برگزیده های پرشین تولز

با استفاده از این روش بدون کلیک از نئوباکس درآمد کسب کنید/اسکریپت کلیک اتوماتیک IRANIAINC

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
سایت نئوباکس یکی از معتبرترین سایت های کلیکی است. اما اینکه باید در تمام زمان تبلیغات باید صفحه تبلیغات باز باشد و در غیر این صورت یا زمان تبلیغات چندین برابر می شود ویا به هیج وجه پولی دریافت نمی کنید مشکل بسیار بزرگ است. اما ما این مشکل را با اسکریپت کلیک اتوماتیک نئوباکس حل کرده ایم. حال باید فقط به صفحه نمایش تبلیغ بروید و پول کسب کنید.
1374064470_untitled.png
روش کار اسکریپت کلیک اتوماتیک نئوباکس:
1 - برای استفاده از این اسکریپت باید فایر فاکس را نصب نمایید. ** اگر این مرورگر محبوب را ندارید اینجـــا کلیک کنید**
2 - پس از نصب مرورگر فایرفاکس افزونه Greasemonkey را نصب نمایید. ** پس از نصب از شما درخواست راه اندازی مجدد خواسته می شود**
3 - اسکریپت کلیک اتوماتیک پروباکس را از اینجـــا روی مرورگر فایرفاکس افزوده نمایید.
4 - به صفحه نمایش تبلیغات رفته و دیگر پول کسب کنید.

مزایای اسکریپت کلیک اتوماتیک نئوباکس:
1- نیاز به وقت گذاشتن برای دیدن تبلیغات نیست.
2- به صورت همزمان می توانید از چندین سایت کلیک پول دربیاورید.
3- از همه مهم تر حجم و ترافیک اینترنت شما برای 0/001 دلار بیهوده هدر نمی رود.
4- با ویژگی فراخوانی مجدد حتی از تبلیغات غیر منتظر نئوباکس هم پول کسب می کنید.

آدرس سایت ما: iranianinc.ir

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
این عکس از صفحه تبلیغات خودم مشکلی نداره .
فقط احتمالا با اینترنت سرعت پایین مشکل داشته باشه.این نسخه پایانی نیست نسخه این اسکریپت حداقل هر چند وقت یکبار ویرایش و بهینه خواهد شد. نسخه دیگری در حال نوشتن هستیم اگر مشکلی هست بقیه دوستان هم بگن .

dpo1j61x41hai4cup4k2.png

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
منم نصب كردم ولي اتفاقيي نيفتاد؟؟؟
هر چي صبر كردم همون صفر موند. سرعت اينترنتم 256 هست. پس قضيه سرعت اينترنت نيست چون سرعت دانلودم همين حالا تا 130 كيلوبايت در ثانيه هم ميرسه

Last edited:

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
دوستان زیادی درحال استفاده هستند.اطلاعات سرور این میگه.طبق دستور که در سایت هست اقدام کنید.اگر لازم شد وباز هم کار نکرد فایرفاکس را آبدیت کنید.

masihpnu

Registered User
لایک‌ها
322
ممنون کلیک های شانسی راهم انجام میده یا نه

ssh899

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام به دوستان.
به هیچ وجه دانلود و استفاده نفرمائید در غیر اینصورت به بلایی که سر من آمد دچار می شوید. لازم به ذکر است اکانت نئوباکس من از نوع Gold بود! تعداد زیرمجموعه های من 350 نفر بود! موجودی بنده بالای بیست دلار بود و درآمد روزانه بنده بالای سه دلار بود! همه این 'بود' ها تا دیروز 'است' بود که به واسطه این اسکریپت همگی شدند 'بود'!
خلاصه نئوباکس به این اسکریپت ها حساس است و همگی رو تشخیص میده. تصاویر رو ببینید و خودتان قضاوت کنید.

داستان این بود که بنده در عرض یک ماه از عضویتم در نئوباکس حدود 27 دلار فقط از مینی جاب ها درآمد داشتم. 130 دلار هم سرمایه گذاری کردم (حدود چهارصدهزارتومان). اکانت طلایی رو بعد از 15 روز خریدم و هر هفته بدون استثنا 100 زیرمجموعه اجاره میکردم. حدود 15 روز پیش به همین صفحه آمدم. به نظرم چیز جالبی بود. دانلود و نصب کردم. خیلی خوب هم کار میکرد. تا اینکه دیروز برای اولین بار درخواست پول دادم. 20.34 دلار. ولی متاسفانه سریع اکانت بنده بسته شد. اولش نمیدانستم چرا اکانت بنده رو بستند ولی با مکاتباتی که با پشتیبانی نئوباکس داشتم در جواب نهایی، آنها متن زیر رو نوشتند که معنی و خلاصه اون اینه که شما 1397 تبلیغ رو با اسکریپت کلیک اتوماتیک دیده اید که با کلیک مستقیم ماوس انجام نشده است.
کد:
Hello.
You've had 1397 invalid advertisement visualization warnings. This happens due to the usage of an autoclicker (or similar programs/scripts), viewing advertisements using mobile phones, viewing advertisements using any other forms of interaction different from a mouse, etc.

Best regards,
Cristina C.
NeoBux Support

تصاویر ضمیمه شده است.
در نهایت توصیه من اینه اگه میخواین نئوباکس یا سایر سایت ها رو کار کنید براش روزی چند دقیقه وقت بگذارید و به هیچ اسکریپت کلیک اتوماتیک روی نیاورده و استفاده نکنید.

فایل های ضمیمه

• 201308141845.jpg
    201308141845.jpg
    100.1 KB · نمایش ها: 104
  • 201308141953.jpg
    201308141953.jpg
    76.2 KB · نمایش ها: 100
  • 201308141956.jpg
    201308141956.jpg
    66.1 KB · نمایش ها: 100
  • 201308141841.jpg
    201308141841.jpg
    75.9 KB · نمایش ها: 98
  • 201308151620.jpg
    201308151620.jpg
    93.9 KB · نمایش ها: 87
Last edited:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
با سلام به دوستان. به هیچ وجه دانلود و استفاده نفرمائید در غیر اینصورت به بلایی که سر من آمد دچار می شوید. لازم به ذکر است اکانت نئوباکس من از نوع Gold بود! تعداد زیرمجموعه های من 350 نفر بود! موجودی بنده بالای بیست دلار بود و درآمد روزانه بنده بالای سه دلار بود! همه این 'بود' ها تا دیروز 'است' بود که به واسطه این اسکریپت همگی شدند 'بود'! خلاصه نئوباکس به این اسکریپت ها حساس است و همگی رو تشخیص میده. تصاویر رو ببینید و خودتان قضاوت کنید. داستان این بود که بنده در عرض یک ماه از عضویتم در نئوباکس حدود 27 دلار فقط از مینی جاب ها درآمد داشتم. 130 دلار هم سرمایه گذاری کردم (حدود چهارصدهزارتومان). اکانت طلایی رو بعد از 15 روز خریدم و هر هفته بدون استثنا 100 زیرمجموعه اجاره میکردم. حدود 15 روز پیش به همین صفحه آمدم. به نظرم چیز جالبی بود. دانلود و نصب کردم. خیلی خوب هم کار میکرد. تا اینکه دیروز برای اولین بار درخواست پول دادم. 20.34 دلار. ولی متاسفانه سریع اکانت بنده بسته شد. اولش نمیدانستم چرا اکانت بنده رو بستند ولی با مکاتباتی که با پشتیبانی نئوباکس داشتم در جواب نهایی، آنها متن زیر رو نوشتند که معنی و خلاصه اون اینه که شما 1397 تبلیغ رو با اسکریپت کلیک اتوماتیک دیده اید که با کلیک مستقیم ماوس انجام نشده است.
کد:
 Hello. You've had 1397 invalid advertisement visualization warnings. This happens due to the usage of an autoclicker (or similar programs/scripts), viewing advertisements using mobile phones, viewing advertisements using any other forms of interaction different from a mouse, etc.  Best regards, Cristina C. NeoBux Support
تصاویر ضمیمه شده است. در نهایت توصیه من اینه اگه میخواین نئوباکس یا سایر سایت ها رو کار کنید براش روزی چند دقیقه وقت بگذارید و به هیچ اسکریپت کلیک اتوماتیک روی نیاورده و استفاده نکنید.
من هم همین بلا سرم اومد...کی می خواد خسارت ما رو بده؟ جناب استارتر بیا جواب بده این بنده خدا بالای 100 دلار ضرر کرده،حالا 5 دلاره من هیچی،چون شما نوشتی خودت این رو برنامه نویسی کردی پس خودت مسئولی...

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
من هم همین این بلا اومد سرم خوبه اولش بود فراموشش هم کردم فقط 3 تا زیر مجموعه داشتم
ولی حق ssh899 باید داده بشه

benima

Registered User
لایک‌ها
64
من هم همین این بلا اومد سرم خوبه اولش بود فراموشش هم کردم فقط 3 تا زیر مجموعه داشتم
ولی حق ssh899 باید داده بشه

من اصلا برنامه نویس رو تو این قضیه ضرر کاربرانی که دارند مقصر نمیبینم
گرچه ایشون مقصر اصلی هستند و فکر کردن اینقدر راحته که هرکس با چند تا کد بتونه یه سایت رو دور بزنه
اقا خدا عقل داده واسه این جور موقعها نه فقط موقع برداشت پول یا بازی کردن و...
حواس طرف باید جمع باشه اگه هر کددوم از کاربران واقعا حس کنن که پولی که درمیارن واسش چقدر هزینه و وقت صرف میکنن با یک اسکریپت بدر نخورد و مزخرفی مانند این کار نمیکنند
من اگر کل کاربران هم استفاده میکردند و مشکل نداشتند باز هیچ وق اسکریپتی دان و اجرا نمیکردم
سایت بزرگ و حرفه ای مثل نیوباکس اگه قرار بود با اسکریپت این اقا یا کسای دیگه پولی راحت به کاربری بده
که باید تا الان درش تخته شده بود کلا این سایت از همه لحاظ حساسیت بالا و عالی داره کسی با راه غیر قانونی پولی نمیتونه به دست بیاره
واقعا الان برای این کاربر که طلایی بود تاسف میخورم و حسشم درک میکنم
چون بنده هم موقع انبکس طلایی بود سایتی که داشت خوب کار میکرد تا من طلایی کردم سه هفته بعد اسکم شد
باز اونجا به غیر من خیلیا ضرر کردند و ریسک این کار هم همینه
نه اینه که بیام این همه سرمایه بزارم بعد با یه برنامه مخرب یه ادم نابلد سرمایه ام رو از دست بدم
چون تا موقعی که خوب کار کنه برنامه نویس هست و با افتخار دفاع میکنه اما این موقعها دیگه پیداش نمیشه
دوستان به هیچوجه از هیچ برنامه اضافی استفاده نکنید حتی اگه خیلیا هم رفتن سمتش
اخه دیگه کلیک روی چند تا اگهی اینقدر سخته از اینم راحتره اخه واقعا چقدر ماها راحت طلبیم

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
من اگه سرمیاه گذاری تو این سایت کرده بودم هرگز از این برنامه استفاده نمیکردم یعنی واقعا یه درصد هم احتمال نداید حسابتون بشه؟

ssh899

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من اصلا برنامه نویس رو تو این قضیه ضرر کاربرانی که دارند مقصر نمیبینم
گرچه ایشون مقصر اصلی هستند و فکر کردن اینقدر راحته که هرکس با چند تا کد بتونه یه سایت رو دور بزنه
اقا خدا عقل داده واسه این جور موقعها نه فقط موقع برداشت پول یا بازی کردن و...
حواس طرف باید جمع باشه اگه هر کددوم از کاربران واقعا حس کنن که پولی که درمیارن واسش چقدر هزینه و وقت صرف میکنن با یک اسکریپت بدر نخورد و مزخرفی مانند این کار نمیکنند
من اگر کل کاربران هم استفاده میکردند و مشکل نداشتند باز هیچ وق اسکریپتی دان و اجرا نمیکردم
سایت بزرگ و حرفه ای مثل نیوباکس اگه قرار بود با اسکریپت این اقا یا کسای دیگه پولی راحت به کاربری بده
که باید تا الان درش تخته شده بود کلا این سایت از همه لحاظ حساسیت بالا و عالی داره کسی با راه غیر قانونی پولی نمیتونه به دست بیاره
واقعا الان برای این کاربر که طلایی بود تاسف میخورم و حسشم درک میکنم
چون بنده هم موقع انبکس طلایی بود سایتی که داشت خوب کار میکرد تا من طلایی کردم سه هفته بعد اسکم شد
باز اونجا به غیر من خیلیا ضرر کردند و ریسک این کار هم همینه
نه اینه که بیام این همه سرمایه بزارم بعد با یه برنامه مخرب یه ادم نابلد سرمایه ام رو از دست بدم
چون تا موقعی که خوب کار کنه برنامه نویس هست و با افتخار دفاع میکنه اما این موقعها دیگه پیداش نمیشه
دوستان به هیچوجه از هیچ برنامه اضافی استفاده نکنید حتی اگه خیلیا هم رفتن سمتش
اخه دیگه کلیک روی چند تا اگهی اینقدر سخته از اینم راحتره اخه واقعا چقدر ماها راحت طلبیم

من خودم برنامه نویس هستم تا حالا چند تا برنامه برای نئوباکس نوشتم (البته نه اینجور اسکریپتها برای دور زدن یا کارای مخرب بلکه برای درآمد بیشتر روزانه). اصلا قضیه این نیس که نئوباکس دور میخوره یا نه. تعداد کلیک هایی که من با این کد مخرب کردم خیلی کمتر از اینیه که اینا نوشتن. اصولا اینا دوس دارن به کوچکترین دلیلی به طرف گیر بدن و پولشو و زیرمجموعه هاشو بالا بکشن. اصولا هر کسی برای تست هم شده چندتا کلیک می کنه با این جور چیزا. اگه تو یوتیوب برین کلمه Hack NeoBux رو سرچ کنین میبینین راه های زیادی برای هک نئوباکس وجود داره. درسته 90 درصد الکی هستن یا تا الان جلوشونو گرفتن ولی همیشه راه های زیادی برای این چیزا وجود داره که البته نباید به سمت این چیزا رفت.

درضمن بحث راحت طلبی نیست. کسانی که بخصوص تو ایران کار میکنن چون بیشتر درآمدشون از مینی جاب ها هست، روزانه به جای چندکلیک ساده چندین ساعت پای کامپیوتر هستند پس بحث کمی وقت یا تنبلی در کار نیس.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
جالبه استارتر خودشو زده به اون در و هی تاپیک PTP می زنه...اینجا اینقدر به این بنده خدا ضرر زده اونوقت میاد توی تاپیک من و برای سایتی که اصلا کسی توش سرمایه گذاری نکرده میگه من که گفتم "وفتتون" رو هدر ندید...من به فکرتونم...خوب اگه به فکر مایی بیا پول ما رو هم بده دیگه،فقط شعار میدی تاپیک من رو خراب کنی؟ من اگه جای ایشون بودم حتی ازت شکایت می کردم،نمیشه که مثلا من برم اسلحه بفروشم،بعد یه نفر بخره بره یکی رو باهاش بکشه،بعد بگم به من چه خودش عقل داشت می خواست نخره!چرا اتفاقا خیلی هم به شما ربط داره چون شما برنامه اش رو نوشتی و اینجا گذاشتیش پس شما مسئولی 100%.
راستی جناب ssh889 اگه از معامله تون با نئوباکس کمتر از 45 روز می گذره،می تونید یک Dispute توی Payza باز کنید و پولتون رو پس بگیرید.

ssh899

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جالبه استارتر خودشو زده به اون در و هی تاپیک PTP می زنه...اینجا اینقدر به این بنده خدا ضرر زده اونوقت میاد توی تاپیک من و برای سایتی که اصلا کسی توش سرمایه گذاری نکرده میگه من که گفتم "وفتتون" رو هدر ندید...من به فکرتونم...خوب اگه به فکر مایی بیا پول ما رو هم بده دیگه،فقط شعار میدی تاپیک من رو خراب کنی؟ من اگه جای ایشون بودم حتی ازت شکایت می کردم،نمیشه که مثلا من برم اسلحه بفروشم،بعد یه نفر بخره بره یکی رو باهاش بکشه،بعد بگم به من چه خودش عقل داشت می خواست نخره!چرا اتفاقا خیلی هم به شما ربط داره چون شما برنامه اش رو نوشتی و اینجا گذاشتیش پس شما مسئولی 100%.
راستی جناب ssh889 اگه از معامله تون با نئوباکس کمتر از 45 روز می گذره،می تونید یک Dispute توی Payza باز کنید و پولتون رو پس بگیرید.

باتشکر از تمامی دوستان خصوصا جناب AbolTheRocker که به اینجانب محبت داشتند. از همون ساعت اول بسته شدن اکانت پیگیر بودم.
باید عرض کنم که من میتونستم این مسائل رو اونم به صورت مستند اینجا مطرح نکنم که حداقل خودم و دوستانی که از این اسکریپت و امثالهم استفاده کرده یا میکنند رو متهم به بی فکری و سایر اتهامات نکنم.
پس چرا گفتم؟
دلیل این بود که سایر دوستان به اشتباه نیفتند. فقط همین. و از شما میخوام (چون خودم وقت زیادی ندارم) توی فرومها یا سایر جاهای دیگه که اینجور اسکریپت ها تبلیغ شده هشدار لازم رو بدین.
درجواب دوستانی که ما را متهم به بی فکری کردن باید بگم که با همون بی فکری که دارم! طی مکاتبات نسبتا زیادی که با پشتیبانی نئوباکس داشتم موفق شدم اکانتمو پس بگیرم. تصاویر مربوطه ضمیمه هست. پس اونجوری هم که فکر میکنین ما هالو نیستیم که بیایم سرمایه گذاری نسبتا زیادی بکنیم و به هر دلیلی از دستش بدیم. به هر صورت برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.
بازهم از محبت دوستان ممنون.
فعلا. یا حق.

فایل های ضمیمه

• 201308161215.jpg
    201308161215.jpg
    72.6 KB · نمایش ها: 61
  • 201308161219.jpg
    201308161219.jpg
    107.7 KB · نمایش ها: 55
Last edited:

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
من نمی خوام بگم این چاقو هست و شما بلد نیستید استفاده کنید و نمی خواهم بگم شما از حد مجاز تعددی کردید و من کارم هیچ کار اشتباهی نکردم .بله من باید شرایط استفاده رو تذکر می دادم البته اگر شما قوانین نئوباکس یا هر سایت دیگر کلیکی دیگر را نگاه می کردید دچار مشکل نمی شدید.این اسکریپت فقط برای کاربران استاندار تا قبل از یک ماه از برداشت خوب است بخاطر اینکه رد اسکریپت در سایت موجود نباشد من خودم از وقتی که زیر مجموعه های اجاره ایم به 40 زیر مجموعه رسید دگر از این اسکریپت استفاده نکردم چون شما هر روز فقط و فقط 4 کلیک بکنید تا پول زیر مجموعه ها بیاد به حسابتون. اگر باور ندارید که من با این اسکریپت پول خوبی در میارم می خواین یک عکس از پی زام بزارم که به صورت متناوب تقریبا هر روز با همین روش از چندین سایت برداشت دارم.الان هم که اوضاع عالیه دیگر لازم نیست وقت برای ptc بزارم پس بیشتر وقت رو روی ptp می زارم چون حداکثر روزی باید 20 کلیک کن.

باز هم متاسفم البته مثال شما مثل کسی هست که می دونه بیماری قلبی داره اما سوار رنجر میشه حالا مسئولین پارک نگفتن رنجر برای بیمار قلبی بده شما چرا سوار شدی : دی

در آخر هم تجربه پدر علم است.

اینجا اعلام می کنم استفاده از این اسکریپت بصورت غیر اصولی بسیار خطر ناک است.

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
این میزان کلیک های من با استفاده از اسکریپت است با عکس ها بالا که توسط دوستمون ارائه شما مقایسه کنید ببینید از حد مجاز تعدی کرده یا نه ؟

1111111111111111.jpg

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
این میزان کلیک های من با استفاده از اسکریپت است با عکس ها بالا که توسط دوستمون ارائه شما مقایسه کنید ببینید از حد مجاز تعدی کرده یا نه ؟

مشاهده پیوست 433457
فقط می تونم بگم واقعا برای شما متاسفم با اینکه حداقل 2 تا اکانت neobux و یه probux رو بن کردی بازم داری از این اسکریپت دفاع می کنی .
یه معذرت خواهی هم از اون کسی که 140 دلار ضرر کرده می کردی بد نبود

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
من هیچ وقت از یک نفر بیهوده معذرت خواهی نمی کنم ایشان بیش از حد از این اسکریپت استفاده کرده اند. و هیچ گونه مسئولیت بر عهده ما نیست.البته خیلی ناراحت هستبم و خوشحال نیستبم که این اتفاق افتاده و اگر تقصیر از من بوده با این که من می دونم صد در صد بخاطر استفاده بیش از حد بوده معذرت می خواهم

ssh899

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

مشاهده پیوست 433457

اولا از لطف همه دوستان نسبت به خودم کمال تشکر رو دارم.

دوست عزیز من vbnsan! به هر صورت من اکانتمو پس گرفتم. خسارتی هم از شما نخواستم. در مورد تکلیف سایر دوستان که به هر دلیلی نمیتونن اکانتهاشونو پس بگیرن هم نمی تونم و نمیخوام چیزی بگم. خودشون قضاوت کنن.

نمیخواستم بیشتر از این ادامه بدم و بیام اینجا چیزی بنویسم اما این پست شما رو که دیدم مجبور شدم توضیحاتی راجع به این تصویر و متنی که نوشتید خدمت دوستان بدم.
چیزی که خواستم بگم اینه که منم روزانه به همین تعداد استفاده کردم. اینی که نوشتید ایشان بیش از حد از این اسکریپت استفاده کرده اند یا صد در صد بخاطر استفاده بیش از حد بوده رو متوجه نمی شم. مگه تبلیغات روزانه نئوباکس محدود نیست؟ کاش بیش از حد تبلیغ میداد و همه کلیک می کردیم و خوش به حالمون می شد!

شاید بعضی از دوستان ندانند که اگه کسی روزی 30 تبلیغ رو هم با اسکریپت جنابعالی ببینه همون چهار تبلیغ اصلی رو در این تصویر میشماره. اما بقیه کلیک ها رو در دیتابیسش به صورت کلیک های غیرمجاز ثبت میکنه.

اینکه این تصویر ثابت میکنه شما روزانه فقط چهار تبلیغ رو با اسکریپتتون دیدین کاملا اشتباهه. تنها چیزی که این تصویر نشون میده اینه شما چه تعداد از تبلیغات اصلی خودتون رو روزانه کلیک کردید. کلیک های غیراصلی (غیرنارنجی) اگه صدتا هم باشن در این تصویر شمرده نمی شوند ولی اگه با اسکریپت شما کلیک بشن غیر مجاز محسوب می شن.

پس اینکه من خیلی خیلی بیشتر از شما یا دوستان از این اسکریپت استفاده کردم یا بیشتر از شما باهاش کلیک کردم کاملا غلطه. من کلا یک ماهه تو نئوباکس عضو هستم. شاید جدیدترین عضو نئوباکس باشم بین همه شما. اگه هر روز هم استفاده کرده باشم بازهم کمتر از شما باهاش کلیک کردم. پس اگه واقعا خود شما هم از این اسکریپت استفاده کردین تا حالا احتمالا چندهزار کلیک غیرمجاز براتون ثبت شده! و موقع برداشت پول به حساب شما رسیدگی خواهد شد!
اینم محض اطلاع دوستان که البته از بنده استادتر و کهنه کار ترند.

در پایان، بعد از این اتفاقاتی که افتاد! به این دوستمون پیشنهاد میدم که این اسکریپت رو از اینجا و از سایت خودشون بردارن.

به امید موفقیت همه شما.

Last edited:
بالا