برگزیده های پرشین تولز

Shadowban اینستاگرام چیست؟

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
shadowban اینستاگرام موضوعی است که از یکسال پیش به طور جدی به کار گرفته شده و روز به روز تعداد بیشتری از کاربران را درگیر می کند.
هدف اصلی این مکانیسم اکانت های بیزینسی است و بنابراین کسانی که به کسب درآمد از اینستاگرام مشغول هستند و کسب و کارهای اینستاگرامی دارند، حتما باید از این موضوع مطلع باشند.
توصیه میکنم حتما این مطلب رو بخونید !
(توصیه میکنم مطلب دیگر من تحت عنوان «همه چیز درباره سوشیال سیگنال» را حتما بخوانید!)

Shadowban اینستاگرام چیست؟
شادوبن اینستاگرام عبارتست از نوعی بن شدن به طوری که هیچ محدودیتی در اکانت و یا فعالیت های شما ایجاد نمی شود و بنابراین شما متوجه این موضوع نمی شوید! تنها مشکلی که برای شما پیش می آورد این است که دیگر به شما اجازه نمی دهد عکس هایتان در هشتگ ها و یا اکسپلور به نمایش درآید! که این یعنی مرگ کسب و کار شما و استراتژی های جذب فالوور!
چرا که طبیعتا بدون وجود هشتگ، تعامل و اینگیجمنت مخاطبان کاهش یافته و به نوبه آن نرخ رشد فالوورهای شما نیز کمتر و کمتر می شود.

دلایل Shadowban اینستاگرام
شادوبن شدن در اینستاگرام می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما هدف اصلی این اقدام توسط اینستاگرام، تشخیص یک سری از فعالیت های کلاه سیاه توسط کاربران است! به عبارت دیگر، هرگونه فعالیت اسپم، نامناسب و یا آزاردهنده می تواند به عنوان عامل شادوبن شدن یک پیج درنظر گرفته شود.
از جمله این فعالیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

• استفاده از ربات های اینستاگرام
  • استفاده از سیستم های ارسال پست خودکار
  • استفاده از هشتگ های بن شده و یا شکسته
  • رعایت نکردن محدودیت های اینستاگرام
  • و ...

راه رهایی از شادوبن اینستاگرام
این مشکل نیز همانند هر مشکل دیگری، راهکارهای مخصوص به خود را دارد.
خبر بد اینکه هنوز هیچ راهکار قطعی برای حل این مشکل وجود ندارد! اما خبر خوب اینکه شادوبن اینستاگرام به صورت دوره ای است و پس از یک بازه زمانی، برداشته می شود.
به کمک راهکارهایی که در اینجا به آنها اشاره می کنیم، می توانیم مدت زمان این بازه زمانی را کم کنیم.
برخی از مهمترین این راهکارها عبارتند از :

• عدم استفاده از ربات ها (البته طی شرایطی می توان همچنان از ربات ها استفاده کرد..!!)
  • عدم استفاده از سرویس های ارسال پست خودکار
  • حذف تمامی هشتگ های شکسته و یا بن شده
  • بازگرداندن اکانت به حالت شخصی
  • عدم فعالیت در یک بازه چند روزه
  • و ..

امیدوارم این مطلب برای دوستان مفید بوده باشه. برای مطالعه مقاله کامل می توانید به سایت های منبع مراجعه کنید.
منبع : alextooby.com / graywebmaster.com / later.com

Last edited:

robofollower

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در رابطه با شادو بن توضیحات کاملی دادید

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
اقا دهن من سرویس شد من عکس بزارم بدون هشتگ حسابه؟یا حتما باید چند روز فعال نباشم؟؟؟ربات پاک کردم پیج شخصی کردم

بالا