برگزیده های پرشین تولز

starnaute معرفی سایت

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
این یه سایت جدید هستش با کلی تبلیغ یه چیزی تو مایه های neobux و onbux اما فرق مهمش اینه که روزانه تعداد زیادی تبلیغ داره(مثلا برا من روز اول 38 تا تبلیغ گذاشت که از 0.008 تا 0.002 دلار رو داشت)
حداقل پرداخت 2$ هستش به liberty که با ایران مشکل نداره و paypal و alertpay
همچنین شما میتونید زیر مجموعه کرایه کنید حتی 1 دونه و اون هم 0.25$
اینم لینک پرداختی های سایت هستش: http://www.starnaute.com/index.php?view=payment_proof
اینم لینک ثبت نام: http://www.starnaute.com/?ref=hamidshahrsaz
دوستان نظری داشتید بگید خوشحال میشم

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
به نظر من اسکم نیست چون پولی که بابت تبلیغات میده کمه.در ضمن لیست پرداختی هم داره.من 2 روزه 30 سنت گرفتم و میخوام 1 زیر مجموعه بگیرم

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
من که با سایتش کار نکردم ولی حتما مثل نئو Referral balance داره که باید پولتو توش بریزی

راستی تو سایت اینگلیسی منم عضو شید پریروز راش انداختم ولی می خوام روش کار کنم
عضو شید تا مدیرتون کنم با هم سایتو بسازیم :)

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
یه چیز جدید به سایت اضافه شده که شما میتونی زیر مجموعه بخری
1 زیر مجموعه 1$
10 تا 9$
تا 100 تا داره که 85$ هستش
راجع به auto pay کسی چیزی میدونه؟
قسمت referral balance داره اما میگه حداقل انتقال باید 25$ باشه برای انتقال.چه کنم به نظر شما؟

شما یه مین بالانس داری یه رنتال بالانس وقتی حرف از برداشت می شه شما فقط میتونی موجودی مین بالانست رو خارج کنی و اگه تو حساب رنتال بالنست میلیون ها دلار هم باشه نمی تونی بهش دست بزنی
هزینه اجاره ها ریساکل ها و اتو پی از رنتال بالانس خرچ میشه برای اجاره زیر مجموعه باید رنتال بالنست رو شارژ کنی برای اینکار یا باید از مین بالنست پول انتقال بدی یا از حساب های بانکیت
در ضمن مقدار 2.5& برای کرایه چند تا زیر مجموعه هستش؟ خیلی زیاده که. اگه می خوای از همین حالا شروع به کرایه زیر مجموعه کنی مجبوری از حساب های بانکیت رنتال بالنست رو شارژ کنی که بعید می دونم در حال حاضر پولی در بساط داشته باشی و اگر هم داشته باشی سرمایه گذاری مطمئنی نیست بهت توصیه نمی کنم. اگه می خوای سرمایه گذاری کنی تو یه سایت مطمئن مثل نئوباکس یا آنباکس یا ایکوباکس این کار رو بکن.

اتوپی auto pay چیست؟
سیستم کرایه خودکار سایت های کلیکی که به تور اتوماتیک ریفرال ها کرایه ای ای که بیش از 20 روز به پایان مدت کرایشون مونده رو تمدید می کنه البته مقدار تمدید به میزان فعالیتشون بستگی داره یه مثال میزنم تا خوب حالی بشی

فرض کن یه ریفرال داری که 25 روز تا پایان مهلت کرایش مونده و شما در این موقع سیستم اتوپی رو فعال می کنی
ریفرالت امروز کار می کنه سیستم اتو پی چون می بینه ریفرالت امروز کار کرد یه مقداری از حسابت کم می کنه (اول رنتال بالانست رو چک مکنه اگه موچودی نداشت از مین بالنست کم می کنه) و اون زیر مجموعه رو به مدت یک روز تمدید می کنه اینطوری فردا که سر میزنی به ریفرال هات می بینی که این ریفرالت هنوز همون 25 روز رزرو شده و اگه این ریفرال هیمن طور هر روز فعالیت کنه هر وقت به زمان باقی ماندش نیگا کنی می بینی همین 25 روز مونده در سایت نئوباکس این کار باعث میشه که در طول یک ماه 10 درصد کم تر برای کرایه هزینه کنی. اگه هم روزی فعالیت نکنه اون روز تمدید نمیشه و از زمان رزروش کم میشه. به این ترتیب ریفرال های فعلا از ریفرال های غیر فعال به مرور جدا مشن و به اصطلاح قربال میشن چون ریفرال های فعالت به تو اتومات تمدید میشن در حالی که ریفرال هایی که مثلا یه روز در میون کار می کنن یک روز در میون تمیدید میشن.

سیستم اتو پی حرف و حدیت های زیادی داری و موافق و مخالف هاش کم نیستن

اما به طور کلی فعال کردن سیستم اتو پی در ماه ها اول که نقدینگی و درآمدتون کمه به هیچ وجه توصیه نمیشه چون به شدت نقدینگی شما رو مثل زالو می مکه و این در حالی که در ماه های اول شما به شدت به نقدینگی نیاز داری برای کرایه یا تمدید یا حتی ریسایکل کردن زیر مجموعه هات

Last edited:

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
برای کرایه هر زیر مجموعه 25 سنت هستش.اوکی ممنون اما من مین بالانس و رنتال بالانس رو ندیدم.شما میدونی کجاست؟

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
ممنون با لینک من عضو شدی.اما به نظر من شما میتونی از این سایت پول به دست بیاری بعد تو onbux سرمایه گذاری کنی

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
عزیزان دارم به پرداخت نزدیک میشم.شما هم عضو بشید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
برای آشنایی با راه های کسب درآمد از اینترنت اینجا کلیک کنید

96239672678552636590.jpg

برای مشاهده سایت های معتر اینجا کلیک کنید
برای مشاهده لیست سایت های مشابه نئوباکس کلیک کنید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
مطمینی؟این سایته از کجا میفهمه؟

بله
دلایل اسکم شناخته شدن سایت ها رو هم توضیح می ده

برای من یک قانون کلی هم وجود داره سایتی که بیشتر از 2 سنت به ازای هر تبلیغ بده مشکوکه و اگر بیشتر 5 سنت بابت هر تبلیغ بده شک نکن اسکم هستش

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
این سایت که بیشتر از 2 سنت نمیده.از طرف مدیر سایت یه ایمیل اومده که چیزی که من فهمیدم اینه که سایت ایراد داشته برای همین پرداختهای امروز دیر شده.اگه لازم بود بگو متنشو بزارم ببینی چی میگه

Irbux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام دوست عزیز
مرسی که این پستو دادی .
اما تو خودت واقعا تست کردی که متوجه بشی این سایت متقلبه یا نه ؟ یا فقط برای اینکه این سایت اومده اونو متقلب اعلام کرده تو اومدی اینجا پست دادی ؟ تو دلید متقلب خوندن خنده دار این سایت رو خوندی ؟ فکر نکنم . کاری به این کارا ندارم . من یکی از عضوای این سایت هستم و تا حالا بیش از 800 دلار از این سایت دریافتی داشتم
http://www.irbux.com/post/category/4
برو اینجا تا فیش های دریافتی که گذاشتم رو ببینی . تا خودت از یه چیزی مطمئن نیستی به یه سایت ضربه نزن با پست دادنت .
من + پسر عموم مصطفی + پسر خالم هادی + دوستم رضا از شیراز 4 تامون از این سایت دریافتی داشتیم . اونا کمتر من بوده در حد 20 دلار 80 دلار 150 دلار اما دریافتی داشتند و خیلی هم راضی هستند .

شما هم میخوای مطمئن شی متقلبه یا نه بیا تستش کن اگه راست میگی

موفق باشی

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
مرسی که این پستو دادی .
اما تو خودت واقعا تست کردی که متوجه بشی این سایت متقلبه یا نه ؟ یا فقط برای اینکه این سایت اومده اونو متقلب اعلام کرده تو اومدی اینجا پست دادی ؟ تو دلید متقلب خوندن خنده دار این سایت رو خوندی ؟ فکر نکنم . کاری به این کارا ندارم . من یکی از عضوای این سایت هستم و تا حالا بیش از 800 دلار از این سایت دریافتی داشتم
http://www.irbux.com/post/category/4
برو اینجا تا فیش های دریافتی که گذاشتم رو ببینی . تا خودت از یه چیزی مطمئن نیستی به یه سایت ضربه نزن با پست دادنت .
من + پسر عموم مصطفی + پسر خالم هادی + دوستم رضا از شیراز 4 تامون از این سایت دریافتی داشتیم . اونا کمتر من بوده در حد 20 دلار 80 دلار 150 دلار اما دریافتی داشتند و خیلی هم راضی هستند .

شما هم میخوای مطمئن شی متقلبه یا نه بیا تستش کن اگه راست میگی

موفق باشی

سلام

احتمالا شما از سایت دریافتی داشتی (متاسفانه نتوستم لینکی که گذاشتی رو باز کنم) اما رو 800 دلارش شک دارم آخه این سایت فقط 1 ماهه (5 جولای 2010) که راه اندازی شده و این مقدار درآمد در این مدت کم شگفت انگیزه و نیازه به سرمایه گذاری اولیه در سایت داره

در ضمن من دلایل این سایت (PTC-investigation) رو هم برای اسکم معرفی کردن استارنات خوندم خیلی پیش تر از اینکه این سایت رو در لیست سایت های اسکم قرار بده (PTC-investigation قبل از اینکه از اسکم بودن سایتی مطمئن بشه اون رو در لیست تحت نظارت یا Watch list قرار میده قبل از این لیست هم کلا سایت های تازه وارد رو در لیست سایت های تازه وارد Ongoing list قرار میده و به طور کامل معرفی می کنه) و حتی در همی تاپیک ترجمه کامل اون ها رو اعلام کرده بودم (بعد از قطعی شدن اسکم بودن سایت همه پست هایی رو که زده بودم پاک کردم)

به هر حال من که پدر کشتگی با کسی یا سایتی ندارم و از اسکم شدن این سایت اصلا خوشحال نشدم چون خودم تو این سایت عضو بودم و داشتم به اولین برداشت نزدیک می شدم 7 تا ریفرال مستقیم هم داشتم که 4 تاشون خوب کار می کردن. اصلا من خودم با لینک همین کسی که این تاپیک رو زده عضو شدم. من فقط اون چیزی رو که سایت معتبر PTC-investigation گفته رو نقل و قول کردم قضاوت با خودتون

در حال حاضر با توجه به اینکه داشتم تو این سایت به برداشت (4$) نزدیک می شدم هنوز به فعالیت ادامه میدم اما کلیه لینک های ریفرالم رو تا حصول اطمینان حذف کردم منتظر خبر های تازه تر باشید

با تشکر (@)

Last edited:

Irbux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

احتمالا شما از سایت دریافتی داشتی (متاسفانه نتوستم لینکی که گذاشتی رو باز کنم) اما رو 800 دلارش شک دارم آخه این سایت فقط 1 ماهه (5 جولای 2010) که راه اندازی شده و این مقدار درآمد در این مدت کم شگفت انگیزه و نیازه به سرمایه گذاری اولیه در سایت داره

در ضمن من دلایل این سایت (PTC-investigation) رو هم برای اسکم معرفی کردن استارنات خوندم خیلی پیش تر از اینکه این سایت رو در لیست سایت های اسکم قرار بده (PTC-investigation قبل از اینکه از اسکم بودن سایتی مطمئن بشه اون رو در لیست تحت نظارت یا Watch list قرار میده قبل از این لیست هم کلا سایت های تازه وارد رو در لیست سایت های تازه وارد Ongoing list قرار میده و به طور کامل معرفی می کنه) و حتی در همی تاپیک ترجمه کامل اون ها رو اعلام کرده بودم (بعد از قطعی شدن اسکم بودن سایت همه پست هایی رو که زده بودم پاک کردم)

به هر حال من که پدر کشتگی با کسی یا سایتی ندارم و از اسکم شدن این سایت اصلا خوشحال نشدم چون خودم تو این سایت عضو بودم و داشتم به اولین برداشت نزدیک می شدم 7 تا ریفرال مستقیم هم داشتم که 4 تاشون خوب کار می کردن. اصلا من خودم با لینک همین کسی که این تاپیک رو زده عضو شدم. من فقط اون چیزی رو که سایت معتبر PTC-investigation گفته رو نقل و قول کردم قضاوت با خودتون

در حال حاضر با توجه به اینکه داشتم تو این سایت به برداشت (4$) نزدیک می شدم هنوز به فعالیت ادامه میدم اما کلیه لینک های ریفرالم رو تا حصول اطمینان حذف کردم منتظر خبر های تازه تر باشید

با تشکر (@)

من توی این سایت مدل عضویتمو به مدل 120 دلاری آپگرید کردم و دارم 135% از کلیک های زیرمجموعه هام در میارم . در حال حاضر 1996 تا زیر مجموعه دارم ( خودم یبش از یک میلیون و سیصد هزار عضو توی یاهو گروپ توی 25 تا گروپ دارم ) درامد روزانم از این سایت بین 50 تا 150 دلاره . تقریبا حدود 846 دلار برداشتی داشتم الان حدود 800 و خوردی هم تو حسابموه . 27/08/2010 هم روز برداشتم میرسه و اگه پرداخت کرد باز اینجا هم پست میدم . این سایت مال منم نیست که بخوام طرفداریش رو کنم اما از اونجایی که داره صادقانه فعلا به همه پرداخت میکنه باید حمایتش کنیم . اگه پرداخت رو یه زمانی متوقف کنه سریع من متوجه میشم چون دوستای زیادی دارم که از طرف من توی این سایت عضوند و روزانه یکی یکشون دارن برداشت میکنند .
id yahoo man : anaefrit
اگه میخوای شکت در مورد اون فیش 600 دلاریه برطرف بشه پی ام بده تا برطرفش کنم
اما در مورد سایت PTC-investigation
شما تازه با اینجور سایت ها آشنا شدین . اما من حدود 3-4 ساله با مانیتورینگا سر کار داشتم . نه فقط مانیتورینگ این مدل سایت ها بلکه مانیتورینگ خیلی سایت ها . شبیه سایت PTC-investigation خیلی زیاده . اما این سایت تقریبا بازدیدش بیشتره . اگه این بگه فلان سایت خوبه نباید شما فکر کنین که این 100 درصد خوبه . خیلی سایتها توی این سایت لیست شده که داره پرداخت میکنه در صورتی که یوزر های اون سایت ها ناراضیند اما چون با مدیر این سایت دوسته این هنوز جزو Paying ها نگهش داشته و یه سایت هم مثل Starnaute که به همه یوزر هاش پرداخت داشته رفته دنبال یه بهونه ی مذخرف گشته و به این سایت ربطش داده . در حالی که همه ی یوزر های این سایت دریافتی داشتند . سایت PTC-investigation سایت پولیه . یعنی اگه پول دادیش باهات راه میاد اگه ندیش باید بری کنار . اگه باهاشم دوست باشی بهش پول بدی که فلان سایت رو خراب کن میکنه . چونکه این ادمه پوله و بازدیدشم بالاست . به نحوی میشه گفت خرش میره . سایت PTC-investigation بعضی سایت ها رو که نه شرکتی دارند نه دفتری به عنوان سایت های ثبت شده و صاحب شرکت معرفی کرده که آدم خندش میگیره . راستی برو توی همین صفحه ی PTC-investigation تو بخش Starnaute یه نظر خوب در مورد این سایت بده و به عنوان یک یوزر بگو که ازش پول گرفتی و مشکلی نداره بعد ببین نظرتو تایید میکنه یا نه ؟ برو نظر بده خودت میفهمی چی به چیه

خودمو خسته نمیکنم سر شما هم درد نمیارم امیدوارم بعد از اینکه از Starnaute برداشت کردی پولت رو خودت هم متوجه بشی .

Referral Stats

*
Direct Referrals:
1996
*
Rented Referrals:
0
*
Earned so far:
$1755.7347

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
به نظر منم تا 4 دلار پیزی نمونده تلاش کنیم تا ببینیم چی میشه.
امروز متوجه شدم تبلیغاتش خیلی کم شده و اصلا تبلیغ 0.008 نداشت.به نظرتون علتش چیه؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
من توی این سایت مدل عضویتمو به مدل 120 دلاری آپگرید کردم و دارم 135% از کلیک های زیرمجموعه هام در میارم . در حال حاضر 1996 تا زیر مجموعه دارم ( خودم یبش از یک میلیون و سیصد هزار عضو توی یاهو گروپ توی 25 تا گروپ دارم ) درامد روزانم از این سایت بین 50 تا 150 دلاره . تقریبا حدود 846 دلار برداشتی داشتم الان حدود 800 و خوردی هم تو حسابموه . 27/08/2010 هم روز برداشتم میرسه و اگه پرداخت کرد باز اینجا هم پست میدم . این سایت مال منم نیست که بخوام طرفداریش رو کنم اما از اونجایی که داره صادقانه فعلا به همه پرداخت میکنه باید حمایتش کنیم . اگه پرداخت رو یه زمانی متوقف کنه سریع من متوجه میشم چون دوستای زیادی دارم که از طرف من توی این سایت عضوند و روزانه یکی یکشون دارن برداشت میکنند .
id yahoo man : anaefrit
اگه میخوای شکت در مورد اون فیش 600 دلاریه برطرف بشه پی ام بده تا برطرفش کنم
اما در مورد سایت PTC-investigation
شما تازه با اینجور سایت ها آشنا شدین . اما من حدود 3-4 ساله با مانیتورینگا سر کار داشتم . نه فقط مانیتورینگ این مدل سایت ها بلکه مانیتورینگ خیلی سایت ها . شبیه سایت PTC-investigation خیلی زیاده . اما این سایت تقریبا بازدیدش بیشتره . اگه این بگه فلان سایت خوبه نباید شما فکر کنین که این 100 درصد خوبه . خیلی سایتها توی این سایت لیست شده که داره پرداخت میکنه در صورتی که یوزر های اون سایت ها ناراضیند اما چون با مدیر این سایت دوسته این هنوز جزو Paying ها نگهش داشته و یه سایت هم مثل Starnaute که به همه یوزر هاش پرداخت داشته رفته دنبال یه بهونه ی مذخرف گشته و به این سایت ربطش داده . در حالی که همه ی یوزر های این سایت دریافتی داشتند . سایت PTC-investigation سایت پولیه . یعنی اگه پول دادیش باهات راه میاد اگه ندیش باید بری کنار . اگه باهاشم دوست باشی بهش پول بدی که فلان سایت رو خراب کن میکنه . چونکه این ادمه پوله و بازدیدشم بالاست . به نحوی میشه گفت خرش میره . سایت PTC-investigation بعضی سایت ها رو که نه شرکتی دارند نه دفتری به عنوان سایت های ثبت شده و صاحب شرکت معرفی کرده که آدم خندش میگیره . راستی برو توی همین صفحه ی PTC-investigation تو بخش Starnaute یه نظر خوب در مورد این سایت بده و به عنوان یک یوزر بگو که ازش پول گرفتی و مشکلی نداره بعد ببین نظرتو تایید میکنه یا نه ؟ برو نظر بده خودت میفهمی چی به چیه

خودمو خسته نمیکنم سر شما هم درد نمیارم امیدوارم بعد از اینکه از Starnaute برداشت کردی پولت رو خودت هم متوجه بشی .

Referral Stats

*
Direct Referrals:
1996
*
Rented Referrals:
0
*
Earned so far:
$1755.7347

از توضیحاتت ممنون

Irbux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر منم تا 4 دلار پیزی نمونده تلاش کنیم تا ببینیم چی میشه.
امروز متوجه شدم تبلیغاتش خیلی کم شده و اصلا تبلیغ 0.008 نداشت.به نظرتون علتش چیه؟

من از مدیر این سایت درخواست کردم نرخ کلیکاشو بیاره پایین تر چونکه با این نرخی که داره و تعداد زیاد تبلیغاتی که برای نمایش داره مطمئنم نمیتونه برای مدت طولانی نگهش داره برای همین ازش خواستم نرخ کلیکاشو بیاره پایین تر . اونم جواب داد و قبول کرد . منم درامدم از زیرمجموعه هام به این دلیل کمتر شده روزانه - اما راضی هستم چون اگه عمرش زیاد بشه درامد بیشتری کسب میکنیم

Last edited:

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
کسی درخواست پول نکرد؟من 3.5$ دارم به 4 نرسیده هنوز

بالا