برگزیده های پرشین تولز

دانلود رایگان کتاب پردرآمد ترین شغل های آزاد در دنیا

biziran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

قسمتی از متن کتاب
این روز ها اقتصاد در تمام کشور های دنیا از جمله ایران دچار بحران شده است . قیمت ها روز به روز افزایش پیدا میکند،تورم بالاتر می رود و هزینه های دانشگاه و هزینه های درمانی دیگر چیزی از حقوق کارمندی به جا نمی گذارند.در این میان هر روز که به بازار می رویم ، کالاهایی می بینیم که چندین مدل از کالایی که ما داریم بالاتر هستند. گوشی های موبایل ، لپ تاپ ها، تلویزیون ، یخچال و …آیا می توان از همه این تکنولوژی ها صرفه نظر کرد؟امروزه دنیا به سمتی پیش می رود که دیگر نمی توان به روز نبود.ولی آیا با حقوق کارمندی میشه یه زندگی تشکیل داد که مشکل اقتصادی کمتری داشته باشیم؟به همین خاطره که خیلی ها به حقوق ثابت خود بسنده نمی کنند و به دنبال شغل دوم و یا سوم میگردند.
همین شغل دوم هست که خیلی ها رو از فرش به عرش می بره.در این کتاب برخی از این شغل ها رو به شما معرفی میکنیم ، شاید یکی از این شغل ها روزی نجات بخش شما بشود.

این کتاب را به صورت رایگان از سایت زیر دانلود کنید.
یا روی تصویر کلیک کنید:
http://www.myclassroom.ir/?p=287

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
من دانلود کردم این فایل pdf را که یک مطلب است (نه یک کتاب) که برای یک آمریکایی یا اروپایی ممکن است جواب دهد نه در ایران!

مثلاً نویسندگی که در آن توصیه شده اصلاً نمیتونه شغل پردرآمدی در ایران باشه؟
مترجمی سالی 52000 دلار!!! رسانه‌های اجتماعی ساعتی 15 دلار!!! عکاسی از مجالس 2000 دلار!!!

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
من دانلود کردم این فایل pdf را که یک مطلب است (نه یک کتاب) که برای یک آمریکایی یا اروپایی ممکن است جواب دهد نه در ایران!

مثلاً نویسندگی که در آن توصیه شده اصلاً نمیتونه شغل پردرآمدی در ایران باشه؟
مترجمی سالی 52000 دلار!!! رسانه‌های اجتماعی ساعتی 15 دلار!!! عکاسی از مجالس 2000 دلار!!!
منظور رسانه اجتماعی را متوجه نشدم اما مترجم سالی 150میلیونی داریم .عکاسی از مجالس مجلسی 10تومنش هم هست بستگی به خود طرف داره .یکی از اقوام رفته بود برای فیلم برداری و عکاسی شب عروسی طرف گفته بود با 3تا دوربین فیلم و عکاس 15میلیون

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
منظور رسانه اجتماعی را متوجه نشدم اما مترجم سالی 150میلیونی داریم .عکاسی از مجالس مجلسی 10تومنش هم هست بستگی به خود طرف داره .یکی از اقوام رفته بود برای فیلم برداری و عکاسی شب عروسی طرف گفته بود با 3تا دوربین فیلم و عکاس 15میلیون

اون آمارهایی که تو این مقاله آمده مربوط به متوسط درآمد این افراد در آمریکاست نه اینکه تو ایران افرادی معدودی تو این کارها گل کرده‌اند و درآمد بالا دارند!

اگرنه در ایران
پزشک با درآمد ماهی چند صد میلیون هم داریم
مهندس با درآمد ماهی چند صد میلیون هم داریم
فست‌فودی با درآمد ماهی چند ده میلیون هم داریم
کله‌پزی با درآمد ماهی چند ده میلیون هم داریم

ولی باید دید متوسط درآمد این افراد در ایران چقدره؟

کلاً اینکه بیاییم مشاغل بادرآمد بالا در آمریکا را دربیاوریم و بخواهیم همان کارها را در ایران دنبال کنیم تا ثروتمند شویم مسخره است!!!

بالا