برگزیده های پرشین تولز

Windows XP SP2

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همگی
اقا جون من 2 روزه که سرویس پک 2 ویندوز اکس پی رو دانلود کردم بعد از اینکه نسبش کردم و سیستم ریست شد وقتی که به ویندوز لاگین کردم یه همچین پیغامی برام اومد

this copy of windows must be activated with microsoft before you can log on.​

بچه ها به دادم برسید هر چی گشتم برای اکتیو کردنش کرک پیدا نکردم کسی سراغ داره ؟؟ :(

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
راه حلش اينه
1- فورمت ديسك
2- نصب ويندوز
چون اصلا نمي ذاره بري توي ويندوز چه برسه بخواي كركش كني
تاريخ سيستم رو هم عقب بياري مي شه

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
علي رضا جان يادمه براي ويندوز xp sp1 يه patch بود كه توي safe mode اجراش ميكردي و اين مشكلو حل ميكرد . يعني براي XP SP2 همچين چيزي وجود نداره ؟؟؟ :(
يكي كمك كنه :wacko:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
براي اكتيو كردن يه سرچ بزن
نرم افزاراش ريخته
اما دليل اينكه اينجوري شده اين هست كه از اين XP هاي غير مجاز (كه تو ايران ريخته و 90% هم دارنش استفاده كردي)

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نسخه اصلی اواسط July میاد.... اینها رو نصب نکنید چون هنوز کامل نیست...

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
اول خدمتتون عرض كنم كه آخه عزيز دل نسخه اصلي كه تو ايران نريخته كه بخواي تهيه كني پس مجبوري كه از همون نسخه هايي كه تو بازار ريخته استفاده بكني پس اين موضوع به كلي منتفي ميشه.
اما موضوع دوم اينه كه من نسخه RC2 سرويس پك رو دانلود كردم كه ميشه گفت كه يه جورايي نسخه نهايي سرويس پك 2 هست .
در ضمن خيلي تو گوگل سرچ كردم كه يه چيزي براي اكتيو كردنش پيدا كنم ولي متاسفانه چيزي پيدا نكردم :(
كسي ديگه نيست بتونه كمك كنه ؟؟؟ :wacko:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از mohsenmx :
اول خدمتتون عرض كنم كه آخه عزيز دل نسخه اصلي كه تو ايران نريخته كه بخواي تهيه كني پس مجبوري كه از همون نسخه هايي كه تو بازار ريخته استفاده بكني پس اين موضوع به كلي منتفي ميشه.
اما موضوع دوم اينه كه من نسخه RC2 سرويس پك رو دانلود كردم كه ميشه گفت كه يه جورايي نسخه نهايي سرويس پك 2 هست .
در ضمن خيلي تو گوگل سرچ كردم كه يه چيزي براي اكتيو كردنش پيدا كنم ولي متاسفانه چيزي پيدا نكردم :(
كسي ديگه نيست بتونه كمك كنه ؟؟؟ :wacko:
والا اوني كه من دارم از اون ور اومده پس؟ :D من كه مشكلي تا حالا نداشتم! البته من از يكي از رفقام گرفتم نميدونم اون از كجا گرفته اما اين نسخه كه من دارم خودش SP1 رو كه داره و با SP2 هم مشكل نداره

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
خوب رفیق جون منم اون ویندوزی که روش سرویس پک 2 رو نصب کردم ویندوز اولیش با سرویس پک 1 نصب میشد وقتی SP2 رو نصب میکنی اینجوری میشه !!!!
یکی کمک کنه :(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
There is hope at the end of the tunnel. Here's how you can get around this:

1) Install a crack to prevent winlogon.exe from looking for activation.

Or better yet…

2) Download SP2 and merge it with your install CD to make a SP2 install CD. Then when you format and reinstall Windows XP SP2, enter your corporate key-code as normal and you will not have to activate.

But mind you this: as in SP1 when Microsoft made two popular CD-Keys invalid, they are making twenty more invalid for SP2. When you try and upgrade or reinstall and enter a black-listed key-code, the update/install will stop and tell you to try and enter your key-code again. Trust me when I say that there are still many corporate key-codes that work and they aren't hard to find at all.

Since I really like SP2, I feel that if anybody needs/wants help installing or setting it up, just PM me. I’ll post a nice guide on how to merge SP2 with your install CD to make a SP2 install CD in a while.​
البته اگر ISP شما سایتهای crack رو فیلتر نکرده می تونید در اینجا crack رو پیدا کنید:
http://www.crackz.ws/w4.htm
عنوانش Windows 2003 & XP SP2 Anti Product Activation Crack باید باشه.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
حداقل یک بار فایل رو بگیر و تست کن ببین اصلا ماله این SP2 هست یا نه ، بعد لینک بذارین اینجا :happy:

فایل ماله یک برنامه دیگه هست اصلا.. یه جورایی سرکاریه

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
وقتی نسخه کامل SP2 بیاد، روی Windows XP Corporate Edition که شماره سریال VLK داره نصب میشه بدون هیچ مشکلی.

چون مایکروسافت بعد از SP1 تعداد زیادی از شماره سربال ها رو به لیست سیاه اضافه کرد و نمی تونید SP2 رو روی این ویندوزها نصب کنید مرتب پیام Activation نمایش داده میشه.

کسانی که نمی دونن فرق Corporate edition با Professional edition چیه، باید عرض کنم که Corp برای بیمارستان ها، سازمانها و ارگانهای بزرگ و این جور جاها استفاده میشه، یعنی شماره سریال هاشون وارد لیست سیاه نمیشه!

در ایران اکثرا از نسخه Professional استفاده می کنند. پس بگردید دنبال نسخه Corporate تا بدون هیچ مشکلی SP2 رو نصب کنید.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
iranexplorer عزیز این دو تا اطلاعات یکیشون از یک forum خارجی بود که دقیقا اینجا paste کردم و دیگری از astalavista که از طریق google cache بدست آمد و تنها راه حل موجود برای SP2 بود که من پیدا کردم(نمی تونم امتحان کنم چون سایتهای crack برای من فیلترن و فعلا proxy خوب آماده نداشتم) نه گفتم هنر کردم نه منت گذاشتم فقط خواستم کمکی کرده باشم.در ضمن اون نسخه ای که به corporate معروفه منظور اون نسخه های غیر قانونی هست و حتی اگر نسخه ی corporate قانونی داشته باشیم که بعید می دونم، با VLK فرق داره. و اما یه نوشته ی دیگه هم درمورد xp sp2 نسخه ی نزدیک به RC2 پیدا کردم امیدوارم عمل کنه:
Hi Guys, just to let you know, sorting corporate with sp2 is easy. Install sp2, reboot, logon, when asked for license click telephone support, click change serial and type in your serial number. then cancel and try to log back on again, bingo! sorted. the SP2 update seems to loose the serial number from corporate! also i had to remove pc from domain and add it back again! apart from that everything seems to work​

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
1- من كرك irgamer رو تست كردم و جواب نداد
2- حالا مشكل 2 تا شد اخه عزيزان دل برادر تو اين وضع و اوضاع ويندوز Corporate Edition از كجا بيارم
3- اينجا گفته اكتيو كنيد به وسيله اون قسمتي كه گفته به وسيله تلفن ساپورت و در قسمت تغيير سريال ، سريال جديدتون رو وارد كنيد ولي نگفته چه سريالي رو وارد كنيم تا قبول كنه !!! :(

سريال معتبر درست حسابي ، كمك ، نيازمنديم ! :wacko:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
منظور همون سریالی هست که برای نصب وارد کردید.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
امیدوارم بشه اگر نشد باید تا نسخه ی نهایی صبر کرد و crack نهایی رو هم دریافت کرد :)

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
جناب irgamer من به هیچ وجه قصد جسارت به شما رو نداشتم .... سوء تفاهمی نشه یک وقت

ارادتمند شما هستیم در بست :cool:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
این حرفا چیه ;)

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
آقایون این روش اخر هم فایده ای نداشت و نشد که بشه :(
کسی روشی ، حقه ای ، کلکی ، چیزی سراغ نداره ؟ :wacko:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
کد:
Windows XP Professional Corporate Edition

[url]ftp://211.139.39.1:21/pub/software/os/winxp2600en.rar[/url] 

RAR Password: [url]www.faji.com[/url]

SP2 روی Windows XP Corporate Edition بدون مشکل نصب میشه :) Activation هم لازم نیست.

بالا