برگزیده های پرشین تولز

VB Question ...

omidt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان ... اول از هرچیز بابت پینگلیش نوشتن معذرت میخوام ...
اگر کسی از دوستان میتونه جواب سوال من رو بده، خیلی ممنونش میشم ...
age 2 ta Combo box dashte bashim va 1 Command button too event click command button mikham ye IF benvisam ke 2 ta vabaste dashte bashe yekish combo1,text va oonyekish combo2,text yani taghriban intory if combo1,text="test1" & combo2.text="test2" then form1.show else end if ye hamichin chizi mikham benvisam vali nemishe omidvaram manzooram ro fahmide bashid ke chi mikham

esm

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از omidt :
با سلام به همه دوستان ... اول از هرچیز بابت پینگلیش نوشتن معذرت میخوام ...
اگر کسی از دوستان میتونه جواب سوال من رو بده، خیلی ممنونش میشم ...
age 2 ta Combo box dashte bashim va 1 Command button too event click command button mikham ye IF benvisam ke 2 ta vabaste dashte bashe yekish combo1,text va oonyekish combo2,text yani taghriban intory if combo1,text="test1" & combo2.text="test2" then form1.show else end if ye hamichin chizi mikham benvisam vali nemishe omidvaram manzooram ro fahmide bashid ke chi mikham

مطمئن نيستم از اين باشه ولي يه نگاهي بكن ببين كد زير رو توي ايونت فرم لود نوشتي يا نه
Call Load(Form1)

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
در مورد combo box ها که گفتی تو چه فرمی قرار گرفتند منظورم اینکه باید اول فرمی show بشود تا بتوان مقدار به آن داد و یا مقادیر را بصورت کد وارد کردی.
و یا Form1 یک فرم دیگر بوده و این combo ها را داخل یک فرم دیگه قرار دارد.
لطفا اگر سوالي داشتي بصورت Private Messages: پيام بده چون ممكنه من به اين تاپيك سر نزنم

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
بابا بي خيال پي ام!! دوست عزيز سوالتو واضح و فارسي بپرس تا دست كم بفهميم چي ميخواي حتما جواب ميگيري.

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
من فكر مي كنم مشكلت همون & باشه، از And استفاده كن ببين چي مي شه
کد:
Private Sub Command1_Click()
    If Combo1.Text = "Text1" And Combo2.Text = "Text2" Then
        Form2.Show
    Else
        End
    End If