برگزیده های پرشین تولز

T9 یا a620

fhajikhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت استادان گرامی

من می خوام یه دوربین بخرم زیر 400 تومان و اینها را پیدا کردم

T9 که الان باهاش یک کارت 128 مگ و یک کیف هم مجانی میدهند. لرزشگیر دست هم داره ولی بعضی ها در فروم می گویند که سونی کیفیت عکس شب آن بد است. ولی راجع به T9 کسی زسیاد چیزی نگفته.

A620 هم هست که من خودم قبلا کنون داشتم که 300 خریدم 2 سال پیش و استفاده هم زیاد نکرده بودم که یهو لنزش خراب شد و گفتند خرجش 280 تومان می شه که خیلی حالم از کنون گرفته شد.

در ضمن یک مدلهایی مثلP200 و W7 هم شنیدم که خوبه

در ضمن من آماتور هستم و دنبال دوربینی هستم که شب هم در حد قابل قبول عکس بگیره.

با تشکر از راهنمایی های شما و امیدوارم که توضیحاتم کافی بوده باشه

fhajikhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک نکته دیگه هم که فکر کردم sony بخرم بهتره اینه که دیدم به نظرم با توجه به صحبتهای مطرح شده در اتاقها sony دردسرش از نظر گارانتی و تفاوت قیمت ها کمتره. در ضمن این مدلها آیا ژاپنی است یا چینی؟؟؟

fhajikhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرمنده در ضمن من دیدم که بعضی از دوربینها فقط 3 دقیقه فیلمبرداری می کنند. من میخوام بیشتر فیلم برداری کنم. البته می دونم انتظار دوربین فیلمبرداری نباید از دوربین عکاسی داشت.
ببخشید دیگه خیلی حرف زدم. علتش اینه که خیلی گیج شدم ....

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
از t9 که اطلاعات ندارم ولی a620 پشیمونت نمیکنه من خودم a510 دارم راضی هستم پس a620که کامل

شده ی 510 هست با lcd چرخان و ماکرو بهتر و پیکسل بالاتر 100% چیز خوبیه

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
کانن گارانتيش در ايران کمي ضعيفه البته از کمي يکم بيشتر. منم پرينترشو داشتم هدش خراب شد (با اينکه يه ماده مصرفي حساب ميشه) خواستم بخرم گفت 50 هزار تومن در صورتي که پرينتر رو 47 هزارتومن خريده بودم. اما مشکلتون با لنز . بايد بگم متاسفانه بعضي از دوستان دقت لازم در استفاده از دوربين رو ندارن . دوربين چه در دوران انالوگش و چه در حال حاظر يکي از ظريفترين و حساس ترين وسائل محسوب ميشه که توجه زيادي در نگهداري و حمل لازمشه . من مطمئنم شما بصورت معکوس به لنز دوربين نيرو وارد کردين که با عث سوختن و يا جام شدن اون شديد و يا اينکه چرخدندهاشو خراب کردين . که اگه بخواهيد بازم اينکار رو انجام بدين هر دوربين ديگه اي هم که باشه ايجاد مشکل ميشه براش. اما توصيه من اينه که دنبال سري تي سوني به هيچ عنوان نري (حداقل پي رو ميشه يه کاري کرد) . اين دوربينها بسيار کم امکانات هستن و بعدا" برات ايجاد مشکل ميکنن . تنها زماني دنبالشون برو که بخواي حجم کمي داشته باشن و براي حمل و نقل و يا مخفي کردنش مشکلي نداشته باشي. در غير اينصورت يه کالاي لوکس حساب ميشه . ا 620 در موردش خيلي صحبت شده و جواب خودشرو هم پس داده و ديگه نيازي به تکرارش نيست . الان بهتيرين انتخاب ميتونه باشه اما از اونجايي که شما يبار با لنزهاي خارجي مشکل داشتي من توصيه ميکنم يه نگاه هم به شاهکار نيکون بندازي بنام s4 که لنز داخلي 10 ايکس داري و منم يکي از مدلهاي قديمي همين خانواده رو دارم که پدر بزرگ s4 محسوب ميشه. اگه سئوالي بود ما در خدمتيم بپرس تا جوابتو بديم يا علي.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
قبل از خريد حتما در انجمن جستجو كنيد در مورد دوربين مورد نظرتون كه از تجربيات افرادي كه دارند مطلع بشيد و بعد از خريد تا حد امكان با مشكل مواجه نشيد.
ارسلان جان چيزهايي در مورد اين سري سوني گفت.
" اين تاپيك " هم در مورد T هست كه قديم نديما بوده.
براي تاپيك هاي ديگه هم همونطور كه گفتم از جستجو استفاده كنيد.
موفق باشيد.

fhajikhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر از جوابهای شما عزیزان. من در مورد حرفهای شما عزیزان خصوصا phoyo-live بررسی کردم و در مورد دوربینها هم همینطور. در تاپیک ها به این نتیجه رسیدم که مثلا iso از چیزهای مهم است و iso ها رو که بررسی کردم مثلا p200 از 100-400 بود ولی t9 از 64-400 بود و تنها دوربین سونی بود که کمتر از 100 رو در این رنج قیمت داشت و دوربین های هم قیمت مثل W7 یا p200 همه از 100-400 هستند. در ضمن یکی از دوستام که خیلی تو خط گارانتی و ... است و هی موبایل و ... میترکونه و می بره گارانتی می گفت که تو گارانتی خیلی مورد مشابه من دیده که لنز یه همچین ایرادی پیدا کرده.

باز هم از پاسخهای شما متشکرم.

fhajikhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرمنده منظورم Iso 64 تا 640 بود

بالا