برگزیده های پرشین تولز

Sony 828

saghati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دنبال يه دوربين حرفه اي كه كار آتوليه اي نميخوام باهاش بكنم و براي خودم ميخوام عكاسي بكنم ميگردم .
با سوني 828 يه كم كار كردم . به نظر دوربين خيلي خوش دست و حرفه اي باشه و نسبت به قيمتش خوب باشه .
در ضمن ميخوام لوازم يدكي اون يعني لنز ها و ساير لوازمش زياد گرون نباشه .
سوال من اين هست آيا سوني 828 دوربين خوبي هست يا نه ؟ آيا عكاسي تو شب رو مشكل داره يا نه ؟ و آيا لنز هاي اون قيمتش خوب هست يا نه ؟

ممنون

saghati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست گرامي
ممنون از لطفت

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
اين دوربين معركس نزم نميخوره تو شب تمام دوربينهاي سوني خيلي خوبن و همشون كيفيت توپي دارن برا اطلاعات علمي و كامل به سايت www.dpreview.comبروخیلی اطلاعات مفیدی داره.

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
سلام saghati جان

من F828 دارم , دوربين خيلي خوبيه , خوشگل , خوشدست و Cool هستش .
كيفيت عكسهاشم عاليه ولي مشكل اصلي اين دوربين و در كل همه دوربين هايي كه DSLR نيستن عكاسي در نور كم هست يعني اگه خواستيد بدون فلش و با ISO هاي بالاتر از 200 عكاسي كنيد noise تصوير به حدي زياد ميشه كه اصلا قابل تحمل نيست , ISO400 و ISO800 كه در كل قابل استفاده نيستن يعني كيفيت عكس = آشغال

اگه تو محيط باز عكاسي ميكنيد و نور كافيه F828 ميتونه يكي از بهترين انتخاب ها باشه ولي اگه خواستيد تو محيط هاي كم نور بدون فلاش و با سرعت شاتر زير 30/1 عكاسي كنيد پيشنهاد ميكنم DSLR بخريد

اگه خواستيد DSLR بخريد 300D و Canon 10D و Nikon D70 قيمت مناسبي دارن

F828 دوربين خيلي خوبيه و اگه عكاسي رو داريد ياد ميگيريد و مثل من تازه كار هستيد F828 يكي از بهتدين انتخاب ها هستش .

در مورد لنزهاش مركز فروش : پاساژ حافظ . آدرس: خيابان جمهوري زير پل حافظ

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
من و دوربينم F828 عزيز
blushsmiley.gif

portrait-bits.tcl

saghati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا قیمت لنز و تجهیزات دیگه اش . مثل باطری یدک و فیلترهاش و اینطور چیزهاش چنده ؟ یعنی نسبت به دوربین های دیگه گرونه یا خوبه ؟
در ضمن به نظر شما از دبی و یا از اینترنت خرید بکنم یا از خود نمایندگی ایرانیش برم و بخرم ؟
ممنون

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از saghati :
آقا قیمت لنز و تجهیزات دیگه اش . مثل باطری یدک و فیلترهاش و اینطور چیزهاش چنده ؟ یعنی نسبت به دوربین های دیگه گرونه یا خوبه ؟

I donno .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
قيمت اين دوربين در حال حاظر نميدونم چنده اما فكر ميكنم اگه پول براي چيزي مثل نيكون D100 بدين بهتره. البته به نظر من دوربين نيكون نميتونه از نظر خوش دست بودن و نرم افزار داخلي به سوني برسه. اما از نظر كيفيت تصوير مخصوصا در شب نيكون بهتره توي دوربينهاي هم رده خودش ( با اينكه من اصلا از نيكون خوشم نمياد :happy: ).

در مورد لوازم جانبي هم سوني اين سوني ها فكر ميكنم ارزش اضافه كردن قطعه رو نداشته باشن. اما اون مدل نيكون به بالا ... يا دوربينهاي Conon ارزش اين كارو دارن.

قيمت روز لوازم سوني كه شما گفتين رو ندارم اما چند مدت پيش كه قيمت كرده بودم.
- Hood با يك فيلتر معمولي 35T .
- 1 جفت فيلتر 35T .
- باطري اضافه سوني "حدود" 40 تومن.
- شارژر "سريع" دوربين سوني قابل شارژ با برق معمولي + شارژر ماشين "حدود" 100 تومن.
- لنز مايكرو اين دوربين رو كه من توي تهران نديدم اما بايد حدوداي 250 باشه.
- لنز تله و وايد اين دوربين هم هر كدوم 250 .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
لنز:

img3331007094124890.jpg

1055.jpg

هود:

images

كيف مخصوص دوربين:

1433.jpg

بسته فيلتر هاي مخصوص سوني:

SONY_LENS_VCL-MHG07A__OK.jpg

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
داش سقطي حالي كردي بچه هاي اينجا اينقدر باحالنا....نه؟

saghati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از FARGO :
داش سقطي حالي كردي بچه هاي اينجا اينقدر باحالنا....نه؟

سلام حسين جون
راستش ياد اون دوران بي بي اس ها افتادم . خيلي وقت بود كه همچين انجمن هايي رو ديگه نديده بودم .
يادش بخير دوران بي بي اس .
به هرحال همچنين جمع هايي رو ديگه كم ميشه پيدا كرد . بايد قدر اين دوستي ها رو دونست .

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
مخلصيم داش امير
آره يادش بخير

اون دورانو ما هم ديديما فكر نكن فقط خودت پيرمرديا.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
راستي من سوني رو از نظر قيمت پيشنهاد ميكنم!!!!چون يه رفيق دارم تو الرمس به قيمت پايين جمهوري ميتونم ازش بگيرم دوربينو (البته اگه خواستي بگو شمارشو بهت بدم)از نظر Accessores هم اونطوري كه من ميدونم كامل همه چيز داشتن
اصل هم بود. در هر صورت در خدمتيم!

saghati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SherlockHolmes :
راستي من سوني رو از نظر قيمت پيشنهاد ميكنم!!!!چون يه رفيق دارم تو الرمس به قيمت پايين جمهوري ميتونم ازش بگيرم دوربينو (البته اگه خواستي بگو شمارشو بهت بدم)از نظر Accessores هم اونطوري كه من ميدونم كامل همه چيز داشتن
اصل هم بود. در هر صورت در خدمتيم!

سلام شرلوك جان
اميدوارم كه انشالله دستت به ضريح برسه . اگه لطف و مرحمت بكني و شماره تلفن اون دوست گرامي ات رو به من بدي واقعا ممنونت ميشم .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
چشم قطعا بزار ازش اجازشو بگيرم!
قيمتم من نگاه كردم يه ماه پيش 899 تومن بود!
مرسي

saghati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Niaz_Ch :
سلام saghati جان

من F828 دارم , دوربين خيلي خوبيه , خوشگل , خوشدست و Cool هستش .
كيفيت عكسهاشم عاليه ولي مشكل اصلي اين دوربين و در كل همه دوربين هايي كه DSLR نيستن عكاسي در نور كم هست يعني اگه خواستيد بدون فلش و با ISO هاي بالاتر از 200 عكاسي كنيد noise تصوير به حدي زياد ميشه كه اصلا قابل تحمل نيست , ISO400 و ISO800 كه در كل قابل استفاده نيستن يعني كيفيت عكس = آشغال

اگه تو محيط باز عكاسي ميكنيد و نور كافيه F828 ميتونه يكي از بهترين انتخاب ها باشه ولي اگه خواستيد تو محيط هاي كم نور بدون فلاش و با سرعت شاتر زير 30/1 عكاسي كنيد پيشنهاد ميكنم DSLR بخريد

F828 دوربين خيلي خوبيه و اگه عكاسي رو داريد ياد ميگيريد و مثل من تازه كار هستيد F828 يكي از بهتدين انتخاب ها هستش .

در مورد لنزهاش مركز فروش : پاساژ حافظ . آدرس: خيابان جمهوري زير پل حافظ

نياز جان
به سوني 828 . بجز لنزهاي سوني . آيا لنزهاي ديگري هم ميخوره ؟

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Niaz_Ch :
سلام
نياز جان شما قيمت اينها رو داريد ؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
دوست خوبم سلام
راستشو بخوای این دوربین 828 لنزی روش نمیخوره اوناهم که مغازه دارها میفروشن انواعی از فیلترهای افکت هستند که نمیشه بشون لنز گفت و در کل این دوربین 828 دوربنه زیاد حرف ای نیست چون لنزش از همون 12 ایکس زوم بیشتر نمیشه و زومشم موتوریه و چیزی هم بهش اضافه نمیشه کرد در کل بهش دوربین کمپکت میکن . اما از نظر کیفیت میتونم بگم که تو نمایشگاه فتو کینا مدال طلا رو برد و باعث شد که سونی در این نمایشگاه قهرمان بشه از نظر کیفیت حرف نداره اما اگه میخوای دوربینی بخری که بتونی کیت لنزیشو تغییر بدی بایستی دنبال نیکون و کانن بری من متاسفانه نیکون چیزی نمیشناسم اما کانن 300ِدی رو میشناسم که واقعا عالی و حرفه ای هستش و لنزش جدا میشه و میتونی کیت لنز دیگه ای رو براش تهیه کنی که البته این کار بسیار پر هزینس ما در خدمتتیم اگه بازم سئوال داشتی.

به خدا انجمن ما اگه چشش نکنم بهترینه نه کسی با کسی لجه همه اطلاعات میدن و سئوالات خوبی میشه همه بافرهنگ به خدا هیچ جایی تو اینترنت مثل اینجا نیست به تمامون تبریک میگم .

بالا