sx1, 6600 or k700 ?

شروع موضوع توسط adib ‏22 ژوئن 2005 در انجمن مشاوره برای خرید گوشی و تبلت

1. adib

adib کاربر تازه وارد

به پايين صفحه مراجعه شود لطفا

2. hsn

hsn Registered User

بهتر بود میپرسیدین سیمبین یا غیر سیمبین
    در هر صورت بین سه تای بالا بنظرم هیچ کدام دلیلش هم برای کی 700 که سیمبین نیست وجود گوشی بسیار یهتری k750i و برای 6600 که اولین دلیلش کاملا مشخصه(ج...) و دلیل دیگش 7610 و 6670 و مخصوصا 3230 و چن تا مدلای جدید تازه هست و اما زیمنس هم چون من اصلا از همون اول با زیمنس مخالف بوده وهستم و اصلا ازش خوشم نمیاد .
    تو این رنج قیمتی که مد نظر شماست (البته اکه یه نمه بیشتر مایه بذاری 3230 خیلی خوبه)

3. adib

adib کاربر تازه وارد

دقيقن مشكل من هم همينه.
    K700 به نظرم خوبه چون سوني اريكسونه، زيباست، كوچولوه
    ولي 6600 و SX1 رو به اين دليل توي انتخابهام آوردم چون سيباينن حافظه ميخورن و صفحشون بزرگتره
    اما به دليل همين كه 6600 ، 66كتلت و 66جواد است و SX1 هم بعضيها ميگن كيفيت خوبي نداره شك كردم.
    يعني در واقع به خاطر JFS (Jevad Full System) a بودن 6600 بيشتر بين SX1 و K700 موندم لطفا راهنمايي كنيد
    صفحه بزرگ خيلي برام مهمه و سيمباين بودن ولي از اسم سوني اريكسون هم نمي تونم بگذرم!!!
    ضمناً اگه توي همين رنج قيمت گوشي واقعا بهتري سراغ داريد دريغ نكنيد از معرفيش

من ادبي ننگاشم، نه اين است؟!!

4. adib

adib کاربر تازه وارد

من بالاخره تصميم گرفتم SX1 بگيرم ولي يك سوال
    SX1 McLaren چه فرقي با SX1 داره و قيمت چنده آيا اصلا تو ايران هست؟

5. hsn

hsn Registered User

خود داني ولي فكر ميكنم زياد طول نميكشه كه از انتخابت پشيمون ميشي :rolleyes:
    تو اين رنج قيمت يه 6630 يا 6670 دست دو اگه يه آشناي مطمئن سراغ داري بگير

6. pinnacle

pinnacle کاربر تازه وارد

با سلام :)
    SX1 McLaren با SX1 فرقش فقط مشكي بودنشه.تو ايران وجود داره ولي چينيه(از نمايندگي زيمنس پارس پرديس پرسيدم).قيمت بين 230 تا 240 .

7. footbal
  8. adib

adib کاربر تازه وارد

من از خريد گوشي دسته دو كمي ميترسم ولي تازه اگر هم نترسم مگه كسي 6630 دسته دو رو به 120 تومن ميده؟
    SX1 مگه چه مشكلا تي داره.
    لطفا؟
    Pinnacle ازت ممنونم.

9. noisymind

noisymind Registered User

در مقايسه با گوشيهاي هم سطح خودش سره . حتي همين الان شما دارين با 6630 مقايسش ميكنين!! :cool: كه اگه دوربين مگا پيكسلي براتون مهم نيست انتخاب خوبيه :rolleyes: طرحشم كه منحصر به فرده :happy:
    تا حالا هم چند تا از دوستاي من و خودم! پشيموم نشديم. چون تو اين قيمت و كلاس بعد از اين بايد برين سراغ 6600 كه اونم ........ :blink: :f34r: :D

10. pinnacle

pinnacle کاربر تازه وارد

خواهش ميكنم :)
    من اين گوشي رو از آبان 83 دارم.حدود دو هفته دنبال گوشي بودم تا SX1 رو انتخاب كردم.اگه الان هم ميخواستم دوباره SX1 رو ميخريدم.
    SX1 قابليت عوض شدن تم رو نداره (البته يه راههايي مثل دستكاري تو Firmware وجودداره)و به خاطر فرقهاي سخت افزاري با گوشيهاي هم رده سيمبين با بعضي از نرم افزارهايي كه با دوربين سروكار دارن خوب كار نميكنه.در مقابل داشتن راديو و MP3 استريو و كيفيت صداي بسيار بالا و دوربين با كيفيت اين گوشي رو از ساير گوشيهاي هم رده خودش جدا ميكنه.
    البته در استفاده از اسپيكر SX1 بايد يه كم محتاط بود چون گوش كردن صداهاي بسيار بلند باعث صدمه زدن بهش ميشه.داشتن كابل USB و همچنين دسترسي آسان به MMC كارت از ديگر مزاياي اين گوشيه.و درآخر طراحي بسيار زيبا و راحتي تايپ SMS ...
    موفق باشيد :)

11. adib

adib کاربر تازه وارد

من از چند نفر شنيدم كه بعد از مدتي كار كردن دكمه هاش لق ميزنه آيا اين حقيقت داره؟
    ضمنا بعضي ها هم ميگن زياد هنگ ميكنه و سرعتش هم كمه اين چي راسته؟
    دوستاني كه SX1 دارن راهنمايي كنن.

12. adib

adib کاربر تازه وارد

كسي 6630 دسته دوم فروشي حدود قيمت 230 هزار تومن داره؟ خريداريم

13. pinnacle

pinnacle کاربر تازه وارد

باسلام :)
    منظورتون از لق زدن چيه؟كليدهاي SX1 از ابتدا حالت انعطاف پذيري داره و خيلي تو جاي خودشون محكم نيستن و دليلش هم به خاطر نوع طراحيه و هيچ مشكلي رو هم بوجود نمياره.
    اين گوشي زياد هنگ نميكنه (تو اين 7 ماه كه من دارم حدودا 4 بار)وعلتش هم معمولا نصب برنامه هاي مختلفي هست كه با هم يا با گوشي سازگاري ندارند.
    سرعت اين گوشي از گوشيهاي هم رده خودش(مثلا 6600) بالاتره چون CPU سريعتري داره.

14. avajang.com .leftjee.ir.right
  15. siavash8027

siavash8027 کاربر تازه وارد

سلام
    من حدود 1.5 ماه هست كه sx1 دارم همونطور كه دوستمون هم گفت كليد ها طراحي خاصي داره و نوحي انعطاف و نرمي خاصي داره البته لق نمي زنه ها . هنگ هم خيلي كم مي كنه من اون اول كه همش روش برنامه جور وا جور مي ريختم 2 - 3 بار هنگ كرد ولي الان ديگخ نه عين بچه آدم كارش رو مي كنه . سرعتش هم خيلي بالاست با 6600 مقايسه كردم بالا تر بود و وقتي از سايت زيمنس fireware اش رو آپديت كردم كه عالي شد . به نظر من اينو بگير چون هم سيبيان هست و هم رم مي خوره در ضمن جوات هم نيست . در هر حال من كه راضيم ولي k700i هم عاليه اگه به رم احتياجي نداري اون رو بگير شكيل تر و خوشگلتر تره در ضمن ميگن دوربينش بهتره و فلش هم داره به هر حال انتخاب با خودت اگه سوالي بود بگو . ما مثل اين نوكيا دار ها متعصب نيستيم بگيم فقط زيمنس اگه رم و سيمبيان لازم نداري بهترين انتخاب k 700i :happy: :happy: :happy: به نظر من اگه سوني اريكسون دوست داري با همون 41 MB گوشي بساز حالا با خودت .

16. saeid_2001

saeid_2001 کاربر تازه وارد

معلومه 6600 بهتره .ك700 كه هيچي جاي بحث نداره ولي 6600 درسته كتلته ولي الان 220 تومن قيمتشه و به نظر من خيلي گوشي خوبيه و هر كاري كه با يه گوشي بشه كرد با 6600 ميشه كرد البته من زياد با زيمنس ميونه خوبي ندارم يادم يه s55 داشتم كه خيلي اشغال بود از همون زمان ديگه از زيمنس بدم اومد ولي خدا وكلي گوشي سگ جون ميخواي 6600

17. noisymind

noisymind Registered User

اتفاقا منم يه زماني s55 داشتم. اون موقع زمان خودش گوشی توپی بود. دوربین وصل میشد و BT و irda هم که داشت . (اون موقع و با قیمت پایین ) حالا هر کی الان بگیره خب با این امکانات جدید که الان هست معلومه که به درد نمیخوره! ولی اینو که نمیشه به کل siemens نسبت داد که :blink:

18. adib

adib کاربر تازه وارد

ممنون از همه‌ي دوستان عزيز، خيلي هم ممنون

zarpopخرید بک لینک