برگزیده های پرشین تولز

The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun!

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. الان كه اومدم از Rapidshare دونلود كنم (ساعت 2:40َAM ) ديدم كه كاراكتر چكش را برداشته و دونلود ازآن به كمك برنامه‌هاي دونلود منيجر ممكنه! (با امكان resume) بدوويد تا ساعت خوبش تمام نشده!!! البته دونلود همزمان امكان نداره و زمان تاخيير بين دو دونلود پا برجاست! اين هم اثباتش:

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/17
209.gif
60.gif

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
دوستان من امروز رفتم یک فایل رو دانلود کنم و با این رو به رو شدم :

An error has occured:

This file is blocked, because it is under suspicion for illegal content. 7 days after a file is blocked, it will automatically be deleted, if the block has not been removed by RapidShare beforehand. Therefore, a download of this file is currently not possible.
Go back to try again.

این یعنی چی ؟؟؟؟ تا دیروز قسمت های دیگه ی اون فایل درست و سالم بودن و من دانلود کردم ولی از امروز اینجوری شده؟؟؟؟:eek:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام pedramakaay عزيز
1538.gif

. خيلي بدشانسيد! اينطور كه از متن فوق مشخصه فايل‌هاي فوق توسط يك نفر(يا بيشتر!) Report Abuse شده‌اند! اين آخر حال گيري هست!! شما مجبوريد 7 روز صبر كنيد!!! و دعا كنيد پس از 7 روز فايل‌ها سالم تشخيص داده شوند.....!
. اگر در تورنت فايل‌هاي فوق موجودند از آنجا دريافت نماييد! البته از اول بايد همه را دونلود نماييد!!!

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/19
27653.gif
26650.gif

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام pedramakaay عزيز
1538.gif

. خيلي بدشانسيد! اينطور كه از متن فوق مشخصه فايل‌هاي فوق توسط يك نفر(يا بيشتر!) Report Abuse شده‌اند! اين آخر حال گيري هست!! شما مجبوريد 7 روز صبر كنيد!!! و دعا كنيد پس از 7 روز فايل‌ها سالم تشخيص داده شوند.....!
. اگر در تورنت فايل‌هاي فوق موجودند از آنجا دريافت نماييد! البته از اول بايد همه را دونلود نماييد!!!

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/19
27653.gif
26650.gif

سلام بر IgImAx گرامی و عزیز.....

آخ آخ آخ.....خیلی بد شد که.....:(

دعا می کنیم.....:f34r:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بر IgImAx گرامی و عزیز.....

آخ آخ آخ.....خیلی بد شد که.....:(

دعا می کنیم.....:f34r:
همچنین میتونی آپلود کننده فایل هارو پیدا کنی و ازش بخوای که دوباره واست آپلود کنه.

اگر لینکهارو توی فروم وارز پیدا کردی این کار امکان پذیره

بالا