برگزیده های پرشین تولز

the Risk of NUCLEAR BOMB! Don`t Click!

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
مي خواستم كمي هم از انرژي هسته اي بگيم و سياست كشورا رو!
راستش ديشب شبكه HomaTV در برنامه گفتگوي ويژه مهمانان، 11 پيشنهاد رو براي ارائه به اروپائيها و حل بن بست هسته اي بيان كرد.
مي گفت اگه غرب قبول بكنه (كه منطقي نيست!) همه چيزو بدست آورديم و هيچ چيزو از دست نداديم و اگر قبول نكنه ديگه نمي تونن افكار عمومي كشورهاي خودشونو با خود همراه كنن كه ايران داره بمب اتم مي سازه چون ايران به درخواست اونا عمل كرده و حالا آژانس به نفع ما ميشه و خطر حمله به ايران رفه مي شه!
و اما چند تا از پيشنهادات كه يادمه:
-غني سازي در خاك روسيه پذيرفته بشه به شرطي كه:
-حق غني سازي در ايران محفوظ باشه
-كنترل غني سازي در روسيه با ايران باشه
-سوخت رساني به ايران تضمين بشه
-چون غني سازي در ايران انجام نمي شه بجز حقوق كارمندان بقيه ضررهاي حاصل از اين فرآيند در روسيه با غربيها و آمريكا باشه
-حق انجام پروژه هاي علمي در زمينه انرژي هسته اي براي ايران به رسميت شناخته بشه
-نام ايران از ليست كشورهاي حامي تروريسم خط زده بشه
-تمام تحريم هاي ايران لغو بشه
-كشورهاي P5 (پنج كشور عضو شوراي امنيت) امنيت مرزهاي ايران رو تأمين بكنن
و ...
نظر شما چيه؟:cool:
13840719_jomhori_islami_09_siasi_2_1.jpg

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اي بابا
تو چه ساده اي پسر !... برنامه ما از الان تا 50 سال ديگه نوشته شده و معلومه ... اين وسط من و شما ييم که رفتيم سر کار . وگرنه همه بده بستونا شده و ما بيخبريم .

اينم واسه اين که دست خالي نرم

s7K98666.gif

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از MacMan :
اي بابا
تو چه ساده اي پسر !... برنامه ما از الان تا 50 سال ديگه نوشته شده و معلومه ... اين وسط من و شما ييم که رفتيم سر کار . وگرنه همه بده بستونا شده و ما بيخبريم .
==============================
جونم من كه گفتم اين نظر من نيست اونو از شبكه هما نقل كردم خودم هم بهش انتقاد دارم اينكه رسانه هاي غربي همش دست خودشونه و مي تونن قرارداد كذايي رو يه جور ديگه نقل كنند.
اما منظور من از اين تاپيك اين بود كه نظرات درست و حسابي خودتونو بدين. بابا همين ديشب اين موسيوي كله كچل پينوكيويي ايران رو تهديد به حمله اتمي كرد:blink:
041961.jpg

راستي بگم همين روزاست كه بوي گوشت بخار شده در بياد كي مي خواد؟!!!!:blink:
ضمنآ به همه ساكنين ايران اعم از انسان و حيوان و كرم خاكي توصيه مي شه وصيت نامه هاشونو نوشته و در ايميلشون! نگه دارن! ديدار به قيامت!!!!:blink:

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Dr Mahdi Khan :
==============================
جونم من كه گفتم اين نظر من نيست اونو از شبكه هما نقل كردم خودم هم بهش انتقاد دارم اينكه رسانه هاي غربي همش دست خودشونه و مي تونن قرارداد كذايي رو يه جور ديگه نقل كنند.
اما منظور من از اين تاپيك اين بود كه نظرات درست و حسابي خودتونو بدين. بابا همين ديشب اين موسيوي كله كچل پينوكيويي ايران رو تهديد به حمله اتمي كرد:blink:
041961.jpg

راستي بگم همين روزاست كه بوي گوشت بخار شده در بياد كي مي خواد؟!!!!:blink:
ضمنآ به همه ساكنين ايران اعم از انسان و حيوان و كرم خاكي توصيه مي شه وصيت نامه هاشونو نوشته و در ايميلشون! نگه دارن! ديدار به قيامت!!!!:blink:

نه بابا ، هيچ خبري نميشه خيالت راحت ;)
حداقل مشکل اين ترافيک تهران شايد يه جورايي حل بشه :wacko:

بالا