برگزیده های پرشین تولز

Sony FVR35

experience

Guest
لایک‌ها
4
توي بازار نوت بوك تهران اين يك مدل با امكانات نسبتا خوب و قيمت پايين است. مي خواهم بدونم كسي از اون استفاده كرده و آيا مي شه گول امكانات رو خورد و خريدش؟ مثلا در مقايسه با Dell inspiron 150m يا HP xn5000 به نظرتون كدومش بهتره؟

مشخصاتش :
P4 2.66 - desktop cpu
RAM 512 sd
HARD 40GB
Monitor 15
DVD RW
Graphic 64
...

hamid1345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين مدل refer شده است .يعني بدلايل فني يا تجاري به کارخانه بازگشت داده شده و معمولا گارنتي بين‌المللي آن 90 روزه است و نه يکساله .البته من اين را در بازار ودر مورد FRV35 هايي که در بازار است مي‌گويم و شايد همه‌شان صد در صد اينطور نباشد و موردي بتوان بدون اين مشکل هم پيدا کرد.

براي امتحان در مورد FRV37 هم تحقيق کن . تفاوت جزئي سخت افزاري آن در سرعت CPU است.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
يكي از دوستان من از اين مدل استفاده ميكنه و راضيه ، من خودم از مدل GRV-680 استفاده ميكنم و خيلي راضي هستم . در كل ميتونم بگم نوت بوك و PDA هاي سوني "ژاپن" جزء بهترينها هستند و كمتر دچار مشكل ميشن. من اين دستگاه رو حدود 1 سال و نيم پيش خريدم و تا بحال به هيچ مشكلي برنخوردم.

experience

Guest
لایک‌ها
4
مرسي از كمكتان. من كلا از خريد اين مدل سوني منصرف شدم. چون خيلي ها درباره اش بد گفتند. مهمترين دليليشان هم چيني بودنش (در ايران) است و كلا كسي راضي نبود.
البته علتي كه من اين مدل رو مي خواستم دي وي دي رايتر اون بود كه در مدل هاي ديگر معمولا قيمت دستگاه با دي وي دي رايتر خيلي بالا مي ره.
در بازار ايران سوني بيشتر الان يا چيني هست يا usa كه مي گن باز اون هم چيني هست. تك و توك ژاپن پيدا مي شه.
من Fuijitsu Siemens گرفتم. Amilo 7400
dvd burner داره و cpu 1.4 cent در مجموع راضيم باتريش هم 4 ساعته. دستگاه هاي خوبي هستند. با توجه به اينكه تو آلمان هم ساخته ميشه. (مشترك با ژاپن)
از Dell Inspiron 510m هم خيلي تعريف شنيدم. اگر اين رو پيدا نمي كردم مي خواستم اون رو بگيرم.

hamid1345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انتخابت خوب بوده . ولی چینی بودن را تا حدود زیادی بی اهمیت است و عموما دستگا ها چینی در بازار دیده می شود و کمتر مشکل خاصی دارند.

FRV35 هم البته خیلی بد نبود ولی همانطور که گفتم مدلی که برداشتی به جا بوده است و امیدوارم مبارک باشد. :cool:

بالا