برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه کسب در امد دلاری چیه؟

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
کسب درآمد دلاری در اینترنت چند راه حل اصلی دارد :

اگر تخصص و تبحر در زمینه طراحی سایت دارید می توانید سفارش طراحی بگیرید از وبمسترهای خارجی و حق العمل را دلاری دریافت کنید ( پی پال، پی زا، لیبرتی رزرو )
اگر تخصص و تجربه در برنامه نویسی دارید و سئو می توانید سفارس بگیرید به عنوان freelancer و حق العمل را دلاری دریافت کنید .

اگر تخصص خاصی ندارید کارتان دشوار است و می توانید از راه سایت های کلیکی و مشاهده تبلیغات به درآمد برسید که البته نیاز به صرف وقت فراوان دارد و اینکه در
سایت مناسبی این کار رو انجام بدید تا به اندک درآمد دلاری برسید .
در این سایت ها با اجاره رفرال و ساختن مجموعه می توانید به درآمد بالاتری دست پیدا کنید .
اگر تخصص خاصی ندارید و سرمایه در اختیار دارید می توانید مدتی هایپ ها رصد کنید و سپس با توجه به ریسک بالا وارد این عرصه شوید .

{ تجربه شکست رو هر کسی در اینترنت برای کسب درآمد دارد پس از شکست ها تجربه بگیرید تا در آینده انشالله بتوانید راهتون رو پیدا کنید }

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اگر دنبال کسب درامد دلاری هستی و علاقه داشتی به ترید هم فکر کن

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
امضامو نگاه كن 100% واقعيه اگه خواستي از لينكم برو هر كي ميگه اسكمه يا كلاهبردار گوش نكن تا خودت امتحانش نكردي سوالي بود در خدمتم

امضات فکر کنم از اوناست که وقتی میرسه به هزار دلار پولتو نمیدن وقتی میگی جواب میدن برای کاربرای رایگان 90 روز باید صبر کنید و بمونید تو نوبت یا اینکه فلان مقدار بدین تا عضو پریمیوم بشین تا یک روزه پولتو بدیم . پولو میدی کلاغ پر پول پر تو هم پرپر ...

اگه اینجوری که میگم نباشه و تو یکفته هزار دلارمو میدن بگو من از همین لحظه سه تا کام دارم با چندیدن ای پی متفاوت بشینم رووش کار کنم .

mentiroso

Registered User
لایک‌ها
57

peahman

Registered User
لایک‌ها
68

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
امضامو نگاه كن 100% واقعيه اگه خواستي از لينكم برو هر كي ميگه اسكمه يا كلاهبردار گوش نكن تا خودت امتحانش نكردي سوالي بود در خدمتم

خواهش می کنم لینکهای این سایتها رو حذف کنید و بیشتر دقت کنید این سایتها کاملا کلاهبردارند.
با 15 سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک اینو عرض می کنم.
حیلی بده فکر کنند ما رو به بیگاری می کشند و توی پنلت در سایتشون رویا سازی کنند و هر روز ببینی جاااااااااااان امروز شد 200 فردا 500 پس فردا هزار، فرداش هر چی ایمیل می دی پولمو بدید یا جواب نمی دن یا می گن 25 دلار هزینه انتقال داره لطفا واریز کنید تا پولتون ترنسفر شه
و وقتی 25 دلارو هم دادی دیگه همون یه جوابم نمی دن !

اگرچه ببینند طرف خیلی پپه هست می گن آخ ببخشید قوانین ما تغییر کرده و هزینه انتقال شده 45 دلار.
پس لطفا 20 دلار دیگه سند کنید !

فقط کافیه از خودمون بپرسیم: آی پی ایرانی که نه کارت اعتباری داره، نه قدرت خرید داره، نه زبان انگلیسی بلده ، ارزشش کلیکش آیا یک سنت هم می ارزه؟

وقتی دیدی بیش از اونی که لایقته احترامت کردند بدون بلائی می خوان سرت بیارن که اونی که رودرو بهت ناسزا می گه نمیاره ! اسلنگی از خودم ! lol

Tik-Taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خواهش می کنم لینکهای این سایتها رو حذف کنید و بیشتر دقت کنید این سایتها کاملا کلاهبردارند.
با 15 سابقه در اینترنت و تجارت الکترونیک اینو عرض می کنم.
حیلی بده فکر کنند ما رو به بیگاری می کشند و توی پنلت در سایتشون رویا سازی کنند و هر روز ببینی جاااااااااااان امروز شد 200 فردا 500 پس فردا هزار، فرداش هر چی ایمیل می دی پولمو بدید یا جواب نمی دن یا می گن 25 دلار هزینه انتقال داره لطفا واریز کنید تا پولتون ترنسفر شه
و وقتی 25 دلارو هم دادی دیگه همون یه جوابم نمی دن !

اگرچه ببینند طرف خیلی پپه هست می گن آخ ببخشید قوانین ما تغییر کرده و هزینه انتقال شده 45 دلار.
پس لطفا 20 دلار دیگه سند کنید !

فقط کافیه از خودمون بپرسیم: آی پی ایرانی که نه کارت اعتباری داره، نه قدرت خرید داره، نه زبان انگلیسی بلده ، ارزشش کلیکش آیا یک سنت هم می ارزه؟

وقتی دیدی بیش از اونی که لایقته احترامت کردند بدون بلائی می خوان سرت بیارن که اونی که رودرو بهت ناسزا می گه نمیاره ! اسلنگی از خودم ! lol

داش خیلی بات حال کردم ! ایول ، جمله Bold شدت ، خیلی خیلی با معنیه. دمت گرم

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
کسب درآمد دلاری در اینترنت چند راه حل اصلی دارد :

اگر تخصص و تبحر در زمینه طراحی سایت دارید می توانید سفارش طراحی بگیرید از وبمسترهای خارجی و حق العمل را دلاری دریافت کنید ( پی پال، پی زا، لیبرتی رزرو )
اگر تخصص و تجربه در برنامه نویسی دارید و سئو می توانید سفارس بگیرید به عنوان freelancer و حق العمل را دلاری دریافت کنید .

اگر تخصص خاصی ندارید کارتان دشوار است و می توانید از راه سایت های کلیکی و مشاهده تبلیغات به درآمد برسید که البته نیاز به صرف وقت فراوان دارد و اینکه در
سایت مناسبی این کار رو انجام بدید تا به اندک درآمد دلاری برسید .
در این سایت ها با اجاره رفرال و ساختن مجموعه می توانید به درآمد بالاتری دست پیدا کنید .
اگر تخصص خاصی ندارید و سرمایه در اختیار دارید می توانید مدتی هایپ ها رصد کنید و سپس با توجه به ریسک بالا وارد این عرصه شوید .

{ تجربه شکست رو هر کسی در اینترنت برای کسب درآمد دارد پس از شکست ها تجربه بگیرید تا در آینده انشالله بتوانید راهتون رو پیدا کنید }

پیشنهاد منم اینه که اول یه تخصص توی برنامه نویسی یا زبان پیدا کنید و توی Freelancer کارتون رو شروع کنید
اینطوری درامدتون تضمینی و واقعی هست
ضمن اینکه اگه تحریم ها اجازه داد حتی می تونید به عنوان شغل اول روش حساب باز کنید.

babakparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
حالا سایتی هست که کلاهبردار نباشه و کم کم پول رو بده؟ تبلیغات کلیکی منظورمه

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
خوب چرا انقدر دوست دارید با تبلیغات کلیکی کار کنید؟!
فکرشو کنید در بهترین حالت شما روزانه $7 از سایت های کلیکی جذب سرمایه میکنید...حالا این 7 دلار شما رو ارضاء میکنه؟خیلی از دوستان مثل امثال من رو ارضاء مالی نمیکنه/ اگر میکنه که همین الان بهتره شروع کنید و به مدت 1 سال رو 1 سایت پی تی سی تمرکز کنید و در فیسبوک و .... تبلیغات کنید تا 1 سال دیگه به این درآمد برسید..
سوال کنید از خودتون که ایا میخوایید درامد اینترنتی رو صرفا به عنوان تفریح ادامه بدید یا میخوایید به صورت حرفه ای عمل کنید و درامد انچنانی داشته باشید..
بینشهاتونو نسبت به درامد روزانه و هفتگیتون گسترش بدید..

babakparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
خوب چرا انقدر دوست دارید با تبلیغات کلیکی کار کنید؟!
فکرشو کنید در بهترین حالت شما روزانه $7 از سایت های کلیکی جذب سرمایه میکنید...حالا این 7 دلار شما رو ارضاء میکنه؟خیلی از دوستان مثل امثال من رو ارضاء مالی نمیکنه/ اگر میکنه که همین الان بهتره شروع کنید و به مدت 1 سال رو 1 سایت پی تی سی تمرکز کنید و در فیسبوک و .... تبلیغات کنید تا 1 سال دیگه به این درآمد برسید..
سوال کنید از خودتون که ایا میخوایید درامد اینترنتی رو صرفا به عنوان تفریح ادامه بدید یا میخوایید به صورت حرفه ای عمل کنید و درامد انچنانی داشته باشید..
بینشهاتونو نسبت به درامد روزانه و هفتگیتون گسترش بدید..

میتونین بیشتر توضیح بدین

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
سلام چه طور میتونم با مشاهده سایت یا تبلیغات در امد دلاری داشته باشم

بهترین راه اینه که:

یک نکته خیلی مهم بدون استراژی نمیشه تو این کار موفق شد الکی تو سایتها عضو نشید خصوصا الان که تعدادشون خیلی زیاد شده سعی کنید متمرکز کار کنید.اگر زیر مجموعه دارید باید مدیریتش کنید.
دو سایت بسیار معتبر ایرانی که از اولینها هستند:
1)

• تا 14 تومان برای مشاهده هر تبلیغ
  • 2 تومان برای هر بازدید پاپ آپ ارسالی
  • 1 تومان برای ارسال هر پست در انجمن
  • 50 درصد پورسانت از کلیک زیرمجموعه
  • تعداد کل کاربران تا این لحظه: 86033 نفر
  • پرداخت ها: 242286500 ریال (بررسی)
  • صدها هزار تومان جوایز ماهانه کاربران برتر
  • حداقل پرداخت 5000 تومان
  • بیش از 50 تبلیغ روزانه

تا این لحظه 86033 نفر به جمع باکس 24 پیوسته اند و مجموع پرداختی های ما به این کاربران 242286500 ریال می باشد

2)
کل کاربران: 80575 نفر(تعداد کاربران این سایت قابل توجه است)
مجموع پرداختی به اعضاء: 1,187,836,631 ریال

ماهان سورف:
این سایت توانایی خودشو ثابت کرده و هر روز در حال ارتقاء است
این سایت بر پایه دلار کار میکنه و متعلق به یک ایرانی است به دو زبان انگلیسی و ایرانی

شاهکار پی تی سی جهان اولین و برترین
نئو باکس شاید اقراق نباشه اگه بگم این سایت یکی از بهترین شاهکارهای تجارت الکترونیک در دنیاست.یک پی تی سی ماندگار و جهانی که اعتبار ان در دنیا زبان زد خاص و عام است.شاید از خودتون بپرسید چه دلیلی داره که اینقدر از یک سایت خارجی بخوام تعریف کنم؟مهمترین دلیلش میتونه این باشه که این سایت با وجود تمام مشکلات خیلی خوب داره با ایرانی ها همکاری میکنه و به دلار پول میده.
دوستان به هیچ عنوان الکی تو این سایت عضو نشید این یک کار واقعا جدی و با درآمد عالی.در ابتدا مثل همه سایتها درامد شما کم اما رفته رفته با فعالیت شما و تبلیغ لینکی که سایت به شما میده میتونید زیر مجموعه گیری کنید.این سایت پنلهای عالی زیادی داره به طوری که شما بعد یک مدتی حتی اگه زیر مجموعه مستقیم هم نداشته باشید میتونید در ابتدا و با مبلغ بسیار کمی که نتیجه کلیک های خودتونه زیر مجموعه بگیرید.این مبلغ فقط 0.6$.یکی از اون چیزهایی که کار این سایتو سخت کرده فقط اینه که با دوتا بانک اینترنتی که ایرانو تحریم کردن کار میکنه پی پال و پی زا یا همون آلرت پای سابق.مسئله اصلی اینجاست شما فقط حتی با کار کردن تو همین یک سایت و گرفت زیر مجموعه میتونید حقیقتا به یک درآمد عالی برسید.
ورود به سایت و عضویت سریع

توضیحات بیشتر

مای فری شر Myfreeshare

مای فری شر،Myfreeshareسايت بسيار مناسب براي کسب درامد است.با عضويت در اين سايت به شما يک سهام تعلق ميگيرد و به ازاي اين سهام به شما روزانه پول پرداخت ميشود. زماني که درآمد شما به 10$ رسيد آنرا درخواست ميدهيد.که اين مبلغ بعد حدود يک هفته به حساب شما واريز ميشود.اين سايت با بانکهاي اينترنتي آلرت پايAlertpay یا پای زاPayza ،لیبرتی ریزرو LibertyReserve ،پی پال PayPal قرار داد دارد.و ميتوانيد پول خود را به يکي از اين بانکها انتقال دهيد.اعتبار يا سود شما بستگي به تعداد سهام شما دارد هر چه تعداد سهام بيشتري داشته باشيد سود بيشتري دريافت ميکنيد.شما ميتوانيد با هر رايانه فقط يکبار عضو اين سايت شويد و ثبت نام مجدد شما با همان کامپيوتر تقلب محسوب ميشود.شما ميتوانيد با زير مجموعه گيري و به ازاي معرفي هر فرد به اين سايت يک سهم دريافت کنيد. براي عضو گيري بايد لينک عضو گيري خود را تبليغ کنيد تا افراد با عضويت از طريق رفرال شما زير مجموعه شما محسوب شوند.با عضويت در سايت فوق العاده ماي فري شر Myfreeshare روزانه به شما پول پرداخت ميشود و وقتي درامد شما به 10 دلار رسيد ميتوانيد ان را برداشت کنيد.علاوه بر عضو گیری که به سهام شما می افزاید با وارد شدن به دو قسمت در حساب کاربری خود یعنی share free signup, share per clickمیتوانید اعتبار خود را افزایش دهید.
ورود به سایت و عضویت سریع

توضیحات بیشتر

همواره شما را پشتیبانی خواهم کرد و تمام تجربیاتم را در اختیارتان قرار میدهم.
حتما برام پیغام بذارید مطمأن باشید جواب میدم
ID:[email protected]

Last edited:
بالا