منتخب بازارچه

Windows - انتقال برخي از اكانتها به يك سرور جديد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan

Administrator
با توجه به افزایش تعداد اکانتهای سرویسهای ویندوز ، به منظور اختصاص سرویس مناسب و قابل قبول به هر یک از کاربران ، راه اندازی یک سرور جدید برای این منظور اجتناب ناپذیر بود و یک سرور جدید با سیستم عامل Windows 2003 برای همین منظور تهیه شد. به همین دلیل تعدادی از اکانتها به سرور جدید منتقل خواهند شد. پروسه انتقال به صورت خودکار بوده و هیچ گونه قطع سرویسی متوجه آن دسته از کاربران نخواهد شد. از آنجایی که اکانتهای ایمیل کاربران دوباره سازی خواهد شد ، لذا از مجموعه ایمیلهای خود حتما نسخه پشتیبان داشته باشید.
سرور جدید شامل سیستم کنترل پنل قدرتمند Helm و Webmail مجهز SmarterMail و سیستم نمایش آمار و اطلاعات AWStats خواهد بود.
کلیه سرویسهای قبلی به همراه برخی سرویسهای جدید در این سرور ارایه خواهد شد. همچنین به عنوان هدیه ، ضمن تبریک سال نو ، BandWidth ماهیانه اکانتهای انتقال یافته پس از اتمام پروسه انتقال ، دو برابر خواهد شد. اطلاعات بیشتر در آینده به اطلاع کاربران محترم قرار خواهد گرفت.

زمان این انتقال روز یکشنبه نهم فروردین 83 ساعت 10 صبح خواهد بود و کاربرانی که شامل این برنامه باشند ، از طریق یک ایمیل مطلع خواهند شد. پس از اتمام انتقال به سرور جدید ، ایمیل دیگری که شامل UserName و Password جدید برای Control Panel و اکانتهای ایمیل آنها خواهد بود ، ارسال می شود.

لطفا هر گونه نقص در سرویسها را از طریق سیستم پشتیبانی پرشین تولز اطلاع دهید:
http://support.persiantools.com

منتظر خبرهای بعدی ما باشید.
 

ehsan

Administrator
این توضیح رو اضافه کنم که از این به بعد ، سرویس ویندوز بالا به متقاضیان فضا بر روی سرور ویندوز ارایه خواهد شد.

به زودی تغییرات لازم رو توی صفحات سفارش و مشخصات پلانها داده خواهد شد.

موفق باشید :)
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا