• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

Xshell 5.0 برنامه حرفه ای شبیه‌ساز ترمینال و اتصال به سرور از راه دور

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
تاریخ عضویت
3 ژانویه 2012
نوشته‌ها
4,776
لایک‌ها
3,002
محل سکونت
تــهـــــر ا ن


Xshell 5.0 Build 0469برنامه حرفه ای شبیه‌ساز ترمینال و اتصال به سرور از راه دور

Xshell.jpg
Xshell 5.0 Build 0469 نرم‌افزاری قوی جهت شبیه‌ سازی ترمینال و اتصال به سرور از راه دور است که از پروتکل‌ های SSH, SFTP, TELNET, RLOGIN و SERIAL پشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار مجموعه‌ای از عملکردها و ویژگی‌ها را در قالب یک مجموعه و با هدف پیشروی در صنعت ارائه می‌دهد که در جایگزین‌ های رایگان آن، چنین قابلیت‌ هایی در دسترس نیستند. همچنین ویژگی‌هایی مانند محیط جدول‌ بندی شده، انقال پورت دینامیک، Key Mapping سفارشی، دکمه‌های تعریف شده توسط کاربر، برنامه‌نویسی VB و ترمینال یونیکد جهت پشتیبانی از نمایش کاراکترهای ۲ بایتی و زبان بین‌المللی که اغلب کاربرهای حرفه‌ای به دنبال آن‌ها هستند در این نرم‌افزار گنجانده شده است.

Xshell بسیاری از ویژگی‌ های کاربرپسندی را که در سایر نرم‌افزارهای شبیه‌ ساز در دسترس نیستند به شما ارائه می‌دهد. این ویژگی‌ها شامل آپلود فایل تحت الگوریتم Zmodem با عمل Drag and Drop و دانلود فایل با انتخاب نام فایل، حالت ساده، حالت تمام صفحه، گزینه‌های شفاف‌سازی (Transparency) و سایر حالت‌های طراحی سفارشی می‌باشد. این قابلیت‌ها به هنگام انجام وظایف ترمینال می‌تواند وقت و تلاش کمتری را از شما به کار گیرد و سافت 98 شرایطی را برای شما محیا کرده تا از این نرم‌افزار بهره‌ی کامل ببرید.
  • جایگزین تل‌نت‌های ناامن:
Xshell از شبیه‌سازهای ترمینال VT100, VT220, VT320, XTERM, LINUX, SCOANSI و ANSI پشتیبانی می‌کند و گزینه‌های مختلف ظاهری در ترمینال را برای شما فراهم می‌کند تا جایگزینی برای تل‌نت‌های قدیمی باشد.
  • پشتیبانی از اتصالات امن برای X11 و برنامه‌های TCP/IP
Xshell از قابلیت Port Forwarding تحت مکانیسم SSH Tunneling پشتیبانی می‌کند به طوری که تمامی برنامه‌های TCP/IP می‌توانند بدون هیچ‌گونه تغییراتی در خود برنامه، اتصالی امن را به اشتراک گذارند.

دانلود با لينك مستقيم با حجم 32 مگابايت به همراه سریال
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
 
بالا