برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
اقایون تبلت دار
یه تبلت خوب تو رنج قیمت 300 تا 400هزار تومنی معرفی کنین
قرار نیس کار شاخی باهاش انجام بشه:)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
کسانی که تو سایت های وارز بزرگ پست میدن و تو کار کسب درامد از طریق دانلود فایلشون هستن پ.خ بدن کارشون دارم
$$$$یه پیشنهاد دارم براشون$$$$

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
های استت کلمات کلیدی اش را کجا میزند؟! این مورد را ندیدم کجاشه؟

به نظرم پرشین استت امکاناتش از این بهتر باشه :دی ، البته جدیدا فکر کنم ادمین پرشین استت کلا سایت رو ول کردن :(

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
به نظرم پرشین استت امکاناتش از این بهتر باشه :دی ، البته جدیدا فکر کنم ادمین پرشین استت کلا سایت رو ول کردن :(

من اوایل فقط وبگذر ...
بعدش که گندش در اومد رفتم رو های استت
چندین بار گزیده شدم و بالاخره اینم ول کردم
الان آنالیتیکس ، به نظرم کسی با آنالیتیکس کار کنه دیگه دنبال چیز دیگه نمیره. واقعا بی نظیره.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
من اوایل فقط وبگذر ...
بعدش که گندش در اومد رفتم رو های استت
چندین بار گزیده شدم و بالاخره اینم ول کردم
الان آنالیتیکس ، به نظرم کسی با آنالیتیکس کار کنه دیگه دنبال چیز دیگه نمیره. واقعا بی نظیره.

سلام آره منم باید برم سراغ همون :دی

راستی باز ویزیتور خواستی سایت هست با روزانه 5 هزار آی پی اختصاصی ( 97% هم ایرانی ) :دی .. به صورت لایت باکس و بنر ثابت

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شکن خوب برای کامپیوتر رایگان چی داریم

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان عزیز
یک اسلایدر می خوام برای وردپرس که صفحات را به صورت اسلاید و تمام صفحه نمایش بده
چند تا افزونه تست زدم (از جمله چنگیز اسلایدر!!)، معمولا فقط عکس بود و بخش ویدیو صفحاتش پولی بود
چطوری می شه طراحی کرد ؟برای دو سه صفحه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@amir7310
کاسبی چطوره؟ ماشینو که خریدی؟ ایشالله خونه رو کی میخری؟

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
32194147803173933407_nic.png

این نیک داره اعصابم رو خرد میکنه ! هر وقت میرم خارج از دسترسه !! عجبا !

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
@amir7310
کاسبی چطوره؟ ماشینو که خریدی؟ ایشالله خونه رو کی میخری؟
این ماششین بخرم و 206 این بچه مایه دار ها رد گم کنی واسه ماهاست
شما فکر می کنی امثال این آقا که یه سایتشون ترفندهاست ، به کمتر از پورشه رضایت میدن؟ الان مطمئن باش نسته تو ویلا متل قو داره پست میزنه...
والا ...

پ.ن: دوست دار شماییم آقا امیر.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
895
من هم تو اینستاگرام و هم تو فیسبوک ,چند تا کلیپ مختلف از فیلم های مختلف در خصوص آموزش زبان انگلیسی آپلود کردم ,هیچکدوم از فایلها هیچ اثری از اسم فیلم ها نداشتن نه تو متا و توضیحات فایل و نه اسمشون , دقیقا بعد از آپلود و آنالیز تو هر دو تا سایت , پیغام اومد که این فایل ویدیویی کپی رایت داره اگه می خوای پست حذف نشه با قوانین موافقت کن ,جالب اینجاست که دقیقا اسم فیلم هم نوشت , حتی واسه سریال فرندز گفت این واسه کدوم فصل و کدوم اپیزوده !!! چه سروری دارن اینا ! چه آنالیزوری !

IMG_20161102_005019.jpg

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
من هم تو اینستاگرام و هم تو فیسبوک ,چند تا کلیپ مختلف از فیلم های مختلف در خصوص آموزش زبان انگلیسی آپلود کردم ,هیچکدوم از فایلها هیچ اثری از اسم فیلم ها نداشتن نه تو متا و توضیحات فایل و نه اسمشون , دقیقا بعد از آپلود و آنالیز تو هر دو تا سایت , پیغام اومد که این فایل ویدیویی کپی رایت داره اگه می خوای پست حذف نشه با قوانین موافقت کن ,جالب اینجاست که دقیقا اسم فیلم هم نوشت , حتی واسه سریال فرندز گفت این واسه کدوم فصل و کدوم اپیزوده !!! چه سروری دارن اینا ! چه آنالیزوری !

مشاهده پیوست 972739
البته ممکنه این اطلاعات توی details فایلتون باشه و سیستم از اونجا استخراج کرده
چون بعید بنظر میرسه این حجم داده بسیار بزرگ ویدیو ای رو پردازش کنن

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
895
البته ممکنه این اطلاعات توی details فایلتون باشه و سیستم از اونجا استخراج کرده
چون بعید بنظر میرسه این حجم داده بسیار بزرگ ویدیو ای رو پردازش کنن

دیتایل فایل هم چک کردم , همونطور که گفتم هیچ جای فایل هیچ اثری از اسم و جزییات ویدیو نبست

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دیتایل فایل هم چک کردم , همونطور که گفتم هیچ جای فایل هیچ اثری از اسم و جزییات ویدیو نبست
خیلی سخته اجرای همچین چیزی
میدونی تا حالا چقدر فیلم و سریال فقط تو هالیوود ساخته شده؟
برای اینکار حداقل باید کل فیلم و سریال های هالیوود توی آرشیوشون باشه
تازه این فقط فیلم و سریال هاست. موزیک و کلیپ ها و موزیک ویدئو ها و فایل های دیگه هم هستن
بعید میدونم بتونن همچین کاری بکنن
ولی خب بازم باید بررسی بیشتری کرد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

مشاهده پیوست 972739
منظورشون از موافقت با قوانین چی هستش

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

مشاهده پیوست 972739
سایت هایی مثل فیسبوک ، یوتیوب و اینستاگرام و.. ویدیوهایی که کپی رایت دارن ، رو آنالیز میکنن و یک چیزی مثل اثر انگشت (یک فایل هش) براش تولید میکنن (هم برای تصویر و هم برای صدا) ، و توی یک دیتابس ذخیره میکنن ، بعد از اون برای ویدیویی هایی که آپلود میشن و حتی ویدیویی هایی که قبلا آپلود شده اون فایل هش رو باهاش مقایسه میکنن.
در مورد اینکه دیتابس شون رو چطور تهیه میکنن ، به خاطر اینکه اکثر محتوای دارای کپی رایت توسط حق کپی رایت دارهایی مثل RIAA, MPAA و .. نگهداری میشه ، کار سختی نیست ، اون شرکت های کافیه یک دیتابس از داده هاشون رو در اختیار شرکت هایی مثل گوگل بزارن و بروز نگه اش دارن.
در مورد اینکه اینکار ها چقدر زمان میبره ، یکی از مهندس های گوگل گفته بود که پردازش هر ویدیو برای مورد های کپی رایت کمتر از چند دقیقه طول میکشه ! (حالا خودتون فکرشون کنید چه توان محاسباتی دارن این شرکت ها!) البته اونقدرها هم کار سختی نیست ، به خاطر اینکه این سایت های هر ویدیوی رو اولین کاری که میکنن پردازش و انکود میکنن و تو همون مرحله فایل هش رو ایجاد میکنن و فقط می مونه یک مقایسه که با سرورهایی زیادی که دارن کار مشکلی نیست.

بالا