتش ميكنه ولي من تا حالا چون اين كارو نكردم ميخواستم دوستان متخصص كمكم كنند.
    البته ناگفته نمونه اينجا بردمش به كسي نشون دادم ميگه 15 يورو ميگيره ميده شركتش تا فلشش كنند ولي من خودم دوست داشتم تو اين زمينه هم فضولي كنم و كمي هم از اين نظر معلوماتمو بالا ببريم و از اين حرفا ديگه!
    بازم مرسي از جوابتون

10. mohsen_h

mohsen_h Registered User

راستی امروز یه چیزه دیگم متوجه شدم که این باکسا اکانتی هست البته جدداش

11. siavash78

siavash78 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

کیارش جان اول امیدوارم مشکلت حل بشه...
    اما شما واسه راه اندازیه یک گوشی میخوای باکس بخری؟؟؟ از سیستم عامل و سخت افزار چقدر اطلاعات داری؟؟؟ اگه یه سر به xda developers بزنی میبینی که بعضی راه اندازی ها واقعا به مشکل بر میخورن و احتیاج به احاطه کامل به موضوع دارن... شما میخواستی cid unlock کنی؟؟؟ واسه استفاده از یک اپراتور دیگه؟ اگه دستگاهت او2 باشه که تا جایی که میدونم اپراتور او2 همه دستگاهاش رو به صورت آنلاک میفروشه. شما اول باید بدونی دقیقا چه چیزی سر گوشیت اومده(البته همیشه مهم نیست) . بعد هم اینکه دستگاهت روشن نمیشه یعنی چی؟؟؟ احیا دیوایس ها چند حالت مختلف داره. مثلا دستگاه هایی که وارد بوت لودر میشن و یا نمی شن و یا نوشته یو اس بی رو نشون میدن یا ... . شما اگه بک لایت گوشیت رو هم نمی بینی و اصلا به فشردن پاور هیچ عکس العملی نداری احتمالا مشکلت حاد باشه... اول این مساله رو روشن کن بعد باکس بگیر. (البته با جسارت خدمت ووسین و محسن که استاد هستن این مطالب رو عرض کردم)

12. Kiarash77

سياوش جان مرسي از جوابت
    راستشو بخواهي گوشي خودم نيست.برا يكي از دوستانه و اين بلايي هم كه گفتم اون سرش آورده مال O2 هم نيست و MDA Vario از T-Mobile هست و تا جايي كه ميدونم Unlock نبوده و اين بنده خدا ميخواسته WM6 بريزه روش و از يه جا DL كرده كه گويا اوريجينال نبوده و ...
    پيش من كه آورد گوشي تو صفحه سه رنگ ميموند و ميشد يه كارايي باهاش كرد . منم سعي كردم كه رديفش كنم ولي با 6 تا ROM كه همشم برا همين مدل بود راه نيفتاد و دوباره ميومد تو همون صفحه 3 رنگ!
    بعد يكي بهم گفت شايد اگه باطري رو در بياري و بعد از مدتي بزني رديف شه.
    خلاصه اينكارو كردن همانا و ديگه روشن نشدن گوشي همانا! هيچ چراغي روشن نميشه و اصلا علائمي از زندگي درش نيست!
    اين كه من ميخوام برا يه گوشي باكس بخرم رو كه چند ترد بالاتر توضيح دادم و در مورد اينكه چقدر حاليمه بايد بگم از سخت افزار و نرم افزار كامپيوتر يه چيزايي يادم مونده و يه زماني تو ايران تدريس كامپيوتر ميكردم ناسلامتي.
    ولي راستشو بخواهي از سخت افزار پي پي سي زياد چيزي نميدونم!
    ولي آدم سمجي هستم در كل!
    بازم اگه كسي بتونه بهم بگه چيكار ميشه كرد ممنون ميشم.

13. avajang.com .leftavajang.com.right
  14. siavash78

siavash78 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

آها... تی موبایل. پس حتما رامی که استفاده شده رام تی موبایل نبوده و رام مثلا آیمیت یا ویزارد بوده ... این رام ها موقع نصب cid دستگاه رو چک میکنن و اگه نخونه این اشکالات پیش میاد. حالا من نمیدونم چرا وقتی چک میکنه و میبینه اشکالی هست باز هم میره واسه نصب(منظورم رامه ها!) . واقعا عجیبه که روشن هم نمیشه.
    راستی من منظورم این نبود که خدای ناکرده اطلاعات شما رو زیر سوال ببرم که حتما اطلاعات شما از من یکی که بیشتره. منظورم تاکید بر این بود که این کارها باید با احاطه کامل انجام بشه وگرنه ممکنه دستگاهی که احتمال احیا داشته باشه کاملا برک بشه. همین دستگاه در حالتی که اول واسش پیش اومده بود 100 در 100 احیا میشد ولی الان معلوم نیست واقعا... امیدواارم از سوال من دلگیر نشده باشید خدای نکرده.

15. Hossein505

Hossein505 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال