برگزیده های پرشین تولز

بهترين نرم افزار كسب درامد بيتكوين در جهان

shasooza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
سايتی متفاوت براي كسب درامد بيتكوين.
سایت MirBox با ارایه یک نرم افزار کم حجم امکان دریافت بیت کوین رایگان به صورت روزانه و سرمایه گذاری را به کاربران خود می دهد.
در این برنامه شما امکان دریافت 0.0001 تا 0.5 بیت کوین در روز را خواهید داشت.
برای دریافت بیت کوین روزانه از منوی برنامه به قسمت ToolBox مراجعه کنید و از منوی سمت چپ گزینه Free Btc Gateway را انتخاب و روی دکمه START کلیک کنید. سپس روی دکمه Convert in Balance کلیک کنید تا به موجودی شما اضافه شود.
در هر 24 ساعت فقط يك بار ميتونيد بر روي start كليك كنيد.
برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک کنید.
در سایت عضو شده و سپس نرم افزار رو دانلود نمایید جهت لاگین شدن در نرم افزار یوزر و پسوردی که در سایت عضو شدید را بدهید تا برنامه لاگین شود
پس از لاگین شدن تنظیمات و شماره حساب بیتکوین خود را وارد کنید.

Last edited:

Rocks

Registered User
لایک‌ها
6
سخت افزار CPU & GPU میخواد
شما خودت برداشت زدید ؟
یکخورده بیشتر راهنمائی کنید

shasooza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mirbox نرم افزار استخراج نیستش، فقط بصورت روزانه بیتکوین میده.
اولا بیتکوین زیادی میده، چند برابر سایتهای کلیکی، ثانیا امکان سرمایه گزاری تو خود برنامه هم وجود داره، من خودم سرمایه گزاری کردم و سودش رو هم در مدت ۲۵ روز دریافت کردم. امکان واریز به کیف پول هم از طریق خود برنامه وجود داره.

Rocks

Registered User
لایک‌ها
6
mirbox نرم افزار استخراج نیستش، فقط بصورت روزانه بیتکوین میده.
ببخشید دوست عزیز ولی اگر ماینینگ و یا استخراج نمیکنه این بیت کوین برای چی میده ؟ مطمئنا از سیستم شما استفاده میشه زمانیکه با نرم افزار کانکت میشید
دوست من سرمایه تونو بکشید بیرون این سایتها قابل اعتماد نیستند من بیش از 20 سایت دیگه میشناسم که اعتبارشون از اینهم بیشتره ولی این مدل سایتها سیاست هایپها رو دنبال میکنند , یا همون پونزی هستند

Last edited:

shasooza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز،این سایت تازه تاسیس هستش، فقط یکبار در روز شما لاگین میکنی و بیتکوین رو دریافت میکنی، شما امتحان کن پشیمون نمیشی.

بالا