برگزیده های پرشین تولز

vb در dirction

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
سلام به همه بچه ها . ما داریم یه vb فارسي ميكنيم . مشكلي تو ي dirction داريم . اونم اينه كه dirction استايل ltr و ما مي خواييم rtl كنيمش . اگه source وي بي رو ببينيد يجا هست به اين صورت
کد:
<div>

الان هم مي خواييم dir=rtl رو به اين تگ اضافه كنيم تا درست شه . هر چي توي vbulletin-style.xml گشتيم اين تگو پيدا نكرديم . البته چند تا ازنا بودن من اين dir رو بهش اضافه كردم ولي اينا نبودن . ديگه نمي دوونيم چيكار كنم . گرفتم هرچي تگ div بود توي xml رو dir=rtl اضافه كردم . ( ديگه هنگ كرده بوودم مجبور بوودم اينكارو بكنم :D )
همه چي تغيير كرد و تمام dir ها rtl شدن ولي message نه !
ميشه يه راهنمايي بكنيد ما هم جريان بياد دستمون

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
توی بخش تمپلیتها دنبال تمپلیت postbit و یا همون کلمه message بگرد. (با استفاده از همون search خودش) همونجا پیداش می کنی.

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
احسان جان message بين
کد:
<div>
قرار ميگيره . با home site كار ميكنم
home site يه سيستمي داره كه replase all ميكنه . باورت ميشه با اين كار هرچي <div> بود رو به
<div dir=rtl>
تبديل كردم ولي هيچ تغييري تو فرمت مسيج نكرد
لطفا يخورده كمك كن

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ببین من چون خیلی وقت پیش با این استایل ها ور رفتم، دقیق یادم نیست چی به چی بود. ولی توصیه میکنم اون استایلی هم که اونجا استفاده شده چک کن. شاید اون align:left است و این باعث شده که سمت چپ دیده بشه.
در ضمن... بعد از اینکه تغییرات رو انجام دادی سورس صفحه را باز کن ببین اصلا اعمال شده یا نه؟ اگه نه لابد داری جای اشتباهی رو ادیت می کنی.

بالا