برگزیده های پرشین تولز

XPS 1330

M_E_H_D_I

Registered User
لایک‌ها
28
حالا که قیمت پایه می خواید
790 شروع
خوبه ;)

حالا ما میخندیم !!

دوست عزیز نو اون مگه چنده..!؟
تا اونجایی که میدونم با مشخصاتی شما دادید قیمت نو آن حدود 950 میباشد.. که 30 درصد را کم کنید میشه:

665

موفق باشید.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
اگر نمی دونی الکی یه چیزی نپرون، به چهار تا فروشگاه سر بزن بپرس ببین که هنوز 1330 و 1530 تولید میشه یا نه !!! (البته اگر فروشنده مثل خودت نباشه، چیزی رو که نداره، انکار کنه

به فروشگاه چرا سر بزنم؟ مگه تو فروشگاه تولید شده؟ لینک سایت دل رو بده. البته با این مشخصاتی که نوشتی.

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
حالا ما میخندیم !!

تا اونجایی که میدونم با مشخصاتی شما دادید قیمت نو آن حدود 950 میباشد.. که 30 درصد را کم کنید میشه:

665

موفق باشید.

لپتاپ آکبنده :weird:

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
به فروشگاه چرا سر بزنم؟ مگه تو فروشگاه تولید شده؟ لینک سایت دل رو بده. البته با این مشخصاتی که نوشتی.
آقا من این رو تو زیر زمین خونمون ساختم ;)

لپتاپ آکبنده :weird:

ممنون احمد جان
اصلا 1 دقیقه وقت نمیذارن که پست اول رو بخونن
ای خدا :D

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
حالا ما میخندیم !!

665

موفق باشید.

شما خودت سوژه ای عزیز :D

bynam

Registered User
لایک‌ها
24
فقط دوست دارم بدونم خریدار احتمالی این لپتاپ چه جور آدمیه. حتی اگه 500 تومن هم خریدارش باشه

دوست عزیز خدا وکیلی شما فکر میکنی این لپ تاپ با در نظر گرفتن ادعای فروشنده که اکبند است 500 تومن هم ارزش ندارد:eek:
ایا میتوانید یک مدل لپ تاپ دل با همین مشخصات با این قیمت معرفی کنید . من شخصا وسترو 1510 داشته ام و با این مدل هم کار کرده ام و باید بگم که از وسترو من خیلی خیلی سر بود در صورتی که کانفینگ تقریبایکسان داشته اند.
من در مورد اگهی های فروش لپ تاپ همیشه نظرات شما را میخونم وبهش توجه میکنم اما فکر میکنم بعضی وقتها برای اثبات حرفاتون کمی اصرار ولج بازی میکنید که این کار بنظرم درست نیست .فکر میکنم باید جوری نظر بدهید که بدوراز تعصب و لج بازی باشد تا سایر دوستان از جمله خودم از تجربیاتتان استفاده کنیم . موفق باشید

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز خدا وکیلی شما فکر میکنی این لپ تاپ با در نظر گرفتن ادعای فروشنده که اکبند است 500 تومن هم ارزش ندارد:eek:
ایا میتوانید یک مدل لپ تاپ دل با همین مشخصات با این قیمت معرفی کنید . من شخصا وسترو 1510 داشته ام و با این مدل هم کار کرده ام و باید بگم که از وسترو من خیلی خیلی سر بود در صورتی که کانفینگ تقریبایکسان داشته اند.
من در مورد اگهی های فروش لپ تاپ همیشه نظرات شما را میخونم وبهش توجه میکنم اما فکر میکنم بعضی وقتها برای اثبات حرفاتون کمی اصرار ولج بازی میکنید که این کار بنظرم درست نیست .فکر میکنم باید جوری نظر بدهید که بدوراز تعصب و لج بازی باشد تا سایر دوستان از جمله خودم از تجربیاتتان استفاده کنیم . موفق باشید

دوست عزیز آکبند بودن لپتاپ قدیمی خیلی هم حصن نیست. یاد اون آگهای های قدیمی اتومبیل میوفتم کادیلاک آمریکایی صفر 20 سال خوابیده!!! حتما میدونید که باطری لپتاپ در مقابل شارژ نشدن و دما و غیره خیلی حساسه و به راحتی تخریب میشه.

بعد اینکه شما اصلا به پیشرفتهای انجام شده در زمینه پردازنده، کارت گرافیک، و سیستم عامل توی این چند وقته اخیر توجه نمیکنید. نسل لپتاپها کلا عوض شده و به نظرم خرید لپتاپ قدیمی با پردازنده core2 و گرافیک قدیمی و سیستم عامل ویستا کلا اشتباه هست.

در نهایت مطمئنم میشه این لپتاپ رو 500 فروخت ولی مسلما کسی که میخره زیاد از لپتاپ و سخت افزار چیزی نمیداند

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
خوشکله خودت استفاده کن.
یادمه اون زمان میخواستم بخرم اما چون گرافیک 8400 بود و نسبت به 8600 کمتر بود و یه خورده قیمتش اون زمان بالا بود نخریدم و vostro1500 خریدم از اون موقع تا حالا حسرتش به دلم موند...:(
اما خوشکله نفروشی بهتره ...
یا به کسی بفروش که قدرش بدونه به جای بخاری برقی استفاده نکنه چون زمستون هم داره تموم میشه...

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
دوست عزیز آکبند بودن لپتاپ قدیمی خیلی هم حصن نیست. یاد اون آگهای های قدیمی اتومبیل میوفتم کادیلاک آمریکایی صفر 20 سال خوابیده!!! حتما میدونید که باطری لپتاپ در مقابل شارژ نشدن و دما و غیره خیلی حساسه و به راحتی تخریب میشه.

بعد اینکه شما اصلا به پیشرفتهای انجام شده در زمینه پردازنده، کارت گرافیک، و سیستم عامل توی این چند وقته اخیر توجه نمیکنید. نسل لپتاپها کلا عوض شده و به نظرم خرید لپتاپ قدیمی با پردازنده core2 و گرافیک قدیمی و سیستم عامل ویستا کلا اشتباه هست.

در نهایت مطمئنم میشه این لپتاپ رو 500 فروخت ولی مسلما کسی که میخره زیاد از لپتاپ و سخت افزار چیزی نمیداند

hp dv6 1225
core 2 duo 2.8
ram 4 gb
vga ati radeon 4650 - 1 gb dedicated
hard 500 gb
ویندوز ویستا

یعنی این قدیمیه؟؟؟ :blink: :blink: :blink:

در ضمن اون حسن هست نا حصن
:lol::lol::lol:

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

در ضمن اون حسن هست نا حصن
:lol::lol::lol:

من دیگه بحثی ندارم. فقط در مورد اون غلط املایی که گرفتید بگم بنده برای حروف عربی هیچ ارزشی قایل نیستم زبان فارسی چهار تا س نداره همه اش یکیه

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
من دیگه بحثی ندارم. فقط در مورد اون غلط املایی که گرفتید بگم بنده برای حروف عربی هیچ ارزشی قایل نیستم زبان فارسی چهار تا س نداره همه اش یکیه

ایشون که می بینید علامه هستند، در همه زمینه ای هم سر رشته دارن !!!
کامپیوتر، زبان و ادبیات فارسی و عربی و انگلیسی و چینی و ....
اینجای جای بحث نیست
لطفا شما تو تاپیک من دیگه پست ندید
برو استعدادهات رو تو تاپیک های دیگه نشون بده :D

بالا