برگزیده های پرشین تولز

تاپیک تعویض کتاب های من با کتابهای شما

shak

Registered User
لایک‌ها
519

تا اطلاع ثانوي اين تاپيك فعاليت نمي كند لطفا جهت تهيه كتابها پيام ندهيد،در آينده ي نزديك ليست كتابها كامل و
همگي به فروش خواهند رسيد.

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خانوم مسعود بهنود رو داری؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام از مسعود بهنود کتاب از سید ضیا تا بختیار رو دارم . اگر مسیرت جلوی دانشگاه تهران میخوره خانوم مسعود بهنود رو اکثر دست فروش ها دارن .

مسعود بهنود در مسائل تاریخی خیلی ضعیفه.... برای همین فقط کتاب خانوم ش رو دوس دارم به خاطر داستانی بودنش!

بینوایان نشر امیر کبیر رو داری؟

shak

Registered User
لایک‌ها
519
مسعود بهنود در مسائل تاریخی خیلی ضعیفه.... برای همین فقط کتاب خانوم ش رو دوس دارم به خاطر داستانی بودنش!

بینوایان نشر امیر کبیر رو داری؟

بینوایان رو باید بگردم تو کتابها ولی به احتمال زیاد ندارم چون یادمه ۱۷ یا ۱۸ سال پیش خوندم این کتاب رو اصلا یادم نیست الان دارم یا نه

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
Advanced engineering mathematics , Erwin kreyszing
Digital computer fundamentals , Thomas c Bartee

دادا الان اینا رو من میخوام باید چیکار کنم؟
ویرایش چنده؟ میشه ازش عکس بذاری؟

shak

Registered User
لایک‌ها
519

سلام داداش گلم پخ دادم خدمتتون ، اگر خواستید هر کدوم رو طبق راهنمایی پست اول با کتابهایی که تو پست اول گفتم( روانشناسی ، فلسفه ، زبان شناسی ، زیست شناسی ) اگر دارید عوض می کنم اگر هم از این کتاب ها ندارید از ان کتابها معرفی میکنم بهتون بخرید بعد با کتابهای من عوض کنید.

walter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
124
این کتابهای تاریخی برای تعویض موجودند:

تاجیکان( 1200 صفحه -نایاب -جلدسخت اعلا- بسیار تمیز)
تاریخ آفریقا ( دو جلد هریک پانصد صفحه - بسیار تمیز)
-----------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
http://forum.persiantools.com/t496986.html
--------------------------------------------------------------
این هم یک سری کتابهای انگلیسی
http://forum.persiantools.com/t463830.html
----------------------------------------------------------------

یک کتاب آموزش ماهیگیری به زبان انگلیسی برای فروش دارم .

کتاب دارای جلد سخت است ، 128 صفحه ، تمام رنگی و مصور ، با کاغذهای اعلا ، و به خصوص اینکه کاملا نو نو است.

این هم عکسهایش( متاسفانه موبایلم قدیمی است و عکسها چندان شفاف نیست)

48721649034430661264.jpg

31851479247597081049.jpg

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
سلام داداش گلم پخ دادم خدمتتون ، اگر خواستید هر کدوم رو طبق راهنمایی پست اول با کتابهایی که تو پست اول گفتم( روانشناسی ، فلسفه ، زبان شناسی ، زیست شناسی ) اگر دارید عوض می کنم اگر هم از این کتاب ها ندارید از ان کتابها معرفی میکنم بهتون بخرید بعد با کتابهای من عوض کنید.

داداش خوب اینطور که نمیشه. مثلا شما یه پول پستی می دید می فرستید ماهم یه پول پستی بدیم! این وسط پول دو سه تا کتاب می دیم پول پول پست
منم چن تاشو می خوام

shak

Registered User
لایک‌ها
519
داداش خوب اینطور که نمیشه. مثلا شما یه پول پستی می دید می فرستید ماهم یه پول پستی بدیم! این وسط پول دو سه تا کتاب می دیم پول پول پست
منم چن تاشو می خوام
سلام عزیز تو پست اول توضیح دادم . ممنون که تو این تاپیک پست دادید.

shak

Registered User
لایک‌ها
519

سلام عزیز عکسهایی که میخواستید گذاشتم خدمتتون . ضمنا کتاب اول برای سال ۱۹۷۲ و دومی ۱۹۸۱ . اکثر اون سری کتاب مهندسی چاپ آمریکا حداقل برای بیش از ۳۰ سال پیش هستند

آپلود عکس , آپلود رایگان » مشاهده تصویر » image.jpg

تعداد ۸ کتاب به کتابهای مهندسی (انگلیسی ) ، ۱۲ چلد به تاریخی و سیاسی ، ۱۲جلد به مذهبی ، ۱۴ جلد به رمان و داستان ، و ۱۴ جلد به جامعه شناسی و غیره اضافه شد.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام عزیز عکسهایی که میخواستید گذاشتم خدمتتون . ضمنا کتاب اول برای سال ۱۹۷۲ و دومی ۱۹۸۱ . اکثر اون سری کتاب مهندسی چاپ آمریکا حداقل برای بیش از ۳۰ سال پیش هستند

تعداد ۸ کتاب به کتابهای مهندسی (انگلیسی ) ، ۱۲ چلد به تاریخی و سیاسی ، ۱۲جلد به مذهبی ، ۱۴ جلد به رمان و داستان ، و ۱۴ جلد به جامعه شناسی و غیره اضافه شد.

ممنون :) اما واقعن خیلی قدیمیه، ایکاش ویرایش جدیدترش رو میداشتید.

shak

Registered User
لایک‌ها
519
ممنون :) اما واقعن خیلی قدیمیه، ایکاش ویرایش جدیدترش رو میداشتید.
بله خیلی قدیمی هستند کتاب درباره ی کامپیوتر داره واسه ۴۰ سال پیشه من موندم اون زمان کامپیوتر هم بوده مگه :D اونی که اینها رو از آمریکا آورده احتمالا الان نوه نتیجه داره

shak

Registered User
لایک‌ها
519
تعداد ۹ کتاب به کتابهای مهندسی به زبان انگلیسی ، ۳ کتاب به تاریخی سیاسی ، ۸ کتاب به مذهبی ، ۴ کتاب به جامعه شناسی ، ۵ کتاب به محیط زیست ، ۲ کتاب به ورزشی ، و ۱ کتاب به غیره اضافه شد .

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
حاجز فلسفه چی میخوای؟ با تاریخ فلسفه ویل دورانت کارت راه میفته یا بریم سراغ اندیشه های کانت و فلسفتنا؟ بعد هیچ جوره هیچ جوره فروش نداری؟ حتی اگه اصرار کنم؟

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
آقا بعد یه سوال؟ شما همه اون کتاب ترمودینامیک ها و مکانیک ها که اون اول نوشتی رو خوندی؟ اگه آره که شما برو یه لیسانس مکانیک بگیر!

shak

Registered User
لایک‌ها
519
حاجز فلسفه چی میخوای؟ با تاریخ فلسفه ویل دورانت کارت راه میفته یا بریم سراغ اندیشه های کانت و فلسفتنا؟ بعد هیچ جوره هیچ جوره فروش نداری؟ حتی اگه اصرار کنم؟
تاریخ فلسفه ویل دورانت رو دارم . کتابهای دیگه فلسفه هرچی دارید لیستش رو بنویسید اینجا بگذارید از اصرار کردن بهتره :lol: خوب شما که کتاب دارید بیاد عوض کنیم دیگه چرا پول خرج میکنید :wacko:

shak

Registered User
لایک‌ها
519
آقا بعد یه سوال؟ شما همه اون کتاب ترمودینامیک ها و مکانیک ها که اون اول نوشتی رو خوندی؟ اگه آره که شما برو یه لیسانس مکانیک بگیر!
نه داداش من از مکانیک فقط این مکانیکی ها و صافکاری هارو میشناسم :lol: اونها رو که توضیح دادم تو حوزه مطالعاتی من نیست و یکی که آمریکا تحصیل میکرده با خودش آورده و همه هم تاریخ چاپشون قبل ۱۹۸۰

اقا لیست کتاب هایی که برات فرستادم رو دیدی ؟ به کارت میاد ؟
بله دیدم داداش گل کتاب خونم اونها رو میشناسم دیوید برنز کتابهاش هوم وورکه و تو مشاوره ها به مراجعین معرفی میشه کتاب خوبیه و روانشناسی رنگها هم خیلی فروش داره و بقیه رو هم دیدم ولی راستش اینها کتابهای تخصصی روانشناسی نیستند من دانشجوی روانشناسی هستم و این کتابها بیشتر برای افرادی که غیر تخصصی روانشناسی میخونند و میخوان خودشون و علائقشون رو بیشتر بشناسند مفیدند باز اگر کتابهای دیگه ای داشتی بگذار البته اگر پیشنهاد بهتری نبود بهت پی ام میدم

Last edited:

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
خب احتراما هر کتاب فلسفه ای رو به هر کسی نمیشه داد! باید دید شما در چه سطحی کتاب کار میکنین با توجه به اون پیشنهاد بدم بهتون!

بالا