برگزیده های پرشین تولز

Virtual Server - Germany, France - 100mbps, 1000mbps

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
سلام یک p.m فرستادم لطفاٌ جوابم را ارسال کنید.

با تشکر​

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانت‌های تست امروز هم همه بسته شدند، در صورت درخواست تست، برای فردا تحویل داده میشود. در ضمن چند نکته هست که بعضی‌ از دوستان در پیام خصوصی می‌پرسند که گفتم اینجا بگم همه بدونند.

۱. قابلیت هر گونه نرم افزار ( بجز نرم افزار‌های هک و اسپم و ایمیل تبلیغاتی ) وجود دارد.
۲. آای پی‌‌های اختصاص داده شده کاملا اختصاصی می‌باشد، و فقط برای خود دوستن هست.
۳. از هر گونه سایت میتونی‌ دانلود داشته باشید.
۴. قابلیت نصب برنامه‌های رپید لیچ و انجام لیچ وجود دارد.
۵. قابلیت انجام کارهای رار و آنرر وجود دارد، با صورت بالا.
۶. قابلیت نصب تورنت و دانلود از تورنت وجود دارد.
۷. قابلیت دانلود ۲۴ ساعته حتا بدون وصل بودن به سرور وجود دارد.
۸. قابلیت ایجاد لینک‌های مستقیم برای سایت‌های دانلود خودتون وجود دارد.
& ۱۰‌ها امکانات دیگر.

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
جواب داده شد. دوستان سرور‌های آلمان هم دقیقا منان کیفیت همین سرور‌های فرانسه هست با این تفاوت که سرعت دانلود متوسط بین ۲ تا 10mb هست

p.m زدم واست.مگه سرعت دانلود ماله فرانسه چقدر هست؟

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
p.m زدم واست.مگه سرعت دانلود ماله فرانسه چقدر هست؟

test.jpg
صورت سرور‌های فرانسه به ۷۰ تا ۸۰ مگا بایت هم خواهد رسید.

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
اینترنت دانلود منیجر نصب نبود و نتونستم خوب چک کنم.اجازه نصب هم داده نمیشد.
اگر میشه سرعت دانلود تورنت با utorrent و دانلود با idm را بفرمایید.
من تست رو انجام دادم بدون idm.

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینترنت دانلود منیجر نصب نبود و نتونستم خوب چک کنم.اجازه نصب هم داده نمیشد.
اگر میشه سرعت دانلود تورنت با utorrent و دانلود با idm را بفرمایید.
من تست رو انجام دادم بدون idm.

دوباره چک کنید، هم تورنت نصب شد، و هم دانلود منیجر.:rolleyes:

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
آقا تورنت و idm تست شد خوب بود.اگر بتونید رپیدلیچر اختصاصی هم نصب کنید تست کنم ممنون میشم.البته اگر زحمتی نیست.
اگر که نمیشه به هر حال ممنون هستم.

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا تورنت و idm تست شد خوب بود.اگر بتونید رپیدلیچر اختصاصی هم نصب کنید تست کنم ممنون میشم.البته اگر زحمتی نیست.
اگر که نمیشه به هر حال ممنون هستم.

سلام،

متاسفانه بنده برنامه‌ای که شما میفرمایید رو نمیشناسم اگه که لنک بدید براتون نصب می‌شه و سرور تحویل داده میشود، قابل توجه هست که شما خودتون میتونید هر برنامی‌ که بخواهید نصب کنید. این اکانت‌های تستی که داده میشود، امکان نصب برنامه رو ندارند، ولی‌ سرور‌ای که شما دریافت می‌کنید، صاحب و ملک کل اون هستید.;)

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
آقا روی اون یوزری که به من دادید نمیشه نرم افزار نصب کرد.
من می خوام رپید لیچ رو تست کنم.اگر میشه یه چیزی بدید بشه روش نرم افزار نصب کرد؟

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا روی اون یوزری که به من دادید نمیشه نرم افزار نصب کرد.
من می خوام رپید لیچ رو تست کنم.اگر میشه یه چیزی بدید بشه روش نرم افزار نصب کرد؟

براتون نصب و پیام خصوصی شد.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام خدمت شما.

سرور مجازی ۲ نوع وجود دارد، یکی‌ سرور مجازی لینوکس و یکی‌ هم ویندوز می‌باشد. با لینوکس میتوانید به طور مثل یک هاستینگ برای خود تشکیل بدید بدون آنکه ریسلر جای دیگه باشید.

با سرور مجازی ویندوز میتونید همه کاری که در کامپیوتر خود انجام میدهید انجام بدید. به طور مثل دانلود کنید، باز کنید، فشرده کنید، آپلود کنید، ولی‌ با صورت خیلی‌ بالا و ... همه کار میتونید انجام بدید، به طور مثل اگه سایت دانلود سنتر دارید، میتونی‌ لینک مستقیم بدید، میتونید فایل هارو پسورد گذاری و یا برداری کنید و ۱۰۰‌ها امکانات دیگر با اینترنت سرعت بالا.
ممنون از توضیحاتتون ! پس کلا باید اینترنت سرعت بالا داشته باشیم دیگه ؟ اپلود و دانلود برای دانلود سنتر؟
حداقل سرعت اینترنت باید چند باشه ؟

HugeServer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از توضیحاتتون ! پس کلا باید اینترنت سرعت بالا داشته باشیم دیگه ؟ اپلود و دانلود برای دانلود سنتر؟
حداقل سرعت اینترنت باید چند باشه ؟

با سلام.

خیر نیاز به اینترنت صورت بالا نیست، با توسو سرور‌های مجازی شما به اینترنت صورت بالا و غیر دسترسی‌ پیدا خواهید کرد. البته فقط روی سرور مجاز. بذرید یک مثل بزنم که براتون جا بیفته.

شما یک سایت دانلود دارید، حالا می‌خواهید توش برنامه آپلود کنید، حالا شما چه کار می‌کنید، میاید به طور مثل فایل مورد نظرتو از رپیدشر انتخاب میکنی‌ روی کامپیوتر خون دانلود میکنی‌، بعدش میبینی‌‌ای بابا پسورد هم داره اونم باز میکنی‌ دوباره برای خودت به نامه خودت پسورد میذارید. حالا دوباره جایی‌ آپلود می‌کنید، بعدش لینک میذاری توی سیتت میگی‌ مردم بیاین دانلود کنید. این پروسه چه مقدار زمان میگیره؟ با صورت اینترنت ایران شاید به ساعت کشیده شود. وقتی‌ که شما سرور مجازی دارید، تنها کاری که میکنی‌ وصل میشید به سرور مجازی، تمام این کار هارو در عرض ۵ تا ۱۰ دقیقه انجام میدی و تمومش میکنی‌.

فکر کنم این بهترین مثالی بود که میشد زد، برای دوستانی که نمیدونن سرور مجازی چی‌ هست.

tofanesard

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
من دیشب تست کردم!فقط idm بود که واقعا فوق العاده بود!
قبلا که vps داشتم متاسفانه آشغال بود به نسبت این سرویس که ایشون برای تست دادن!

n73n73

Registered User
لایک‌ها
3
تا به حال من سرویسی با این کیفیت و سرعت ندیده بودم
در ظمن تیمشون هم واقعا حرفه ای هستن و اینکاره

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
با سلام.

خیر نیاز به اینترنت صورت بالا نیست، با توسو سرور‌های مجازی شما به اینترنت صورت بالا و غیر دسترسی‌ پیدا خواهید کرد. البته فقط روی سرور مجاز. بذرید یک مثل بزنم که براتون جا بیفته.

شما یک سایت دانلود دارید، حالا می‌خواهید توش برنامه آپلود کنید، حالا شما چه کار می‌کنید، میاید به طور مثل فایل مورد نظرتو از رپیدشر انتخاب میکنی‌ روی کامپیوتر خون دانلود میکنی‌، بعدش میبینی‌‌ای بابا پسورد هم داره اونم باز میکنی‌ دوباره برای خودت به نامه خودت پسورد میذارید. حالا دوباره جایی‌ آپلود می‌کنید، بعدش لینک میذاری توی سیتت میگی‌ مردم بیاین دانلود کنید. این پروسه چه مقدار زمان میگیره؟ با صورت اینترنت ایران شاید به ساعت کشیده شود. وقتی‌ که شما سرور مجازی دارید، تنها کاری که میکنی‌ وصل میشید به سرور مجازی، تمام این کار هارو در عرض ۵ تا ۱۰ دقیقه انجام میدی و تمومش میکنی‌.

فکر کنم این بهترین مثالی بود که میشد زد، برای دوستانی که نمیدونن سرور مجازی چی‌ هست.
فهمیدم! اقا دستت درد نکنه پس بگو این سایتهایی دانلود سنتر چطوری روزی چند گیگ اطلاعات میزارن رو سایتشون
میشه یه اکانت تست به من بدید قیمتهاتون چطوریه ؟ بعد فرق المان و فرانسه و... تو چیه ؟

بالا