برگزیده های پرشین تولز

webhostingchat.ir 2 --- > قابل توجه وب مسترها

WHC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام !

مدتی پیش من در مورد راه اندازی webhostingchat خبر داده بودم و درخواست کمک و همکار کرده بودم .

الان ما آمدیم این فروم را 2 زبانه کرده ایم که شرکتهای خارجی که به ایران سرویس می دهند هم بتوانند در این انجمن مطلب ارسال کنند .

من در آینده نزدیک به کلیه شرکتهای خارجی که به ایران سرویس می دهند و قیمت هایشان بسیار مناسب است مکاتبه می کنم و درخواست می کنم لیست قیمت و سرویسهایشان را در فروم بگذارند و شاید برای شروع خودم اقدام به اینکار کنم .

امیدوارم بتونیم محیطی فراهم کنیم که ایرانیان هم بتوانند از خدمات میزبانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا استفاده کنم .

خواهشمندم به لیست انجمنها و توضیحاتش نگاه کنید و اگر سوتی ( چه از نظر نگارشی و چه از نظر عناوین ) پیدا کردید به من اطلاع دهید تا اصلاح کنم .

همچنان به پشتیبانی و کمک شما نیازمندم !

www.webhostingchat.ir

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
عزیز، این رو چند روز پیش هم معرفی کرده بودید. ولی لینک وب سایت رو در همین تاپیک و تاپیک قبلی اشتباه گذاشتید! یک g از قلم(کیبورد) افتاده! اینو من این سری فهمیدم و تا جایی که خاطرم هست سری پیش هم چون اشتباه بود و من به چیزی نرسیدم دیگه پیگیر نشدم. احتمالا دلیل اینکه دوستان دیگر هم نظری ندادند همینه. لطفا لینک رو اصلاح فرمایید.
موفق باشید.

WHC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از شما دوست عزیز !

لینک را درست کردم .

بالا