برگزیده های پرشین تولز

درآمد تعمیرات موبایل؟؟؟

jcr7

Registered User
لایک‌ها
35
پرشین تولزی های عزیز سوالی داشتم خدمتون
اینکه سود و مقدار درآمد تقریبی تعمیرات موبایل چقدره؟
با فرض اینکه تویه شهر بزرگ باشی
از دوستی که تو این کاره شنیدم روزی 100 تا 200 صافی سود داره میخواستم ببینم راست میگه؟ که اگه راست میگه مام یه دوره آموزش بریم بریم تو کارش
ممنون

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
کسی نمیدونه؟ ماهم میخواییم بزنیم توی این کار:D

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اول اینکه این آموزش هایی که میذارن و مدرک فنی میدن درست آموزش نمیدن که بتونی تو بازار ازش درامد کسب کنی کلی خرج میکنی اخرشم یکسری چیزا یادمیگیری که باید کلی هزینه تجهیزاتم بکنی باکسها و فلشر ها و هیلتر وغیره کنی و بعد تازه میبنی کلی تجربه ها رو نداری برای عیب یابی بعد هم گوشی که اب خورده میشه یا زمین خورده هر کاری کنی تعمیرم کنی باز عیب های دیگه پیدا میکنه و مشتری ناراضی هست

در کل همه امکاناتت از مغازه تا مجوز تعمیرات گرفتن تا اموزش باید داشته باشی تا بعدش ببینی اگه مشتری هات زیاد شدن و تونستی از کسی که تو اینکاره کمک بگیری راهنماییت کنه و از تجاربش کمک بگیری برای تعمیرات شاید بتونی جلو بری.

rhinoceos

Registered User
لایک‌ها
35
سلام من که اموزشهام داره تموم میشه

و در جواب به دوستمون که میگن اموزشگاه به درد نمیخوره :

این به خودتون بستگی داره کجا رفته باشی یاد گرفته باشی و خودت چقدر پیگیر این کار بوده باشی که بتونی ماهر باشی یا نباشی

و این رو قبول دارم که بیشتر تعمیرکارا حرفه ای نیستن

و در جواب به سوال دوستمون : تا اونجایی که خبر دارم باید مغازت جایه خوبی باشه و مشتریهارو جذب کنی و مال خودت کنیشون و بایستی تخفیف های خوبی بدی تا مشتری ها جذب بشن

و اینکه چقدر درامد کسب کنی نسبی هست تا جایی که من شنیدم یکی از دوستان میگفت ماهی 1600در میارم

در ضمن شما تعمیرات گوشی یاد بگیری تعمیرات خیلی چیزای دیگه ای رو هم یاد میگیری این بستگی به علاقه و پیگیر بودن خودت در این کار داره

بالا