برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام . تا چند وقت بعد از عمل کراس باید به دکتر مراجعه کرد ؟ من هر سری میرم میگن یک ماه بعد دوباره بیا ... .

معمولا یک ماه و نیم الی 2 ماه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
از لطفتون سپاسگذارم.

بازار عینک مشهد بسیار نابسامانه و متاسفانه در اکثر مواقع جمله " هر چقدر پول بدی آش میخوری " صدق نمیکنه، آش همون آشه فقط قیمت هاش متفاوته.

باز هم متشکرم و موفق و سربلند باشید.

والا منم با جمله هر چقدر پول بدی اش می خوری موافقم. اما بعضی وقتها دیگه اش رو به قیمت پیتزا میفروشن!
فکر میکنم بازار عینک در تهران هم همین شکلیه.

sheikhi25871

Registered User
لایک‌ها
0
خواهش می کنم. انشاا.. دفعه بعد شما رو بدون عینک ببینم.

درودي دگر بار
من ديروز دوباره رفتم پيش دكتر بلالي و ايشون بهم اطمينان دادن كه شماره چشمام ثابت شده. نوبت عملمو گذاشتم براي 8 تير.
فقط در مورد هزينه كه ازشون پرسيدن گفتن 3 نوع داريم كه بالاترينش 1.5 ميليون بود و customize بود اسمش.
راستش من فكر ميكردم هزينه اين عمل(لازك) بيشتر از اينا باشه! آيا اين هزينه معقوله؟ منظورم اينه كه تجهيزات نگاه در چه حد هستن و اين customize چه طوره؟
بازم ممنون

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
درودي دگر بار
من ديروز دوباره رفتم پيش دكتر بلالي و ايشون بهم اطمينان دادن كه شماره چشمام ثابت شده. نوبت عملمو گذاشتم براي 8 تير.
فقط در مورد هزينه كه ازشون پرسيدن گفتن 3 نوع داريم كه بالاترينش 1.5 ميليون بود و customize بود اسمش.
راستش من فكر ميكردم هزينه اين عمل(لازك) بيشتر از اينا باشه! آيا اين هزينه معقوله؟ منظورم اينه كه تجهيزات نگاه در چه حد هستن و اين customize چه طوره؟
بازم ممنون

اصلا نگران نباشید. نگاه یکی از مجهزترین مراکز خاور میانست. من خودم شخصا این مرکز رو دیدم. بهتون اطمینان میدم.
خیلی خوشحالم که می تونید از دست عینک خلاص شید. راستی دکتر من رو به خاطر می اوردن؟ فکر میکنم الان یکسالیه ایشون رو ندیدم.

leila rezai

Registered User
لایک‌ها
2
سلام اقای یاسینی
من دیروز برای چک کردن شماره چشمم پیش متخصص چشم رفتم وهمچنین ازش خواستم که شبکیه منو چک کنه. همین که داشت چک میکرد اونقدر نور دستگاهو زیاد کرد رو یکی از چشمام که چشمم به سوزش افتاد کلا میخوام بدونم این کار باعث اسیب رسیدن به چشم میشه اخه شنیدم حرارت بالا باعث ایجاد ابمروارید می شه خواستم به خودش بگم اما تا شنبه نیست

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای یاسینی
من دیروز برای چک کردن شماره چشمم پیش متخصص چشم رفتم وهمچنین ازش خواستم که شبکیه منو چک کنه. همین که داشت چک میکرد اونقدر نور دستگاهو زیاد کرد رو یکی از چشمام که چشمم به سوزش افتاد کلا میخوام بدونم این کار باعث اسیب رسیدن به چشم میشه اخه شنیدم حرارت بالا باعث ایجاد ابمروارید می شه خواستم به خودش بگم اما تا شنبه نیست

«ه دوست عزیز. اون اشک و سوزش به دلیل قطره باز کننده مردمک هست. در حالت عادی مردمک در مقابل نور زیاد بسته میشه و از میزان نور یکه وارد چشم میشه می کاهه. ولی در زمانیکه قطره براتون ریخته میشه مردمک زیادی بازه و نور زیادی وارد چشم میشه. التبه نور های اسلیت لمپ (همونی که چونتون رو روش گذاشتید) کنترل شدست و با فیلتر ساطع میشه برای همینم نباید نگران باشید.

leila rezai

Registered User
لایک‌ها
2
«ه دوست عزیز. اون اشک و سوزش به دلیل قطره باز کننده مردمک هست. در حالت عادی مردمک در مقابل نور زیاد بسته میشه و از میزان نور یکه وارد چشم میشه می کاهه. ولی در زمانیکه قطره براتون ریخته میشه مردمک زیادی بازه و نور زیادی وارد چشم میشه. التبه نور های اسلیت لمپ (همونی که چونتون رو روش گذاشتید) کنترل شدست و با فیلتر ساطع میشه برای همینم نباید نگران باشید.
ممنون از جوابتون اما راستش من قبلا هم قطره ریخته بودم وفرقشو می دونم و قبلا زیر این دستگاه رفته بودم اما سوزش نداشتم .چون نور دستگاه خیلی بود تا حدی که تو چشمم می سوخت.فقط امیدوارم ابمروارید نگرفته باشم.چون مردمکم باز باشه یهوووو یه نوز زیاد بیاد اونم حرارت...:wacko:

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ممنون از جوابتون اما راستش من قبلا هم قطره ریخته بودم وفرقشو می دونم و قبلا زیر این دستگاه رفته بودم اما سوزش نداشتم .چون نور دستگاه خیلی بود تا حدی که تو چشمم می سوخت.فقط امیدوارم ابمروارید نگرفته باشم.چون مردمکم باز باشه یهوووو یه نوز زیاد بیاد اونم حرارت...:wacko:

دوست عزیز آب مروارید که به این راحتی گرفته نمیشه. نگران نباش. من به شما قول می دم آب مروارید ندارید آب مروارید باید مدت طولانی مثلا یکسال تابش مستقیم UV به عدسی داشته باشید. تازه اسلیت لمپ اصلا Uv نداره

leila rezai

Registered User
لایک‌ها
2
خدا کنه همینطور باشه که شما می گین.اما من شنیدم که حرارت به چشم باعث ایجاد ابمروارید میشه

sheikhi25871

Registered User
لایک‌ها
0
اصلا نگران نباشید. نگاه یکی از مجهزترین مراکز خاور میانست. من خودم شخصا این مرکز رو دیدم. بهتون اطمینان میدم.
خیلی خوشحالم که می تونید از دست عینک خلاص شید. راستی دکتر من رو به خاطر می اوردن؟ فکر میکنم الان یکسالیه ایشون رو ندیدم.

خدا رو شکر. خیالم راحت شد.
دکتر بلالی اول که فقط اسمتونو گفتم نشناختن اما بعد که گفتم از شرکت AMO لنز REEZOOM یادشون اومد.
آقای یاسینی این مدت خیلی به من کمک کردید. واقعا از شما متشکرم.
یه پیام خصوصی هم برای شما می فرستم لطفا جواب بدید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خدا رو شکر. خیالم راحت شد.
دکتر بلالی اول که فقط اسمتونو گفتم نشناختن اما بعد که گفتم از شرکت AMO لنز REEZOOM یادشون اومد.
آقای یاسینی این مدت خیلی به من کمک کردید. واقعا از شما متشکرم.
یه پیام خصوصی هم برای شما می فرستم لطفا جواب بدید.

خیلی خوشحال شدم. خدا رو شکر. در خدمت دوستان پرشین تولز هستم.

tablo1363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند صفحه از این فروم رو خوندم ولی جواب سوالم رو درست نگرفتم. هر چند احتمالا سوالم خیلی تکراریه.
می خواستم بدونم کسی خبر داره که حدود هزینه عمل prk و لیزیک در دو کلینیک نور و نگاه چقدر هست؟ چون ظاهرا قیمتش تو این کلینیک ها بستگی به دکترش نداره!!! و اصولا وقت دادن برای عمل دوره بلند مدت انتظار داره؟ من اول تیر باید برم سربازی، تو این مدت عمل بکنم؟ تو مدت سربازی که زمانش به عمل هم نزدیکه احتمالا، مشکلی پیش نمیاد؟
ممنونم

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام<br />
من چند صفحه از این فروم رو خوندم ولی جواب سوالم رو درست نگرفتم. هر چند احتمالا سوالم خیلی تکراریه.<br />
می خواستم بدونم کسی خبر داره که حدود هزینه عمل prk و لیزیک در دو کلینیک نور و نگاه چقدر هست؟ چون ظاهرا قیمتش تو این کلینیک ها بستگی به دکترش نداره!!! و اصولا وقت دادن برای عمل دوره بلند مدت انتظار داره؟ من اول تیر باید برم سربازی، تو این مدت عمل بکنم؟ تو مدت سربازی که زمانش به عمل هم نزدیکه احتمالا، مشکلی پیش نمیاد؟ <br />
ممنونم
سلام دوست عزیز
شرمنده که جوابتون رو زودتر نگرفتید.
عمل در نور: بین 1.5 تا 2.5. بستگی به نوع عمل عمل فمتو گرونترین عمل به دلیل شارژ گرون دستگاهش
عمل در نگاه: بین 1 تا 1.5 بستگی به نوع عمل
وقت عمل رو برید پیش دکتر برای هفته بعدش بعتون میده. ولی دوران نقاهت بین 1 تا 2 ماه متفاوته.
اگر الان برید برای عمل ، تیر می تونید برید سربازی

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام دوست عزیز
فردی هست که میخواد لیزیک کنه و یک چشمش هم کمی انحراف داره ، آیا میشه همزمان با عمل لیزیک انحراف چشم رو هم درمان کرد؟
لطفا نام دکتر و شماره تلفنش رو بزارید و هزینش رو هم برای هر کدوم جداگانه بگید(1. لیزیک 2. درمان انحراف چشم)
با تشکر

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام دوست عزیز
فردی هست که میخواد لیزیک کنه و یک چشمش هم کمی انحراف داره ، آیا میشه همزمان با عمل لیزیک انحراف چشم رو هم درمان کرد؟
لطفا نام دکتر و شماره تلفنش رو بزارید و هزینش رو هم برای هر کدوم جداگانه بگید(1. لیزیک 2. درمان انحراف چشم)
با تشکر

سلام
اول باید لیزیک کنه بعد انحراف اما باید فاصله داشته باشه که دکتر چک کنه انحراف زیاد نشده باشه.
قیمت لیزیک بین 1.5 تا 2.5
انحراف. قیمت ندارم سوال میکنم.

naarta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقای یاسینی
میخواستم بدونم از دکترهای کرج کدوم بهترن؟
کلینیک نور دیدگان دستگاه های جدید و خوبی داره یا نه؟
ممنون

blue2000

Registered User
لایک‌ها
18
با عرض سلام حدمت جناب یاسینی عزیز
من از لنز سخت استفاده می کنم.دیروز که به داروخانه بیمارستان نور برای خرید محلول دلتا مراجعه کردم با کمال تعجب از مسئول داروخانه شنیدم که به خاطر تحریم ها دیگه این محلول وارد نمیشه.با پرس و جویی که از بخش لنز بیمارستان کردم گفتن که از محلولهای ویژه لنز نرم هم میشه استفاده کرد ولی زود به زود باید عوض کرد.
نظر شما چیه؟
با تشکر

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
اول باید لیزیک کنه بعد انحراف اما باید فاصله داشته باشه که دکتر چک کنه انحراف زیاد نشده باشه.
قیمت لیزیک بین 1.5 تا 2.5
انحراف. قیمت ندارم سوال میکنم.

ممنون لطف می کنید.
اسم و شماره دکتر حاذق رو میگذارید که وقت بگبریم برای انجامش؟

minaganj

Registered User
لایک‌ها
10
با عرض سلام حدمت جناب یاسینی عزیز
من از لنز سخت استفاده می کنم.دیروز که به داروخانه بیمارستان نور برای خرید محلول دلتا مراجعه کردم با کمال تعجب از مسئول داروخانه شنیدم که به خاطر تحریم ها دیگه این محلول وارد نمیشه.با پرس و جویی که از بخش لنز بیمارستان کردم گفتن که از محلولهای ویژه لنز نرم هم میشه استفاده کرد ولی زود به زود باید عوض کرد.
نظر شما چیه؟
با تشکر

سلام

من مایع لنز light دکترم تجویز کرد. ببین اگه برا شما هم تایید میکنن, ازش استفاده کن

minaganj

Registered User
لایک‌ها
10
سلام . تا چند وقت بعد از عمل کراس باید به دکتر مراجعه کرد ؟ من هر سری میرم میگن یک ماه بعد دوباره بیا ... .

بازم خوش به حال شما, من که بعد از برداشتن لنز پانسمان هنوز دکترو به چشم ندیدم:(

بالا