برگزیده های پرشین تولز

StarCraft II: Wings of Liberty | PC

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
StarCraft II: Wings of Liberty​

StarCraft_II_-_Box_Art.jpg

این تاپیکو زدم برای بازی بسیار خفن StarCraft II: Wings of Liberty
به نقل از وی کی پدیا قراره July 27, 2010 ریلیز بشه . همه بعد از دوازده سال منتظر این بازی هستیم . البته همه رو نمی دونم ولی من وقتی سال 98 نسخه اولش اومد تا شاید سه چهار سال این بازی رو مرتب بازی میکردم و همیشه دوس داشتم یه نسخه دیگش بیاد که بلاخره شرکت Blizzard Entertainment به صرافت افتاد در کنار این همه وارکرافت یه دونه استار کرافتم بسازه و به عقده ما در این مورد پایان بده . حالا بازی که در طی چند روز آینده اومد در کنار دوستان درباره نکات مختلف این بازی صحبت خواهیم کرد . دوستان هم اگه اطلاعات بیشتری دارن لطفا دریغ نکنن و عنایت کنن در اختیار دیگر دوستان قرار بدن . با تشکر پیشاپیش . موفق باشید

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
نبود ؟
کسی لینک تورنت سالم به همراه ک*رک از این بازی نداره ؟
پ.ن : فروشگاهی چیزی سراغ دارید بفروشه ؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
عجب این استارکرفت هم بعد 12 سال فیلمی شده هنوز کرک درستو حسابی براش نیمده و کرکش برا هر کی یه مشکلی داره ...
کسی بازی نکرده هنوز ؟

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
عجب این استارکرفت هم بعد 12 سال فیلمی شده هنوز کرک درستو حسابی براش نیمده و کرکش برا هر کی یه مشکلی داره ...
کسی بازی نکرده هنوز ؟

یه سری با ریزور بازی کردن میگن جواب میده.
خودم منتظر یه کرک خوب و بدون مشکل هستم . همین ریزور ببینم خوبه شروع میکنم بازی رو.

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
کسی دانلودش کرده ؟ تورنت هاش خیلی لیچ بالایی دارن و کندن ، کرکش هم که گویا هنوز مشکل داره

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
یه سری با ریزور بازی کردن میگن جواب میده.
خودم منتظر یه کرک خوب و بدون مشکل هستم . همین ریزور ببینم خوبه شروع میکنم بازی رو.
با چی چی ؟ :blink:
یه مدل کرک که بیشتر نیمده که :eek:

AntiGame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
نخیر دوست من چندین نوع کرک معرفی شده...
Razor
Skidrow
و
سالم ترین کرک که کرک:
DLPorsin
هست که من با اون اجراش میکنم...
بابا تاریخ پست من مال پنج روز پیش بود که اینا نیمده بود :lol:
حالا این Dlporsin چه خصوصیاتی داره ؟ همه چیز توش آزاده ؟ چرا بهتر از بقیس ؟ من شنیدم ریزور بهتره ...
اگه زحمتی نیست توضیحاتی رو اضافه بفرمایید :)

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان توی بازار اومده یا دانلودش کردین؟

AntiGame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا تاریخ پست من مال پنج روز پیش بود که اینا نیمده بود :lol:
حالا این Dlporsin چه خصوصیاتی داره ؟ همه چیز توش آزاده ؟ چرا بهتر از بقیس ؟ من شنیدم ریزور بهتره ...
اگه زحمتی نیست توضیحاتی رو اضافه بفرمایید :)

این کرک رو یک شرکت آلمانی زده و از خصوصیات خوبی که این کرک داره اینه که اگر به اینترنت برای بازی وصل بشید مشکلی براتون ایجاد نمیکنه...
من خودم از این استفاده میکنم اگر میخواید بگید تا براتون اپ کنم...

دوستان توی بازار اومده یا دانلودش کردین؟

توی بازار که ما ندیدیم اما من دانلودش کردم لینک میخواید!؟

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
این کرک رو یک شرکت آلمانی زده و از خصوصیات خوبی که این کرک داره اینه که اگر به اینترنت برای بازی وصل بشید مشکلی براتون ایجاد نمیکنه...
من خودم از این استفاده میکنم اگر میخواید بگید تا براتون اپ کنم...

توی بازار که ما ندیدیم اما من دانلودش کردم لینک میخواید!؟
سلام . آره عزیز دل بزار ما هم استفاده کنیم :happy:
ببینم اون ریلودد یا اون ریزور که منظورت نیست که ؟ :rolleyes:
پ.ن : روی رپیدشیر آپ نکن لطفا ... :rolleyes:

King.V@hid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب بازی با حالی هستش فکر کنم یکی از بهترین بازی ها بشه امسال

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
بنده از این کرک استفاده کردم .
بازی متاسفانه یا خوشبختانه در این ورژنش قسمت داستانیش مربوط به نوع انسان هست و برای دو نوع دیگه اینطور که مشخصه در آینده نه چندان دور دو قسمت دیگه می آد که روی این بازی نصب می شه ...

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
من قدیما هم با همین ترن بازی میکردم حالش بیشتر بود :D خوبه با این زرگ های کسافت شروع نکردن بازی رو !

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
بنده از این کرک استفاده کردم .
بازی متاسفانه یا خوشبختانه در این ورژنش قسمت داستانیش مربوط به نوع انسان هست و برای دو نوع دیگه اینطور که مشخصه در آینده نه چندان دور دو قسمت دیگه می آد که روی این بازی نصب می شه ...

این روالی که جدیدا مد شده به نظر من یه جور سودجویی از طرف شرکت ها هست.
که بتونن بعدا به نام DLC و EP و ... سود بیشتری بدست بیارند.

بعضی بازی ها که دیگه چند مرحله از قسمت اصلی رو حذف می کنن بعدا به عنوان DLC جداگانه عرضه میکنن.
البته همه اینجوری نیستند DLC های GTA IV برای مثلا واقعا به جا و حساب شده بود.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من قدیما هم با همین ترن بازی میکردم حالش بیشتر بود :D خوبه با این زرگ های کسافت شروع نکردن بازی رو !

اتفاقا من از زرگ ها خیلی خوشم میاد!! از همه بدترم protoss
این روالی که جدیدا مد شده به نظر من یه جور سودجویی از طرف شرکت ها هست.
که بتونن بعدا به نام DLC و EP و ... سود بیشتری بدست بیارند.

بعضی بازی ها که دیگه چند مرحله از قسمت اصلی رو حذف می کنن بعدا به عنوان DLC جداگانه عرضه میکنن.
البته همه اینجوری نیستند DLC های GTA IV برای مثلا واقعا به جا و حساب شده بود.

حرفتون رو راجع به بازیهایی مثله sims قبول دارم! ولی حالا blizzard بعد 10 سال اومده 3 تا expansion داده بذارین سودشو کنه! :D تو ایران که در هر صورت فرقی نمیکنه!

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
آقا تو رو به خدا یکی بیاد بگه برای بازی کردن آنلاین چه سرعتی با چه ترافیکی و چه امکانات دیگه ای لازمه؟
باید حتما نسخه اصل رو تهیه کرده باشیم؟
جون من یکی بیاد بگه دارم میمیرم!!!
راستی اگه یکی خواست ما رو خیلی خیلی شرمنده کنه با عکس توضیح بده واسه دوزاری کج ما هم بهتره!!!!

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
همانطور که دوستان می دونن بالاخره بعد ازچند سال نسخه بعدی بازی Starcraft توسط Blizzard ارائه شد. بعضی از دوستان مثل خودم روز شماری می کردن و اونقدر شمردن که تو ریاضی پرفسور شدن.

دلم می خواد اینجا داستان بازی رو به طور خلاصه تعریف کنم شاید بعضی از دوستان که دارن نسخه جدید رو بازی می کنن از داستان قبلی با حبر باشند.

داستان از آنجا شروع میشه که انسانها (Terrian) ها به منظور مقابله با نژاد برتر کهکشان به نام پروتوسها اقدام به تعییرات ژنتیکی در حیوانات می کنند این تغییرات در سیاره ای دیگر انجام می شود لیکن ارتباط انسانها با آزمایشگاه لابراتوار این سیاره قطع شده است. گروهی از کماندوها برای بررسی بیشتر به این سیاره فرستاده می شوند فرمانده برنارد و آلیس زن شکارچی (ghost ) به سیاره فرستاده می شوند در طی چند مرحله این دو سرباز می فهمند که انسانها با آزمایشات ژنتیکی اساسی بر روی حیوانات نزاد جدیدی با نام زرگ تولید کرده اند که بسیار وحشی بوده و سرعت رشد بالائی دارند. متاسفانه به دلیل رشد بیش از حد زرگها کنترل سیاره از دست انسانها خارج شده و دیگر کنترلی بر زرگها ندارند. در مرجله اخر برنارد مجبور می شود آلیس را تنها بگذارد و سیاره را ترک کند.سیاره بعد از مدتی با بمب اتم منفجر می شود و نسل زرگها از بین می رود.

در ادامه با پروتوس های بازی می کنیم نژادی برتر که خود نیر نمی دانند از کجا آنده اند فقط می دانند که در سیاره ای به نام دون آرامش نهائی را ژیدا خواهند کرد ( بازهم عقاید یهود!) اما این سیاره توسط موحوداتی جدید به نام زرگها اشغال شده است. زرگهائی که انسانها فکر می کنند نابود شده اند در اصل از سیاره خارج شده اند اما کسی نمی داند چرا و چگونه. در مرحله آخر فرمانه بزرگ پروتوس ها به دلیل تا نوانی از حارج کردن زرگها سفینه بزرگ حمل خود را به کلونی اصلی زرگها می کوبد و به این صورت نسل آنها را نابود می کند.

اما بازی با زرگها جالبتر است فرار از سیاره ای که در آن بر روی آنها ازمایش می شود. اما در پایان جای یک مرجله خالی می ماند که بعدا توضیح می دهم.

Star Wats: expnasion BroodWar
این اکسپنشن سال بعد ارائه شد که ادامه ای بر بازی اصلی است (باید بگویم این روند کار blizzard است مثل warcraft )
در این بخش ابتدا با زرگ ها بازی می کنیم زرگها که به تصور همه نابود شده اند در اصل تشکلی منسجم شده اند . اکنون زرگها دارای یک ملکه اهریمنی هستند که بسیار به انسانها شبیه است و به نظر می رسد آحرین آزیمایش انسانها برای حیوانات بوده است بازی با زرگها به قلبه بر پروتوس ها و انسانها خلاصه می شود.

بازی با پروتوس ها در این قسمت هیجان خاصی ندارد جز اینکه در بین خود پروتوس ها دو دستگی به وجود آمده بود و می بایست دو دستگی را از بین برد.

اما بازی با انسانها از هم بهتر است بعد از شکست پروتوس ها و مبارزه با زرگها انسانها شکست می خورند ، ملکه زرگها به ملاقات برنارد می رود و در این قسما داستان جالبتر می شود. ملکه زرگها کسی نیست جز آلیس که در قسمت اول در سیاره زرگها باقی مانده بود و حالا می خواهد از انسانها انتقام بگیرد.

بقیه داستان می ماند برای قسمت بعدی

دوستان اسامی رو فراموش کرده بودم برا ی همین از آلیس و برنارد استفاده کردم من 9 سال پیش بازی کردم.
امیدوارم از قسمت 3 ام لذت ببرید اگه سوال داشتید توی همین بخش بپرسید.
راستی توی پست بعدی داستان دیابلو رو می ذارم
موفق باشید
En taro E DUn
این جمله علامت پروتوسهاست یعنی جانم فدای سیاره ام (دون)

بالا