برگزیده های پرشین تولز

تاحالا بخاطر صدای زیاد ضبط همسایه، پلیس رو خبر کردید !؟

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
سلام.

ما یک همسایه داریم که بعضی وقتها صدای ضبطش رو خیلی زیاد میکنه ! با اینکه دوطبقه بالاتر از ما هست ولی صدای ضبطش راحت از خونه ما شنیده میشه !

مشکل کار اینجاست که بدموقعی صدا رو زیاد میکنه !

یکبار ساعت 7 صبح روز جمعه اینکارو کرد، رفتم دم در خونشون، شاکی شدم، گفت 4دیواری اختیاری !

یه بار هم چندروز پیش ساعت 3 ظهر این کارو کرد، با موبایلم زنگ زدم پلیس ولی تماس برقرار نشد نمیدونم چرا و خلاصه منم گفتم قسمت نیست و دیگه پیگیر نشدم...

کلا آدم های بی فرهنگی هستند و قبلا زیاد باهاشون دهن به دهن شدم !

حالا میخوام ببینم اگه زنگ بزنم پلیس بیاد، لو میره که من زنگ زدم !؟

چون اگه لو بره اون هم میخواد طلافی کنه و اون موقع هست که داستان یواش یواش جدی میشه...

دوستانی که تجربه در این زمینه ها دارند، لطفا تجربشون رو باما به اشتراک بگذارند...:rambo:

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
خیر من یونی نیست!;)
اگه خیلی ازیت میکنه بزن دهنشو سرویس کن اگه زور نداری برو یه چسب 1.2.3 بگیر در ورودی واحدشون ررو چسب بزن تا باز نشه درو بشکنه!:D

ehsan95

Registered User
لایک‌ها
298
یجوری دهنشو سرویس کن که خواست شاکی بشه به کار خودش پی ببره
امید جون پستات چه باحالن

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
ما یک همسایه داریم که بعضی وقتها صدای ضبطش رو خیلی زیاد میکنه !یکبار ساعت 7 صبح روز جمعه اینکارو کرد، رفتم دم در خونشون، شاکی شدم، گفت 4دیواری اختیاری !حالا میخوام ببینم اگه زنگ بزنم پلیس بیاد، لو میره که من زنگ زدم !؟چون اگه لو بره اون هم میخواد طلافی کنه :rambo:
خب راست گفته دیگه ..خونه ی خودشه دلش می خواد آهنگ رو با صدای بلند گوش بده.به کسی چه مربوط؟یه همسایه ی سرهنگ داشتم مرده شور رفته بود زنگ زده بود 110 ساعت 1 نصفه شب اومدن ریختن خونه اعصابمو خرد کردند. به پلیس هم زنگ بزنی یقین داشته باش که میرن بهش می گن که چه کسی ریپورتت رو داده ...به جای آدم فروشی به فکر چاره ی دیگه ای باش
aloof-and-bored015.gif

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
این مورد برام پیش نیومده چون پلیس تو خونه داشتیم...

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
اگه ساختمونتون مدیر داره برو بهش بگو مطرح کنه .اگه نه برو دوستانه و محترمانه بهش بگو ببین من دوستانه میخوام موضوع حل بشه که همسایه ایم چشم تو چشمیم ناراحتی پیش نیاد لطف کن تو ساعتهایی که باعث مزاحمت نشه صدارو زیاد کن اگه دوست داری و الا اگه تو ساعت استراحت باشه ممکنه شرمنده شما بشم
یا اگه حوصلشو نداری یه نامه بزن کتبی به تابلو اعلانات
ولی محترمانه دوستانه حل بشه بهتره

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
10 بسته واجبی سنتی از بقالی بخر بریز تو کولرشون تا پرز رودشون اپیلاسیون میشه حساب کار میاد دستشون، جواب مردم آزاری رو با مردم آزاری باید داد
eghfal.gif

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
نه ولی اونها کردن !!

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
به جای آدم فروشی به فکر چاره ی دیگه ای باش
aloof-and-bored015.gif

خوب وقتی زبون خوش حالیش نمیشه راه چاره چیه !؟

پ ن : طرف یه زنه 40 ساله هست ! (مطعلقه) بخاطر همین زیاد نمیشه مستقیم باهاش کلکل کرد...

من نمیخوام بفهمه کار من بوده، هرچند این مدت بقیه همسایه ها تحملش کردن که باهاش دهن به دهن نشن و فقط من یه بار رفتم در خونشون، قطعا میفهمه کار من بوده...

طرف واقعا روانیه !

اگه ساختمونتون مدیر داره برو بهش بگو مطرح کنه .اگه نه برو دوستانه و محترمانه بهش بگو ببین من دوستانه میخوام موضوع حل بشه که همسایه ایم چشم تو چشمیم ناراحتی پیش نیاد لطف کن تو ساعتهایی که باعث مزاحمت نشه صدارو زیاد کن اگه دوست داری و الا اگه تو ساعت استراحت باشه ممکنه شرمنده شما بشم
یا اگه حوصلشو نداری یه نامه بزن کتبی به تابلو اعلانات
ولی محترمانه دوستانه حل بشه بهتره

قبلا از این راه اقدام کردیم، رفتیم پیش مدیر ساختمون، خود مدیر ساختمون خیلی ازش شاکی بود ولی جواب داد: که همینی که هست !

این آدم بشو نیست!

یه همسایه ی سرهنگ داشتم مرده شور رفته بود زنگ زده بود 110 ساعت 1 نصفه شب اومدن ریختن خونه اعصابمو خرد کردند

پلیس دقیقا چه برخوردی باهاتون داشت ؟! بعدش شما با اون سرهنگه چیکار کردید !؟

™ASUS

Registered User
لایک‌ها
175
تو هم یه ضبط بخر

یادت باشه که کلوخ انداز را پاداش سنگ است .

بقول معروف پیش کسی که میگوزه اگه نرینی گناه کبیرست .

™ASUS

Registered User
لایک‌ها
175

پ ن : طرف یه زنه 40 ساله هست ! (مطعلقه) بخاطر همین زیاد نمیشه مستقیم باهاش کلکل کرد...

من نمیخوام بفهمه کار من بوده، هرچند این مدت بقیه همسایه ها تحملش کردن که باهاش دهن به دهن نشن و فقط من یه بار رفتم در خونشون، قطعا میفهمه کار من بوده...

طرف واقعا روانیه !

قبلا از این راه اقدام کردیم، رفتیم پیش مدیر ساختمون، خود مدیر ساختمون خیلی ازش شاکی بود ولی جواب داد: که همینی که هست !

این آدم بشو نیست!

پس مشکل شوهر داره آدرسشو بده خودم مشکلشو حل میکنم .

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705

طرف واقعا روانیه !

این آدم بشو نیست!

پلیس دقیقا چه برخوردی باهاتون داشت ؟! بعدش شما با اون سرهنگه چیکار کردید !؟

پس به پلیس زنگ بزن بفهمه هم بفهمه میخواد چی کار کنه .قطعا به پلیس زنگ بزن

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
من کلا آدم عصبانی نیستم ولی رو این جور مسائل خیلی حساسم البته خیلی صبوری میکنم ولی وقتی صبرم لبریز بشه دیگه اون آدم قبلی نیستم .
یکی از همسایه های دیوار به دیوارمون تا یه چند وقت پیش عادتش بود جمعه ها از سر شب مهمون دعوت میکرد تا خود صبح سر و صدا میکردن ( پارتی از نوع ... ) چند باری بهش سر بسته گفتم ولی جدی نگرفت . بار آخر زنگ زدم 110 اومد همشون رو جمع کرد .
از من میشنوی تهدیدش بکن دیدی جواب نگرفتی زنگ بزن 110 بعدش خواست گردن کلفتی بکنه حالش رو بگیر

خب راست گفته دیگه ..خونه ی خودشه دلش می خواد آهنگ رو با صدای بلند گوش بده.به کسی چه مربوط؟

عزیز دلم اونی که شما میگی بیرون از شهر امکانش هست یا تو خونه مستقل دیگه دورانی که این حرف شما اعتبار داشت تموم شده مردم از سر کار خسته میان یه لحظه آرامش داشته باشن

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
اون یه برتری نسبت به من داره اینه که ماشین نداره، میترسم کار به کلکل بکشه بره رو ماشینم خط و خوط بندازه و... و اونوقت من دیگه دستم به جایی بند نیست...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سعی کن رفاقتی حلش کنی...

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
اون یه برتری نسبت به من داره اینه که ماشین نداره، میترسم کار به کلکل بکشه بره رو ماشینم خط و خوط بندازه و... و اونوقت من دیگه دستم به جایی بند نیست...

مگه پارکینگ ندارید ؟ و احیانا تو پارکینگ دوربین مدار بسته وجود نداره ؟

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خب راست گفته دیگه ..خونه ی خودشه دلش می خواد آهنگ رو با صدای بلند گوش بده.به کسی چه مربوط؟یه همسایه ی سرهنگ داشتم مرده شور رفته بود زنگ زده بود 110 ساعت 1 نصفه شب اومدن ریختن خونه اعصابمو خرد کردند. به پلیس هم زنگ بزنی یقین داشته باش که میرن بهش می گن که چه کسی ریپورتت رو داده ...به جای آدم فروشی به فکر چاره ی دیگه ای باش
aloof-and-bored015.gif

عمو خیلی باحالی...........!!!
4دیواری اختیاری!!!!
معلومه یه همسایه مثل خودت گیرت نیومده....
ما یکی داریم دهنومونو سرویس کرده اینقدر صدای ضبطش بلنده...نصفه شب سیستمو روشن میکنه تو حیاط :blink: خلاصه ملت و ماییده...
منم چون همسایمونه چیزی بهش نمیگم... زنگ بزنیم پلیس هم کاری نمیکنه.چون همسایه ها این کارو کردن نتیجه نداده!!!!گفتن باید بیایین شکایت کتبی بنویسید.
خلاصه بنده خدا اینقدر مردم ازاری کرد که الان یه پاش قطع شده:(... ورقه اهنی افتاد رو پاش.

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447

تا حالا دیده نشده زنی رو یک ماشین خط بندازه نه به فکرشون میرسه نه بلدن فقط اگه خیلی عصبانی بشه ممکنه یه .... بهداشتی مستعمل بذاره زیر برف پاکنت

بالا