برگزیده های پرشین تولز

weblogger تعطیل شد

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
ببين جا نزدم آخه چطوري مي شه خبر نوشت وقتي مزكر كارآفريني رو تعطيل كردند گفتند بريد خونه هاتون!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام بلاگر جان
خوبي؟
نمي دانم علتش چيه كه اين وبلاگ رو بستيد، اميدوامر كه در تمامي مراحل موفق باشيد.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام ممنون خوبم
علتش اينه كه اين بلاگك قرار بود كه فعاليت هايhttp://www.sharif-ec.comمركز كارآفريني شريف</A> رو گزارش بده و اساسا يك خبرنامه ي داخلي بود متاسفانه تعداد 70 نفر از اعضاي مركز به دلايل عمدتا مالي از ما جدا شدند و من به همراه 6 نفر ديگه تو مركزز مونديم كه البته هيچ كاري ديگه از دستمون بر نمي آيد من ديدم كه داريم پت پت مي كنيم گفتم كه فعلا ببنديمش اگر بدوني چقدر با علاقه اين 70 نفري كه بوديم كار مي كرديم حيف كه يك مشت آدم احمق بودجه ي ما رو خوردند و مركز عملا تعطيل شده مركزي كه بهترين مركز كارآفريني كل دانش گاه ها شد امسال توي سازمان سنجش
ديگه كاريش نمي شه كرد مگر اينكه بيام كلا در مورد كارآفريني مطلب بنويسم كه الان به دليل اينكه چند تا كار+ درس خوندن هم هست عملا هندوانه بلند كردن با يك دست مي شود و زياد جالب نيست به هر حال موقعي كه اين رو نوشتم كه تعطيل خيلي اعصابم خورد شد و ممنون كه حداقل يك چيزي نوشتيد برام ممنون

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سلامتي باشه وبلاگر جان. اميدوارم يه روز حمايت مالي انجام بشه و کار شما ادامه پيدا کنه.
البته فکر کنم با اين ماجراي ثبت نام پولي وضع دانشگاهها خوب خواهد شد.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
نه احسان جيب‌ها گشاد تر مي‌شوند و شكم‌ها گرسنه تر
با اين حال من يك سري كارهاي ديگر دارم انجام مي‌دهم

راستي چند وقت پيش من يك پيام برايت از همين‌جا فرستادم تحويل نگرفتي نميدانم نرسيده يا وقت نكردي چكش كني يا چك كردي نمي خواستي جواب دهي يك چكي بكن دinbox اگر بود جواب ده و اگر نه بگو كه دوباره بفرستم ولي حتما با من تماس بگير من كار مهمي دارم! با تو و احتياج به مشورت

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به احتمال زياد پيامت رسيده و من هنوز فرصت نكردم كه بخونم :oops:

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
[left:ed18ba1368]Well overall goodluck but id like to comment to those who quit writing in Weblogs:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Quitting is not the good road, the champions will be the ones that keep continue to write and the people who write in blogs for fame will not be the champions the people who write from the heart and write for the fun of it will be the champions. Hope you took the champions road ;) [/left:ed18ba1368]

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
Hope you took the champions road

[left:80f0a9c5a2]Spesial Thanks to you dear -Ehsan- but i ' ll never Quitting becouse i am a Weblogger as you know i will have good news for all webloggers if my website will lunch az soon az posible i wana teach people who dont know anything about internet or creating weblogs i ll do itfor my mission in the life & internet
now i made this www.aiehaiezamini.blogsky.com for arash my best friends he diidnt know how he can creat a weblog 7 i maed for him
& another weblog is

www.itsudents.tk for my friends

but you know that i can not write & explain things when there is nothing
i am so sorry but i need some rest for starting again with power my website will be join tou 20 websites
like persiantools & majid online & farsinuke as soon as posible
any way thnks for your care
Good bye & Good luck[/left:80f0a9c5a2]

بالا