برگزیده های پرشین تولز

vpu recover در كارتهاي ati

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
سلام به همگي
چند وقتي هست كه بعضي وقتا كارت من اين پيغام رو ميده!
به نظر شما ايراد از چي ميتونه باشه؟
خودم به پاور شك دارم
چون اون وقتا كه گرين 400 داشتم اصلا از اين پيغام خبري نبود ولي از وقتي شده mec 400 اينو ميبينم
گاهي تو gta الانم تو battle filed 2 :wacko:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
خوب خودت داري ميگي با تعويض پاور اين مشكل پيش اومده ديگه
18.gif

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
خوب خودت داري ميگي با تعويض پاور اين مشكل پيش اومده ديگه
18.gif

نه دقيقا بعد از تعويض پاور
من عيد پاور رو عوض كردم ولي اين از بعد gta اينجوري ميشه البته همونطور كه گفتم گاهي وقتا

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
گرافيكت چي بود ؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
كارتت در حالت اوركلاكه يا همينجوري معمولي اين پيغام مياد ؟

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
كارتت در حالت اوركلاكه يا همينجوري معمولي اين پيغام مياد ؟

نه معمولي داره كار ميكنه

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به هر حال شما با يه پاور ديگه تست كني ضرر نميكني . چون به نظر مشكل از عدم تغذيه مناسب كارت گرافيكته .

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
حالا جالب اينجاست كه از بازي هم بيرون نمياد فقط پيغام مياد باز دوباره بر ميگرده تو بازي وقتي هم از بازي ميام بيرون refresh rate شده 60hz

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
نسخه درايور رو عوض نكردي ؟
من خيلي وقته كه با ati ها كار نكردم ، ولي اگه داخل تنظيمات كارت ( درايور ) بري ، به نظرم يه چيري در اين رابطه بود .

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اقا جكي مرسي از راهنمايتون
من اومدم ولتاژ agp رو از 1.50 گذاشتم رو 1.65 امروز اصلا ديگه ارور نداد
اين كار تو دراز مدت بزا vga يا مادربورد كه ضرر نداره؟

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
يكي جواب مارو بده
جكي جون كجاي؟ :)

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sia999us :
اقا جكي مرسي از راهنمايتون
من اومدم ولتاژ agp رو از 1.50 گذاشتم رو 1.65 امروز اصلا ديگه ارور نداد
اين كار تو دراز مدت بزا vga يا مادربورد كه ضرر نداره؟
من اصولا با افزایش ولتاژ AGP مخالفم و با توجه به مطالبی که خوندم فکر میکنم عمر کارت رو کم بکنه ولی بچه ها اینجا نظر دیگه ای دارن. در ضمن اگه خوب فکر بکنی متوجه میشی پیش از اینکه کارتت بدلیل ولتاژ اضافی بمیره اونو عوض میکنی.

در مورد مشکلی که هست... من فکر میکنم بهتره قبل از هرچیز آخرین ورژن درایور ATi رو روی یه ویندوز تمیز امتحان بکنی. ترجیحا روی XP Pro چون XP 64 هنوز رام نشده! و ممکنه هزار و یک جور مشکل عجیب و غریب رو باعث بشه.

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از gray_wolf :
من اصولا با افزایش ولتاژ AGP مخالفم و با توجه به مطالبی که خوندم فکر میکنم عمر کارت رو کم بکنه ولی بچه ها اینجا نظر دیگه ای دارن. در ضمن اگه خوب فکر بکنی متوجه میشی پیش از اینکه کارتت بدلیل ولتاژ اضافی بمیره اونو عوض میکنی.

در مورد مشکلی که هست... من فکر میکنم بهتره قبل از هرچیز آخرین ورژن درایور ATi رو روی یه ویندوز تمیز امتحان بکنی. ترجیحا روی XP Pro چون XP 64 هنوز رام نشده! و ممکنه هزار و یک جور مشکل عجیب و غریب رو باعث بشه.

ولف عزيز
اخرين درايور ati الان نصبه(5.6)
ويندوز xp pro sp2 هم نصبه و اين مشكل رو داره ولي الان 2 روزه ولتاژ رو بردم بالا ديگه ارور نميده فكر نميكني از پاوره؟

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از amd>intel :
فن گرافيك رو چك كن

عزيز فنش از منم سالم تره چون حرارت gpu از 44 بيشتر نميشه ماله مموريهاشم از 50 بالا نميزنه

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sia999us :
ولف عزيز
اخرين درايور ati الان نصبه(5.6)
ويندوز xp pro sp2 هم نصبه و اين مشكل رو داره ولي الان 2 روزه ولتاژ رو بردم بالا ديگه ارور نميده فكر نميكني از پاوره؟
ولتاژهای پاور زیر load چقدره؟ مخصوصا 3.3 و 5 ولت؟ درضمن از اونجایی که کارت شما کابل برق خارجی نداره فقط از 1.5 ولت AGP تغذیه میکنه و این 1.5 ولت هم از فت AGP مادربورد تامین میشه که تا حدودی در برابر افت یا افزایش ولتاژ مقاومه. درضمن! اگه پاور مشکل داشته باشه که با افزایش ولتاژ AGP بیشتر بهش فشار میاد! ;)

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از gray_wolf :
ولتاژهای پاور زیر load چقدره؟ مخصوصا 3.3 و 5 ولت؟ درضمن از اونجایی که کارت شما کابل برق خارجی نداره فقط از 1.5 ولت AGP تغذیه میکنه و این 1.5 ولت هم از فت AGP مادربورد تامین میشه که تا حدودی در برابر افت یا افزایش ولتاژ مقاومه. درضمن! اگه پاور مشکل داشته باشه که با افزایش ولتاژ AGP بیشتر بهش فشار میاد! ;)

ولف عزيز زير load هم تستش كردم از 3.25 و 5 ولت پايين تر نمياد!

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sia999us :
ولف عزيز زير load هم تستش كردم از 3.25 و 5 ولت پايين تر نمياد!
بعید میدونم مشکل پاور داشته باشی. آخرين درايور گرافيكتو گرفتي يا نه؟
چند تا چيز ديگه! اين ولتاژهارو از كجا و با چي خوندي؟ بهترين حالت اينه كه با مولتي متر و مستقيما از روي يه كانكتور Molex بخونی. مادربورد من 12 ولت رو 0.2 ولت کمتر از اون چیزی که هست نشون میده. ممکنه مال شما هم یه چیزیش بشه :happy:
یه چیز دیگه! من دیروز BattleField 2 رو اینستال کردم ولی وقتی اجراش میکنم یه لحظه صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به desktop! :( فکر کنم خودم هم باید برم درایور جدید رو دانلود بکنم ولی فعلا تنبلی زورش بیشتره! :D

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از gray_wolf :
یه چیز دیگه! من دیروز BattleField 2 رو اینستال کردم ولی وقتی اجراش میکنم یه لحظه صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگرده به desktop! :( فکر کنم خودم هم باید برم درایور جدید رو دانلود بکنم ولی فعلا تنبلی زورش بیشتره! :D

اينجا هم يه سري تست با اين بازي انجام داده 9800 pro هم هس..فريمهاي عجيب غريبي داده تو رزولوشن 96×12 تنها 4 فريم داده تو 12×16 هم 1 دونه! البته گفته در 76×10 فريمش با تنظيمات گرافيكي medium قابل قبوله اما بعيد بدونم فريم دلخواه بازي كردن باشه نسخه cat تست شده 5.6 هس شايد با 5.7 مشكل حل شه من Release Note Version 5.7 خوندم چيز خاصي در مورد اين مشكل با 9800 ننوشته بود ولي خوب به هر حال ارزش امتحان داره

بالا