برگزیده های پرشین تولز

USER FRIENDLY

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بياييد ببينيم نظر هر كس در مورد اين تاپيك چيست و چه پارامترهايي را را براي user freindly بودن يك كمپاني مد نظر قرار مي دهد.

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از نوكيا شروع مي كنم و بقيه هم بقيه كمپاني ها و يا همين را ادامه دهند ببينيم به كجا مي رسه
فقط لطفا يه جوري ادامه بديم كه دوباره هي نگيم اين بهتره و اون بدتره...

من نوكيا را User Friendly مي دونم به چند دليل:
يكي اينكه فكر مي كنم سريع مي تونم به اون خواستم در گوشي برسم با فشار دادن كمترين دكمه ها
مثلا در حالتي كه گوشي lock باشه من مي تونم با فشار دادن 4 كليد به 90% از امكانات گوشي دست پيدا كنم.
2 دكمه براي unlock كردن!!!!!!!! و يك دكمه براي رفتن به منو و يك دكمه براي ok كردن(Nokia 6230).البته به اضافه بالا و پايين رفتن در بين گزينه ها مثلا bluetooth يا Infrared يا Radio يا music player يا هر گزينه ديگري...
تقريبا در تمامي گوشي هاي نوكيا Cover هاي آن قابل تعويض مي باشد و در صورت خسته شدن و يا معيوب شدن مي توان با پرداخت قيمت كمي يك شكل و شمايل جديد به گوشي داد.
تمامي Charger هاي نوكيا يكسان بوده و براي هر گوشي مي توان از Charger گوشي ديگر استفاده كرد.
براي استفاده از Memory در گوشي هاي نوكيا معمولا مي توان
از MMC يا SD يا Mini SD يا... استفاده كرد كه با تنوع و مارك هاي گوناگون در بازار پيدا مي شود و از قيمت مناسبي هم برخوردار است.مثلا Sony در دوربين هاي خود از ’Memory Stick در انواع مختلف استفاده مي كند كه همان كار
مثلا MMC را انجام مي دهد ولي براي كاسبي بهتر.مي توانيد قيمت يك MMC و يك Memory Stick را با ظرفيت يكسان
مقايسه كنيد تا متوجه صحبت من شويد.معمولا گوش هاي نوكيا خيلي كاربردي هستند و براي هر سليقه اي گوشي با مارك نوكيا وجود دارد.البته اين يكي خيلي به تاپيك مربوط نيست ولي ادامه مي دم.مثلا شما در بيابان و
جنگل و... كار مي كنيد.در اينجا mp3 player براي شما چقدر مهم است؟اما GPS RECEIVER چي؟نوكيا گوشي دارد كه داراي گيرنده GPS مي باشد.ايا شما مي خواهيد از گوشي براي بازي كردن استفاده كنيد؟ نوكيا Ngage را توليد كرده.براي دريافت و انتقال و نگهداري اطلاعات چطور به عنوان يك Businessman؟ مي توانيد از 9300 يا 9500 Communicator استفاده كنيد.مي خواهيد با گوشي خود نشان دهيد كه فرق مي كنيد.شما مي توانيد از گوشي
8800 استفاده كنيد با مشخصات مربوط به خود.چه اشكالي داره شما چندان ثروتمند نيستيد و يا امكانات خاصي نمي خواهيد همين حالا اگر به سايت نوكيا سر بزنيد گوشي هايي را خواهيد ديد كه نوكيا قرار است به زودي به بازار بدهد
كه حتي صفحه نمايش ان رنگي نيست!!!!معمولا گوشي هاي نوكيا از نظر ارتباطي قوي هستند.حالا چه در ايران كه
معمولا مي گويند نوكيا بهترين انتن دهي را دارد(فكر مي كنم مهم ترين شرط براي خريد موبايل)و يا در ارايه امكاناتي نظير ُEDGE يا GPRS يا HSCSD و بقيه ديتا سرويس ها كه معمولا بالاترين Data Transfer Rate را دارا هستند كه ما در ايران نداريم.و گوشي هاي سيمبين و ... كه هر كدام كاربرد خود را دارند.در نهايت اينكه گوشي هاي نوكيا داراي عمر طولاني مي باشند.من به اين دلايل نوكيا را User Friendly مي دونم.
شما چطور؟

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
توي كمپاني ها :

نوكيا واقعا يوزر فرندلي هست ..... LG هم بد نيست و بعدشم سوني........

ولي سامسونگ اصلا بويي از يوزر فرندلي نبرده ... همينطور هم كنون

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تاپیک جالبی می تونه باشه، به شرطی که اون توصیه ابتدایی jraminj عزیز مورد توجه باشه.

بالا