برگزیده های پرشین تولز

www.plughost.com

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
سولات را پرسیدم همه حال بکنند.
چند سوال در مورد www.plughost.com :
اطهر جواب بده!!!!!!!!!!
1- نوشته که میزبانی 4 هاست یعنی چه ؟ یعنی می تونه 4هاستو بین 4 دامنه تقسیمکرد؟
2- دامین مجانی که میدید؟ اگه نخواهیم چی؟ ارزونتر نمیشه؟
3- تخفیف دانشجویی هم میدید؟
4- چه گونه در ایران پرداخت کنیم؟(شماره حساب؟)
5-خرید توسط کارت بانک سامان را میفته یانه؟
6-تعهدات شرکت چیه؟
7- یک تلفن بزار شماره سوالات را حضوری بپرسیم
8- دامنه ir را چگونه به سرور شما منتقل کنیم؟؟؟
اینا رو جواب بده تا بعد

athar

Registered User
لایک‌ها
8
looooool
بیخیال بابا :lol:
1- یعنی میتونی از این هاستی که خریداری میکنی برای 4 دامین استفاده کنی و روی 4 تا دامین اطلاعات و محتوای متفاوتی قرار بدی و دیگه بابت دامین های دیگه پول هاست ندی.
2- دامین هم اگه نخوایید تاثیری توی قیمت نداره. همین دامینی که دارید رو به شکل های دیگه مثل دات نت بگیرید. ضمنا اشتباه نشه که دو روز دیگه نگین کلاه برداری میکنم. دامین رایگان و یک سال هاست رایگان مربوط به خرید سالیانه هست. نه ماهیانه!
3- Neverrrrrrrrrr پلاگ هاست چیه که بخواد تخفیف هم داشته باشه. :D
4- بهترین کار ایگولد هست به نظرم. حتی توصیه میکنم اگه ایگولد ندارید یکی باز کنید و مبلغش رو از یکی از بچه هایی که دارن خریداری کنین و به حساب ایگولد ما بفرستید. اگه نشد یه شماره حساب میدم مال بانک سپه. به اون واریز کنید.
5- راستش هنوز اقدام نکردم. خیلی کارا باید انجام بدم اما عقب مونده. مهمترینشون اقدامات واسه معافیم هست که هنوز کارای قانونیشو انجام نمیدم. ولی به زودی همه رو درست میکنم. فعلا روی بانک سامان حساب نکن. واسه حدود 2-3 هفته.
6- چه تعهدی؟ برو قسمت Terms of Sevice رو بخون. آپتایم هم 99.9% گارانتی میکنم. کمتر شد یک ماه بیشتر سایتت رو میزبانی میکنم. اگه واسه ماه آینده تکرار بشه بازم یک ماه بیشتر. اگه تا آخر عمر هر ماه از 99.9% کمتر باشه همینطور مفتی روی سرور ما هستی.
7- Neverrrrrrrrrrrrrrrrr به توان دو. نه دو کمه. سه. ساپورت و سوالات فقط با ایمیل و تیکت.
8- ترنسفر کار یک دقیقه هست. DNS رو عوض میکنی. یوزر و پسورد اکانتت رو میدی برات فوری سایت رو ترنسفر میکنم. ترنسفر رایگانه.
خواستی توی میتینگ موشهای سیاه که فردا هست شرکت کن. اونجا سوالاتت رو حضوری و رو در رو و فیس تو فیس بپرس.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از athar :
خواستی توی میتینگ موشهای سیاه که فردا هست شرکت کن. اونجا سوالاتت رو حضوری و رو در رو و فیس تو فیس بپرس.
من هستم در خدمتتون ! :D

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اوه اوه اوه ببین کی اینجاست.
من فردا یه ذره کار دارم. حالا که فکر میکنم میبینم نمیتونم بیام. :D

بالا