برگزیده های پرشین تولز

::SlimBrowser::آخر هرچي مرورگر!!!!اونت بروزر شوت ميكنه

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
SlimBrowser بهترين مرورگري كه من ديدم!!!!!!!!
به نظر من Avant Browser شوت ميكنه
instagib.gif

خيلي قابليت هاي توپي داره
تازه اون مشكلاتي كه عابر پياده ميگفت در Avant Browser وجود داره تو اين نيست
من حدود 2 ماه دارم باهاش كار ميكنم هيچ مشكلي نداره
تازه از فارسي هم كاملا پشتيباني ميكنه اينم عكس فارسيش :

P30_Avant_Browser.bmp
[/img]
با يك كليك ميشه همه چيزو از انگليسي به فارسي و برعكس
اينم يك عكس ديگه :

snapshot.gif
[/img]
حتما دانلود كنيد!!!!!!!!!!!!
<a href='http://www.flashpeak.com/sbrowser/sbrowser.exe' target='_blank'>http://www.flashpeak.com/sbrowser/sbrowser.exe</a>

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بايد خوب باشه..البته من شخصا با فارسي شدن منو ها ميونه اي ندارم چون بدتر آدم بايد بشينه فكر كنه كه منظورش چيه..
اما امتحانش ميكنم..هر چند منم به آوانت براوزر خودم! معتاد شدم و بعدي ميدونم اين بتونه اونو شوت كنه.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نظر من Avant Browser شوت ميكنه
وقتی اینجوری میگی،حداقل بگو چه قابلیت هایی هم داره،که ما دیگه وقتمون
رو روش تلف نکنیم و از تجربت استفاده کنیم.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يكي به نفع avant:

اون مشكلي كه من داشتم با خالي كردن cache حل شد.. همچنان منتظريم ببينيم راجع به اين يكي چه نظراتي داده ميشه البته من خودمم دانلود مي كنم و نظرمو مي گم.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اين هم براوزر خوبیه تقریبا همه اون امکانات رو داره اگر خفن وبگرد باشين بعضی وقتا که سر آدم شلوغ میشه و یوهو خودش با خودش بحث می کنه و نتیجه می گیره که این صفحه ای که الان دارم می بینم جواب سرچمه و بقیه کشکن در avant يه گزینه هست که می زنی همه رو میبنده به جز اینی که بازه و این بای من کمک بزرگیه همیشه :)

این براوزر slim یه کمی لیست favorites تمیزتر باز میشه،

به نظرم هر دو با هم پهلو می زنن، ممکنه در اوایل کار در avant احساس بشه يه کمی صفحه از پایین و بالا کوچيک شده در اون براوزر از پایین این طور نیست در مقابل اونم سايز default دکمه ها رو زيادی بزرگ در نظر گرفته,

توی اولین نگاه به نظر میاد همه جور گزینه های کنترلی هم بینشون مشترکه مثل فرضا باز شدن صفحه جدید در Background و ...

مجموعا هر دو خوبن منتها من چون به avant عادت دارم با اون که کار کردم بعد از پنج دقیقه سرگيجه گرفتم و برگشتم به avant
و البته به نظرم avant خوشگلتره ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
رامشتاين اگه خوب بود بگو منم بگيرمش.

من تازه اين Slim Browser رو گرفتم و بايد يكم باهاش كار كنم..بعد منم نظرمو ميگم.
اما همين اول يك چيزش كه بدم اومده اينه كه محيط ديدتون خيلي محدود هست نسبت به Avant , IE و هر براوزر ديگه ايكه تابحال ديدم.آدم حس ميكنه از تو قفس داره تو اينترنت ميگرده :?

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
خب اينم نظر من درباره اين Slim Browser و مقايسه اون با Avant Browser :

بطور كلي بايد بگم اين براوزر بدي نيست,و حتي خيلي خوبه.منتهي تا وقتي كه Avant Browser نباشه. ;)

معايبي كه من توش ديدم :

1-بزرگترين عيبش اين هست كه صفحه خيلي كوچيكه و ديد خيلي كمي داريم.(همين يه مورد به نظر من كلا غير قابل مصرفش كرده) .حتي اگه منوهاي بالاييش رو هم جوري تنظيم كنيم كه نباشن باز هم واقعا صفحه و ميحيط ديد كوچيكه در حاليكه توي Avant ابدا اينجور نيست.كلا همونطور كه گفتم اين بزرگترين عيبش هست و من اصلا نميتونم همچين حالتي رو تحمل كنم.

2-اينترفيسش به راحتي Avant Browser نيست,توي آوانت همه چي خيلي خوب و در مناسب ترين جا تعبيه شده اما اينتو اينجور نيست.و كلا اون اينترفيس راحت و سريع آوانت رو نداره و وقتايي كه سر آدم شلوغه واقعا اعصاب خورد كن ميشه.

3-سازماندهي و مرتب كردن پنجره هايي كه باز هستن توش هم خيلي مشكلتر و دست و پاگير تر از Avant Browser هست.و اون دكمه هاي مخصوص اينكارو كه اوانت داره به اون شكل كامل نداره و بايد رفت توي منوها و...

4-پنجره هاي جديد به راحتي Avant Browser باز نميشن.

5-سرعتش نسبت به آوانت تا حدي پايينتره

6-براوزر گوگلي كه داره به تر تميزي مال آوانت نيست.

7-اسكين هايي كه داره بيشترشون خيلي زشت هستن و اعصاب خورد كن و وقت گير اما توي آوانت اسكين هاي ساده و در عين حال واقعا زيبايي داره.كه يك حالت حرفه اي دارن اما ماله اين نه.

8-كلا اينتر فيسش نه به زيبايي و جذابيت Avant Browser هست, و نه مثل اون اونقدر راحت و دم دست .كلا نسبت به آوانت از نظر زيبايي خيلي پايينتره.

خب..حالا نقاط قوتش رو هم بگم :

1-Favourite ش نسبت به آوانت خيلي تر تميز تر و بهتره

2-يك منو داره به اسم Shortcuts كه توش شورتكاتهاي مستقيمي به My Compueter داره كه خيلي ايده خوبيه و خيلي تو وقت صرفه جويي ميكنه و كارو خيلي راحت ميكنه.

3-توي منوي Tools,قسمت External,شورتكاتهي مستقيمي براي برنامه هايي از قبيل Paint و
Notepad و...داره كه اينم خيلي عاليه و واقعا پر كاربرده.

4-شورتكات مستقيم و قابل تنظيم براي Login كردن به Email Box داره.

دركل بايد بگم چيز بدي نبود,اما وقتي با محيط زيبا و فوق العاده راحت AVANT كه واقعا همه چيش سرجاشه و همه كارا رو راحت كرده مقايسش ميكنم,ميبينم حرفي براي گفتن نداره.
حداقل براي من. ;)

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دمت گرم. منو كه بدجوري به اين آوانت معتاد كردي.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اين avant خيلي باحاله اين تاپيك هم خيلي باحاله ولي اون عكسه خرابش كرده .. P30 اگه ميشه اون عكس رو بردار مرسي

بالا