برگزیده های پرشین تولز

The Godfather (1972 Film) SOUNDTRACK

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان
امروز داشتم دنبال آهنگ می گشتم که خیلی اتفاقی و از جایی که اصلا انتطارش رو نداشتم با لینک دریافت این آلبوم مواجه شدم ، هرچند در گذشته بیشتر ساند تراک های این شاهکار رو دانلود کرده بودم ، باز نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و کل آلبوم را دریافت کردم .... خواستم لینک دریافتش را در این قسمت قرار بدم تا دوستانی که مایل هستند نیز دریافت کنند ..

حجم 42 مگابایت

B000002OG5.01._SCMZZZZZZZ_.jpg

کد:
1. Main Title (The Godfather Waltz)
2. I Have But One Heart
3. The Pickup
4. Connie's Wedding
5. The Halls Of Fear
6. Sicilian Pastorale
7. Love Them From The Godfather
8. The Godfather Waltz
9. Apollonia
10. The New Godfather
11. The Baptism
12. The Godfather Finale

لینک دریافت آلبوم کامل :
کد:
http://rapidshare.de/files/5422561/The_Godfather__1972_.zip

توضیحات :

When director Francis Ford Coppola turned novelist Mario Puzo's pulpy The Godfather into one of the greatest accomplishments of modern American cinema in 1972, one of his shrewdest decisions was to hand the scoring assignment to the great Italian film composer Nino Rota. Rota, who had built his reputation alongside Fellini (though he'd already scored some three dozen films in the previous 20 years), brought Neopolitan jazz stylings and a Sicilian melodic sensibilty (characterized perfectly by the main title's mournful solo trumpet, which has since become a cinematic icon) to a story of corruption and betrayal as American as, well, gnocchi. Listening to this masterful score one can't help but wonder what Rota, who died in 1979) might have accomplished had he begun working with Hollywood's resources a decade earlier. --Jerry McCulley​

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
You have requested the file The_Godfather__1972_.zip ، لینک دیگه ای ازش دارین ؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mohammad_1ta :
با تشکر از FireFly لینک درست به صورت زیر هست
http://rapidshare.de/files/5422561/The_Godfather__1972_.zip.html
بعد از این که صفحه لود شد در پایینه صفحه رو دکمه Free بزنید
خوب لینکی که شما می گید درسته و بصورت Live دادید ، دقیقا همون لینکی است که من دادم .. فرقی داره ؟ !!! در ضمن لطف کنید لینک های Rapidshare رو بصورت Live ندید ، چون احتمال اینکه حذف بشه بالا میره ....

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Saeidgraph :
You have requested the file The_Godfather__1972_.zip ، لینک دیگه ای ازش دارین ؟
راستش من همین الان دوباره چک کردم ، درست است ... فقط همینطور که اطلاع دارید از rapidshare بصورت رایگان در یک ساعت فکر کنم بیش از 50 مگ نمیشه گرفت و یا اینکه شما با یکی از اون اکانت های PREMIUM که کار نمیکنه لاگین کرده باشید ... لطفا Logout کنید یا کوکی ها رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از FireFly :
راستش من همین الان دوباره چک کردم ، درست است ... فقط همینطور که اطلاع دارید از rapidshare بصورت رایگان در یک ساعت فکر کنم بیش از 50 مگ نمیشه گرفت و یا اینکه شما با یکی از اون اکانت های PREMIUM که کار نمیکنه لاگین کرده باشید ... لطفا Logout کنید یا کوکی ها رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

مرسی ، الان مجدد فعاله .:)

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
بازم غیر فعاله :d

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا