برگزیده های پرشین تولز

?What's your biggest regret in life

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
[left:1f876f79e9]If you choose to participate in this topic, think about the choices you've made in the past and what you might do differently in the future. Maybe someone, somewhere can benefit from your advice.
[/left:1f876f79e9]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا فارسي بنويس... كلي ثواب داره!

در ضمن در مورد سوالت... بايد يه اتفاقي حتما افتاده باشه يا اينكه از لحاظ فكري؟ :rolleyes:

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
[left:ff9c9364fc]
If you choose to participate in this topic, think about the choices you've made in the past and what you might do differently in the future. Maybe someone, somewhere can benefit from your advice.
[/left:ff9c9364fc][left:ff9c9364fc]I think its a good idea but I have no advices in mind for now :rolleyes: :)[/left:ff9c9364fc]​

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بابا فارسي بنويس... كلي ثواب داره!

در ضمن در مورد سوالت... بايد يه اتفاقي حتما افتاده باشه يا اينكه از لحاظ فكري؟ :rolleyes:

نه، هر تصمیمی که در گذشته سبب پشیمانی و افسوس و تجربه ای برای بهتر اندیشیدن در آینده شده باشد!
هر چه که در آینده به گونه ای متفاوت از گذشته انجام می دهید چون از آن درس گرفته اید.
هر فکری که تجربه دگرگونش کرده است!

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
:shock: از بر و بچه های این جا کسی دوست نداره دیگران را هم از تجربه های خودش بهره مند کنه؟!! :arrow:

:(

:?: :!: :!:

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
:shock: از بر و بچه های این جا کسی دوست نداره دیگران را هم از تجربه های خودش بهره مند کنه؟!! :arrow:

:?: :!: :!:
بزرگترين تجربه من كه شايد خيلي باعث بهبود رفتار من با ديگران شده اين بوده كه در مورد آدما و منش اونا و كلا در مورد اخلاقيات و .... زود قضاوت نكنم و بيشتر ويزيتور باشم تا اكتور دليلشم اين ميبينم كه مثل شرط بندي ميمونه هركي نزديك به انتهاي مسابقه شرط بندي كنه بهتر ميتونه نتيجه رو حدس بزنه ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يكي از بزرگترين تجربيات من كه الان هم ازش به شدت پشيمون هستم اينه كه وقتي فرصت كافي براي انجام كاري ندارم به كسي قول ندم! :(

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5

:?:  :!:  :!:
چرا خودت چيزي نميگي؟

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من از اين تجربه‌ها زياد دارم. ولي راستش زياد از اين كار خوشم نمي‌آد. من از اون دسته آدم‌هايي هستم كه دوس دارم خودم تجربه كنم.
ولي خب يه چيزايي مث تا وقتي از سنگ بعدي مطمئن نشدي، از رو اين سنگ نپر.
يا به هيچ وجه به هيچ وجه، به هر كسي اعتماد نكن.
خوبه؟

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تجربه آن است که سبب شناختن اشتباه در زمان تکرارش است.
نامی است که هر فرد به لغزش ها و خطا های خود می دهد.
آن نیست که برای ما رخ می دهد؛ آن چه در برابر رویداد پیش آمده انجام می دهیم، تجربه است.

يكي از بزرگترين تجربيات من كه الان هم ازش به شدت پشيمون هستم اينه كه وقتي فرصت كافي براي انجام كاري ندارم به كسي قول ندم!
:D :D :D

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
بابا فيلسوف !!!

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
موضوع جالبي است، چون تجربه، چيز خوبي است، اما تجربه كردن خوب نيست. هر كس از تجربه ديگران عبرت نگيرد خودش عبرتي خواهد شد براي ديگران. بزرگترين پشيمانيم را در زندگي نمي دانم، اما يكي از بزرگترين افسوس هايم در زندگي اين است كه هرگز زندگي كردن را آموزش نديده ام، بلكه بايد يك عمر تجربه كنم، تا تازه يادش بگيرم.

افسوس كه ما پير جهانديده نبوديم روزي كه رسيديم به ايام جواني

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
من یواش یواش به نبش قبر ایمان اوردم

بالا